مباحث متفرقه ایده های خاص، رمان های خاص

• نویسنده موضوع نگار 1373
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 84
  • بازدیدها 6,757
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

*AFSOON*

نویسنده انجمن + مدیر بازنشسته
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
16/7/17
ارسالی‌ها
687
پسندها
8,068
امتیازها
24,973
مدال‌ها
22
سطح
12

رمان در سایه ی پرنده های سیاه
به قلم کت وینترز
ترجمه توسط نسرین هادوی
این کتاب برنده نهایی جایزه برام استوکر بریتانیا است.
فایلش موجود نیست، ولی کتاب چاپیش گیر میاد، من خودم کتابشو دارم. چهار بار خوندمشو وهنوز ازش سیر نشدم.
درباره دختریه به اسم مری شلی بلک که اسمشو از روی نویسنده معروف کتاب معروف تر فرانکینشتاین، مری شلی گذاشتن. داستان در مورد اون برهه از تاریخ انگلستانه که همه درگیر جنگ جهانی دوم و بیماری هایی مثل سل و آنفولانزا بودن که جمعیت انگلستانو نصف کرد.
مری از شهر خودش پیش خالش اوا می ره. عشق اون، استفان، مدتی قبل به جنگ رفته و اون چشم انتظار استفانه تا برگرده. تا اینکه یه روز برادر استفان، جولیوس، خبر میده که استفان در جنگ کشته شده. پس از مدتی مری میفهمه این تمام ماجرا نیست...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : *AFSOON*

mehry1

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
31/7/18
ارسالی‌ها
16
پسندها
339
امتیازها
1,903
سطح
0

من خیلی رمان چاپی یا خارجی نخوندم ولی یه رمان بود که یه اقا نوشته بودنو داستان جدید بود و چیزی که توجهمو جلب کرد این بود روابط خیلی بی پروا توضیح داده شده بود و عجیب این بود که خیلی هم قشنگ میتونستی باهاشون ارتباط بگیری و یه سری جاها ادم واقعا احساس چندش و بالا اوردن میکرد چیزی که کتر توی رمان ها میتونی هس کنی و اینکه رمان اجتماعی بود و شاید اون قلم بی پروا رو نیاز داشت اسم نویسنده و رمان رو یادم نیست خلاصش هم نمی نویسم چون حس میکنم بهم تذکر میدن ولی از رمان ابنبات چوبی که اونم اجتماعی بود خیلی خوشم اومد یه رمان دیگه هم بود که باز اسمشو یادم نمیاد ولی در مورد فرار یه دختر از خونشون بود که نویسنده(نمیدونم کیه) این مسئله رو خیلی قشنگ به تصویر کشیده بود و خب حیف که اسمشو نمیدونم وگرنه توصیه...

سالخورده و گربه اش

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
4/6/18
ارسالی‌ها
947
پسندها
19,428
امتیازها
42,073
مدال‌ها
36
سطح
24

کتاب رمان دَری وَری را به عنوان یک رمان جالب و همه پسند پیشنهاد میکنم.
ژانر های طنز و اجتماعی به خوبی در آن مشهود بود.
نویسنده: ⚫ابراهیم رها
خلاصه در مورد جناب بسیار محترم و البته بسیار پیر تر، جناب معیری بود. کسی که انگار خود عزرائیل هم با اون رودرواسی دارد و نمی تواند بگوید: لطفا تشریف ببرید اون دنیا!
در ادامه ماجراها و اتفاقات جالب و طنز این خانواده و جناب معیری پیر!
( ::
حتما یکبار خوانده شود.

امضا : سالخورده و گربه اش

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

نام رمان: عروس مرده
نام نویسنده:بانو مژگان زارع
[جنایی نویسی درجه یک]
-----
در نگاه اول هم هیچ چیز ساده نیست؛
چون شما با خوندن دو خط از این رمان به حجم تفاوت اون با سایر رمان ها پس خواهید برد.
هر خط از مونولوگش ، دلنوشته ست و هر دیالوگش، دیالوگ ماندگار!
حس می‌کنم کسی که اونو نخونده نصفی از عمرش بر‌فناست.
داستان راجع به دختری به اسم ساراست که پس از مرگش، روحش ، ادامه ماجرای زندگی افراد خانواده اش بالخص نامزدش احسان آصفی رو بیان می‌کنه.
شخصیت احسان فوق العاده‌ست و در واقع داستان بیشتر بیان آرام آرام به لجن کشیده شدن احسانه.
در وصف‌نمی‌گنجه حتماً باید بخونید

..のnya20..

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
29/4/18
ارسالی‌ها
1,089
پسندها
12,423
امتیازها
35,373
مدال‌ها
24
سطح
19

نام رمان: عروس مرده
نام نویسنده:بانو مژگان زارع
[جنایی نویسی درجه یک]
-----
در نگاه اول هم هیچ چیز ساده نیست؛
چون شما با خوندن دو خط از این رمان به حجم تفاوت اون با سایر رمان ها پس خواهید برد.
هر خط از مونولوگش ، دلنوشته ست و هر دیالوگش، دیالوگ ماندگار!
حس می‌کنم کسی که اونو نخونده نصفی از عمرش بر‌فناست.
داستان راجع به دختری به اسم ساراست که پس از مرگش، روحش ، ادامه ماجرای زندگی افراد خانواده اش بالخص نامزدش احسان آصفی رو بیان می‌کنه.
شخصیت احسان فوق العاده‌ست و در واقع داستان بیشتر بیان آرام آرام به لجن کشیده شدن احسانه.
در وصف‌نمی‌گنجه حتماً...

