نقد و بررسی نقد رمان شیاطین هم فرشته اند | roro nei30 کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع roro nei30
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 11
  • بازدیدها 1,635
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

roro nei30

نویسنده انجمن+ نویسنده ادبیات
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/18
ارسالی‌ها
2,611
پسندها
44,219
امتیازها
69,173
مدال‌ها
33
سطح
38

• نویسنده موضوع
به نام خداوند پروانه ها

نام: شیاطین هم فرشته اند
نویسندگان: roro nei30
ژانر: تخیلی، عاشقانه
خلاصه:
هنگامی که قدرت و عظمت و ظاهر، تمام هستی یک دنیا می شود، وقتی که کسی که ضعیف تر است حکم یک برده و یک عروسک خیمه شب بازی را دارد، وقتی که غنی ترین ها همیشه برنده اند، شخصی به دنیا می آید؛ بی هیچ ثروتی، بی هیچ قدرتی؛ شخصی با دنیایی کوچک، با زندگی ساده و بی ارزش. ولی یک چیز اینجا تغییر می کند! وقتی که یک فقیر نشان می دهد که، چه ضعیف باشی چه بی قدرت، می توانی تمام هستی را به زانو زدن مجبور کنی. پسرک داستان ما بالاخره سعی می کند که حاکم دنیا شود اما، با تبدیل شدن به شیطانی نفرت انگیز در نگاه دیگران همه چیز تغییر می کند.

لینک= رمان شیاطین هم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : roro nei30

F.Śin

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
13/1/18
ارسالی‌ها
1,207
پسندها
16,572
امتیازها
38,073
مدال‌ها
24
سطح
24

با عرض سلام خدمت نویسنده ی عزیز ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم .
لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

*قوانین نقد*

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به
کادر مدیریت بخش...​

امضا : F.Śin

مهدیه احمدی

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
23/6/18
ارسالی‌ها
2,701
پسندها
50,561
امتیازها
66,873
مدال‌ها
42
سطح
38

اولین رمانیه که نقد کردم رضوان جان امیدوارم مناسب با نوشتهوهایت باشد
نام رمان: بسیار زیبا و تعجب برانگیز که باعث میشه خواننده به ممحتوی رمان بپردازد تا بفمهمه ماجرا از چه قراره به نظرم نام رمان قشنگ با محتوی همخوانی داشت و مختصر و عالی.
ژانر: بااینکه اوایل رمان از عشق چیزی دیده نشد ولی بواش یواش رنگ و بوی عشق در رمان دیده شد. ژانر تخیلی هم که کامل در زمان مشهود بود
خلاصه :کوتاه و زیبا بود به نظرم بازی با کلمات در خلاصه باعث میشه خواننده بیشتر تشویق بشه برای خواندن رمان خیلی نویسنده اینو خوب ارک کرده بود ولی باز هم جای رنگ و لعاب دادن داشت در هر حال عالی بود

رمان دارای فراز و نشیب متعادل و قلم نویسنده گیرایی خود را دارد اشتباه تایپی خیلی کم در حد یکی دو مورد دیدم که اون هم...

امضا : مهدیه احمدی

roro nei30

نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/18
ارسالی‌ها
2,611
پسندها
44,219
امتیازها
69,173
مدال‌ها
33
سطح
38

• نویسنده موضوع
اولین رمانیه که نقد کردم رضوان جان امیدوارم مناسب با نوشتهوهایت باشد
نام رمان: بسیار زیبا و تعجب برانگیز که باعث میشه خواننده به ممحتوی رمان بپردازد تا بفمهمه ماجرا از چه قراره به نظرم نام رمان قشنگ با محتوی همخوانی داشت و مختصر و عالی.
ژانر: بااینکه اوایل رمان از عشق چیزی دیده نشد ولی بواش یواش رنگ و بوی عشق در رمان دیده شد. ژانر تخیلی هم که کامل در زمان مشهود بود
خلاصه :کوتاه و زیبا بود به نظرم بازی با کلمات در خلاصه باعث میشه خواننده بیشتر تشویق بشه برای خواندن رمان خیلی نویسنده اینو خوب ارک کرده بود ولی باز هم جای رنگ و لعاب دادن داشت در هر حال عالی بود

رمان دارای فراز و نشیب متعادل و قلم نویسنده گیرایی خود را دارد...

Mr.Different

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
13/9/18
ارسالی‌ها
55
پسندها
2,797
امتیازها
16,333
مدال‌ها
9
سطح
11

این اولین نقد من تو انجمن، شایدم آخریش. داستانت خوبه و امیدوارم این نقد دوستانه مفید فایده واقع بشه.
چند نکته:
بر اساس اصول معمولی که توی انجمن رایجه نقد نمیکنم.

از اونجایی که ریزنگر و جزییات دوست هستم، سعی میکنم این نقد تا جای ممکن کوتاه و خلاصه باشه و حوصله ای برای خواندن بمونه.

این نقد بر اساس دنبال کردن داستان تا جایی که تایپ شده هست.

شاید نقد زیاد واضح نباشه، چون یکسری کلیت هارو بیان میکنم و بعد از اونها نتیجه میگیرم. و نقد پیوسته و زنحیر ماننده و نمیشه هر بخش رو جدا بخونید. اما باز سعی میکنم تا جای ممکن واضح و صریح باشه.

ایده و اسم:
برای ژانر تخیلی و فانتزی محدودیتی جز قوه ی تخیل ما وجود نداره. خود ایده جدیده و کمتر شباهتی به داستان هایی که قبلا مطالعه کردم داره. یک دنیای جدید...

