پرونده پرونده | ایلین ورنوس

• نویسنده موضوع Amin
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 23
  • بازدیدها 30
  • کاربران تگ شده هیچ

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,077
پسندها
47,171
امتیازها
96,906
مدال‌ها
149
سطح
51

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
همچنین ایلین میخواسته از خودش دفاع کنه و چون تنها شاهد خودش بوده میره توی دادگاه شهادت میده و وقتی شما در جایگاه شاهد قرار میگیری دادستان میتونه ازت سوال بپرسه و این اتفاق برای ایلین هم افتاد اما ایلین به بیشتر سؤال‌ها پاسخ نداد و این بر علیه خودش استفاده شد.
وکیل ایلین این مدلی بوده که داستان‌های دروغین و اغراق آمیز از سمت ایلین به رسانه‌ها میفروخته در حدی که همه‌ی ادم‌هایی که با پرونده ایلین سروکار داشتن در نهایت حق انتشار سه تا فیلم، دوتا کتاب و یک اپرا رو میگیرن.
همچنین تای هم توی دادگاه حاضر میشه و بر علیه ایلین شهادت میده و تا اینجا ایلین نمیدونسته تای چقدر بهش پشت کرده و توی دادگاه مجبور میشه به حرفای تای گوش بده و تای هم اصلا به چشمای ایلین نگاه نمیکرده
هیئت منصفه...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Amin
  • Heart
واکنش‌ها[ی پسندها] -Eunoia

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,077
پسندها
47,171
امتیازها
96,906
مدال‌ها
149
سطح
51

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
حالا توی فلوریدا وقتی میخوان بین حبس ابد و اعدام یکی رو انتخاب کنن میان به یک سری شرایط دقت میکنن(مثلا میگن این جرم جوری بوده که طرف مستحق مرگ باشه یا نه)
روانشناسِ متخصص خود ایالت که یه دکتری بوده به اسم برنارد میاد شهادت میده که ایلین از اختلال شخصیت مرزی و اختلال شخصیت ضداجتماعی رنج میبرده.
خیلی از روانشناس‌هایی که ایلین رو آنالیز کردن معتقد بودن که ایلین هنگام انجام دادن قتل‌ها هوشیاری کامل نداشته اما اونقدری شدید نبوده که از حق اعدام ایلین کم کنه اما برنارد معتقد بود که خیلی از عواملی که باعث میشدن ایلین حبس ابد بگیره توی این پرونده مشاهده میشده، مثلا کودکی ایلین، بیماری‌هایی که داشته، مشکلات روانی‌ای که داشته، اعتیاد به الکل و همچنین نقض ژنتیکی و محیطی.
در رابطه با کودکی...

• Heart

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,077
پسندها
47,171
امتیازها
96,906
مدال‌ها
149
سطح
51

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
در نهایت نظر هر 12نفری که توی هیئت منصفه بودن این بود که ایلین باید اعدام بشه.
توی 15می سه تا اعدام دیگه برای ایلین میبرن و این اون موقع خیلی ناشناخته بوده و حتی خود قاضی میدونسته این همه حکم اعدام غیرمعموله.
توی جون 1992 ایلین به قتل چارلز اعتراف میکنه و یه حکم اعدام دیگه میگیره.
توی فوریه سال 1993 به قتل والتر انتونیا اعتراف میکنه و اینجاست که سابقه‌ی ت*جاوز ریچارد مشخص میشه، تیم دفاعی ایلین درخواست یه محاکمه جدید میدن اما دادگاه درخواستشون رو رد میکنه و بعد از این ایلین شیشمین حکم اعدامش روهم میگیره.
در نهایت در سال 2001 ایلین یک نامه برای دادگاه مینویسه و درخواست میکنه همه‌ی پرونده‌های بازش رو ببندن دیگه واسش درخواست آزادی مشروط ندن و به هیچ عنوان توی پرونده تجدید نظر نکنن...

• Heart

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,077
پسندها
47,171
امتیازها
96,906
مدال‌ها
149
سطح
51

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
چندهفته قبل از اعدامش چندتا مصاحبه میکنه و میگه من آمادم خدارو ببینم، همچنین توی زندان خیلی فشار رومه و دیگه میخوام تمومش کنم.
و آخرین حرف ایلین توی آخرین مصاحبه‌ش این بوده : ممنون از جامعه که از خجالتم دراومد در طول زندگیم.
9 اکتبر سال 2002 روز اعدام ایلین فرا میرسه، ایلین آخرین وعده‌ی غذاییش رو رد میکنه و به جاش یک فنجون قهوه‌ی سیاه مینوشه.
آخرین جملات ایلین قبل از اعدامش: "میخوام بگم که دارم روی صخره‌ها دریانوردی میکنم، مثل روز استقلال با عیسی مسیح برمیگردم، 6جون دقیقا مثل فیلمش،من برمیگردم، من برمیگردم."
در نهایت ساعت 9:47 دقیقه‌ی صبح ایلین با آمپول کشنده اعدام میشه.
ایلین دهمین زنی بوده که توی امریکا اعدام میشده، بعد از اعدامش هم خاکسترش رو توی کوهستان میشیگن پراکنده...

• Heart
عقب
بالا