امضا : ..のnya20..

Deniz78

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
20/8/18
ارسالی‌ها
635
پسندها
6,083
امتیازها
22,873
مدال‌ها
18
سطح
12

رمان انار به قلم خانوم الن پاکپور (BEST)
ژانر:عاشقانه اجتماعی
خلاصه:راجب دختری سی ساله به نام خزان که عکاس و یک شرکت تبلیغاتی با دوستاش دارن و دوازده سال پیش اتفاقات بدی تو زندگیش افتاده ...بعد این همه مدت یکی پیدا میشه و دفتر کنار دفتر تبلیغاتیشون اجاره میکنه که بی ارتباط به اون دوازده سال پیش نحس نیست...(من شرمندم اصلا خلاصه گوی خوبی نیستم )
خب کسایی که قلم الن رو بشناسن میدونن ایشون معمولا عاشقانه ای اروم رو روایت میکنند
این رمان عالی نیست ولی تو دریای رمان های سطح پایین و ضعیف این روزا ...واقعا رمان خوبیه
درباره ایدش ...نظری که من دارم اینه :تو ژانر عاشقانه اجتماعی به خصوص...

امضا : Deniz78

Deniz78

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
20/8/18
ارسالی‌ها
635
پسندها
6,083
امتیازها
22,873
مدال‌ها
18
سطح
12

رمان مستاصل...متاسفانه اسم نویسندش رو فراموش کردم
ژانر:اجتماعی غمگین عاشقانه
ایده این رمان ایده جالبی بود البته من یک فیلم شبیه این رمان دیده بودم ولی رمانش بیشتر بهم چسبید ولی خب واقعا بی انصافیه بخوام بگم کپی بود چون خیلی زیباتر از فیلمه
راجب زن جوونیه که مادر یک فرزند و باردار هم هست. مشکل مالی و خواسته های فرزند اولش باعث میشه دست به یک سری کارها بزنه ...طی اتفاقاتی توسط یک پیرمرد به بیمارستان رسونده میشه و ازاون به بعد وارد دنیای عاشقانه پیرمردی که یک زن بیمار داره میشه و ....
بازم میگم من خلاصه گوی خوبی نیستم ولی توصیه میکنم این رمان رو بخونید منتها اگه دنبال یک رمان فانتزی و جینگول میگردین مستاصل اصلا گزینه خوبی نیست...
این رمان...

Deniz78

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
20/8/18
ارسالی‌ها
635
پسندها
6,083
امتیازها
22,873
مدال‌ها
18
سطح
12

رمان من سرکش اثر شایسته بانو
ژانر:عاشقانه اجتماعی
خلاصه:راجب دختر محجبه ایه که برخلاف فکر همه تو رشته طراحی لباس تحصیل کرده و متلک های زیادی رو تواین راه شنیده اما به راهش ادامه میده و با معرفی یکی از استاداش وارد یک برند معتبر و زنجیره ای میشه و اون جا با توجه به حجابی که داره خیلی سختی میکشه اما ...
باتوجه به محتوا رمان رو دوست داشتم...اینکه حجاب جلوی پیشرفت رو نمیگیره
و قلم زیبایی هم دارن این خانوم
این رمان چاپیه

ماهی قرمز؛

شاعر انجمن + مدیر آزمایشی شعرکده
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی شعر کده
تاریخ ثبت‌نام
28/8/18
ارسالی‌ها
6,635
پسندها
32,081
امتیازها
84,373
مدال‌ها
33
سطح
34

• مدیر
به نظر من رمان خودم متفاوت بود. «باورت نمیکنم»

اما رمانای عابر بی سایه و عشق با طعم سادگی متفاوت بودن.رمان خودم شاید نیمیش واقعی بود و به گفته کسایی که رمانم رو خوندن قلمم خوب بود.و عشق با طعم سادگی هم خیلی ساده و پاک یه عشق رو بیان کرده بود.

آخرین ویرایش
امضا : ماهی قرمز؛

شَفَــق

عکاس انجمن
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
29/10/18
ارسالی‌ها
1,553
پسندها
60,091
امتیازها
63,073
مدال‌ها
27
سطح
43

فیلم divergentرو شاید خیلیا دیده باشن ولی کتابش به اسم ناهمتا عالیه اگر کتابو بخونی و فیلمشوهم ببینی واقعن لذت میبری البته من فقط جلد یکشو خوندم وتصمیم دارم بعدن ادامشو بخونم
یه موضوع هیجانی که مردم در یه کشور یا شهر به 5دسته تقسیم میشن و هرفرقه یه کاری رو انجام میده دختری از فرقه فداکاری به فرقه شجاعت میره و برادرش هم به فرقه دانش درحالی که فرقه دانش و شجاعت دارن نقشه هایی میکشن که به فرقه فداکاری حمله کنن و این دختر ناهمتاست و نقشه های اونا نمیتونه نظرشو عوض کنه و...

امضا : شَفَــق
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
عقب
بالا