آخرین ویرایش

roro nei30

نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/18
ارسالی‌ها
2,611
پسندها
44,219
امتیازها
69,173
مدال‌ها
33
سطح
38

• نویسنده موضوع
این اولین نقد من تو انجمن، شایدم آخریش. داستانت خوبه و امیدوارم این نقد دوستانه مفید فایده واقع بشه.
چند نکته:
بر اساس اصول معمولی که توی انجمن رایجه نقد نمیکنم.

از اونجایی که ریزنگر و جزییات دوست هستم، سعی میکنم این نقد تا جای ممکن کوتاه و خلاصه باشه و حوصله ای برای خواندن بمونه.

این نقد بر اساس دنبال کردن داستان تا جایی که تایپ شده هست.

شاید نقد زیاد واضح نباشه، چون یکسری کلیت هارو بیان میکنم و بعد از اونها نتیجه میگیرم. و نقد پیوسته و زنحیر ماننده و نمیشه هر بخش رو جدا بخونید. اما باز سعی میکنم تا جای ممکن واضح و صریح باشه.

ایده و اسم:
برای ژانر تخیلی و فانتزی محدودیتی جز قوه ی تخیل ما وجود نداره. خود ایده جدیده و کمتر شباهتی به...

Mr.Different

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
13/9/18
ارسالی‌ها
55
پسندها
2,797
امتیازها
16,333
مدال‌ها
9
سطح
11

سلام
مرسی از نقد خوبتون
اسم رو خود من به شخصه متاسفانه نمی خوام تغییر بدم چون خیلی دوستش دارم و این ضعف منه که نمی تونم علایقم رو تغییر بدم و شرمندم
اما همه ایراداتون رو قبول دارم، ولی من اول داستان هم یورنا رو توضیح دادم و گفتم که یورنا جادو نیست، من یه قدرت خاصی به وجود اوردم تا کسی نگه کلیشه جادو رو تو داستان وارد کردم و این که قوانین باید براش گذاشته شه درسته من نگفتم که این قدرت منشاش چیه یا از کجا اومده ولی وقتی که بگم هر انسانی با بدنیا اومدن یورنا رو باید داشته باشه خب نشون می ده که این همیشه با افراد دنیای ساختگی رمان بوده و تو خلاصه هم ذکر شده.
من قانون گذاری کرده ام برای یورنا و درک نمی کنم چرا می گید نکردم. اگه میشه برام بیشتر...

آیهان عامرنژاد

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
11/4/19
ارسالی‌ها
4
پسندها
110
امتیازها
480
مدال‌ها
1
سطح
1

رمان جالبی داری اسم رمانت آدمو به خودش جذب میکنه و وسوست میکنه حتماً بخونیش ژانر رمانت کاملاً مناسب با رمانت انتخاب شده که این ویژگی رو نمیتونی از اول رمان بفهمی که این ویژگی باعث میشه فرد بخواد که بفهمه چرا ژانر هم عاشقانه است و هم تخیلی درصورتی که از اول رمان فقط ژانر تخیلی وجود داره خلاصه رمانت هم بسیار مختصر و خوب بیان شده شخصیت ها و ویژگی رفتاریشون واقعاً خوبه امیدوارم موفق باشی و منتظر ادامه رمانت هستم:4-1-110:

roro nei30

نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/18
ارسالی‌ها
2,611
پسندها
44,219
امتیازها
69,173
مدال‌ها
33
سطح
38

• نویسنده موضوع
رمان جالبی داری اسم رمانت آدمو به خودش جذب میکنه و وسوست میکنه حتماً بخونیش ژانر رمانت کاملاً مناسب با رمانت انتخاب شده که این ویژگی رو نمیتونی از اول رمان بفهمی که این ویژگی باعث میشه فرد بخواد که بفهمه چرا ژانر هم عاشقانه است و هم تخیلی درصورتی که از اول رمان فقط ژانر تخیلی وجود داره خلاصه رمانت هم بسیار مختصر و خوب بیان شده شخصیت ها و ویژگی رفتاریشون واقعاً خوبه امیدوارم موفق باشی و منتظر ادامه رمانت هستم:4-1-110:
مرسی از وقتی که گذاشتید و خوندید♥
نظر لطفتونه*-*

سودا

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
26/5/20
ارسالی‌ها
1
پسندها
4
امتیازها
0
سطح
0

سلام، این اولین نقد منه و من هم سعی میکنم خیلی ساده بیانش کنم

شاید درواقع اولین چیزی که هر خواننده ای رو برای خوندن یک رمان جذب میکنه نام اون رمانه و من به شخصه از نام رمانتون خیلی خوشم اومد یا درواقع من رو برای خوندن رمان زیباتون جذب کرد

شروع رمانتون آدم و خسته نمیکرد و باعث نمیشد که حوصله آدم سر بره و بالعکس آدم رو به خوندن ادامه رمان ترقیب میکرد. و کاش ميشد وقتی از یورنا نام بردی یه توضیح مختصری میدادی که ما بتونیم از یورنا یه ذهنیتی داشته باشیم، اما میشه اینطور هم فکر کرد که یورنا چیزی بود که ما باید در ادامه رمان اون رو کشف میکردیم.

رمانتون حالته غیر قابل پیشبینی بودن داره که خیلی ازش خوشم میاد چون خودم به شخصه از رمان هایی که در ابتدا میشه انتهایه اون رو حدس زد بیزارم

و در...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.