ღ ツ ♰ شـوخی با انجمـن یک رمـآن | ツ ღ ♰ Senator

• نویسنده موضوع MehrDãd.K
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 26
  • بازدیدها 10,081
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
بسمِ گآد
همیشه تو جمع، یکی هست که به بقیه بگه "سنگِ نمک" ؛ حالا نمی‌دونم من اونیم که به بقیه می‌گه یا بالعکس، بقیه به من!
در هر صورت، تاپیکِ ایجادی صرف شوخی و خنده‌ست ولاغیر.
من هیچ وقت طنز نویس خوبی نبودم، همیشه تراژدی نوشتم و حالا، هیچ تعصبی رو تاپیک ندارم.
----
نام کتاب: این‌جا یک رمآن است نقطه
نام نویسنده: متهم ردیف اول میـم.کآف
نام تایپیست: یک قربانیِ از همه چیز، فراسیر شده.
می خواهم صفحه ۱۰۸۵ از فصل ۱۰۶۹ این کتاب را برای شما بخوانم، لطفا همانطور که به قوانین انجمن و اخطارهای مدیران ارشد جهت عدم ارسال اسپم[هرز نامه=معادل پارسی حدادعادل ساخت] توجه می‌کنید، به من نیز، pay attention!
آقای X، سلام!
شنیدم می‌خواستید عضو انجمن شوید و حال، در دوراهی عضویت...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
بخش دوم:
آقا، ما این جا در این انجمن، که طبق اصولی از شخص مجهولی که بسیار هم ارادت داریم خدمتش [جواسیس این را به تو نشان خواهند داد تا ته پاچه خواری را در بیاورند همچو سابق، پس سلام و ان شالله الرحمن که خوب باشی!] ، می خواهم آن را انجمن بهین یک رمان [بهین به معنای بهترین] بنامم، یک سری خودنمکدان پندار و خودمستعد پندار داریم که از همان بدو ثبت نام در انجمن تمامیِ استعدادهای خود را بروز می دهند. مثلا کاربر داریم که با نام کاربری نقاشی می کشد یا حروف رمزی می دهد که آدم خوف می کند مبادا که از بازماندگانِ دولت اسلامی عراق و شام باشند که قرار است به زودی انفجاری در انجمن رخ بدهد . یا کاربر هم داریم، با نام کاربری شورش را در می آورد و اسامی بس لوس و بی محتوا ارائه...

آخرین ویرایش

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
بخش سوم:
آقا از دیگر عجایب انجمن، چت رومش است!
می پرسی چت روم چیست؟
راستش خودم هم دقیق نمی‌دانم، دهخدا و معین ژان نیز نمی‌دانند اما شاید استاد لغت، چهره‌ی فِیمسِ زبان آموختگان،گوگل ترنسلیت بداند!
در این جا چت روم یعنی یک جایی که چند منظوره است!
در این چت روم که دکتر حدادعادل هنوز آن را به زبان پارسی دری ترجمه نکرده است[نام پیشنهادی من می‌شود محفظک تراوش در و گوهر:/] ما آپشن هایی داریم!
■چت روم جایی‌ست که در آن یک کسی یک جوک مضحک می‌گوید و مسئولیت دیگر کاربران می‌شود "خخخخخخخ" و ":/// بی‌مزه" دادن!
■چت روم جایی‌ست که یکی از مشکلات گاها من دراوردی اش می‌گوید و دیگران همگی با هم مشاور درجه یک می‌شوند.
■چت روم جایی‌ست که دو عدد لوس دعوای در حد "ناناسی دیگه دوجت...

آخرین ویرایش

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
بخش چهارم:
آقا حالت خوبِ خوب است؟
امیدوارم که دماغت چاق و دلت شادِ شاد باشد.
ما هم خوبیم اگر ....
اگر مجردی آقا که باید بگویم این جا، در حدِ محضر است و تو می‌توانی اسم بدهی، دختر با مشخصات دلخواه تحویل بگیری!
به همان پسرک گسسته قسم،شاید تنها پسری که عضو شده و سرش به کار خودش بوده و از وضعیتش کناره گیری نکرده،خودش است:]
مثلاً یک حرکتی که برایم عجیب است، و دوست دارم تو هم بدانی، این است که دختران خودشان را خیلی مسخره می‌کنند تا به چشمِ پسرنماهای انجمن[موضوعِ ششم] بیایند.
آقا وجداناً فقط در فیلم های تخیلیِ کره ای، دختر احمق می‌تواند جذاب باشد و واقعا در این جایی که ما زندگی می‌کنیم و مخصوصا فضای مجازی اش، این افراد به شدت روی نرو هم جنسان و غیرهم جنسان خود،...

آخرین ویرایش

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
بخش پنجم:
کاربر داریم ۲۷-۲۸ ساله ولی خدا به سر شاهد، عقلاً ۲ سالش هم نیست:/ لوسِ نچسبِ خز و خیلان انجمن هستند این گروه از دلبران و عزیزکان پدر و مادرانشان، آقا!
مثلاً مادر یا پدر بگوید بالایِ چشمانت دو ابروست، او قهر می‌کند و می‌آید انجمن مغز ما را با آن دست تراوشات ذهنِ مریضش،می‌خورد و چیز می‌کند در اعصاب ما و ما هم در اعصاب دیگران و این‌گونه می‌شود آن روز همگی عصبی ایم!
از گروهی کاربران خواهشمندم هنگام پدیده ی ماهانه سنِ بلوغشان تشریف نیاورند انجمن و علی‌الخصوص چت رومش که خداوند لا یحبُّ چیز کنندگانِ در اعصاب دیگران را!
مورد داریم نویسنده ، الگوی انجمن، بابت دو سه تا نظر منفی از رمان خود دست می‌کشد!
آقا خدایی آدم نمی‌داند پوکر شود یا چی!
یا وای، سری دیگر...

آخرین ویرایش

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
بخش ششم:
اول قبل از سلامی دیگر آقا، تو فکر می‌کنی آن چایی شیرینی که رفته سوژه ی یکی از صحبت هایم را خبر کرده کیست؟
من که نمی‌دانم کیستی، اگر برایم مهم بودی که پیدایت می‌کردم و یادت می‌دادم خبرچینی چه عواقبی دارد ولی خب، می‌دانم کودک حالی بیش نیستی و حیف است اشکت در بیاید ؛ دلم می‌سوزد خدایی!
دلم بابت پدر و مادری می‌سوزد که امیدشان توی ... هستی:‌)))
وجداناً من که ناراحت نمی‌شوم؛ بدتر تاپیک را معروف می‌کنید من هم که حال تبلیغ ندارم پس کمی هم دمت ایران رادیاتور:‌))
خلاصه آقا، که از بخش 4 ، قول داده بودم این بخش اختصاص داده شود به پسرنماهای انجمن:‌))
این ها می‌شوند دو دسته :
ببخشید این پارت نصفه شد.
من کلی نوشتم نت پرید:|
ادامه، روزهای آتی!:‌))
....
مرسی...

آخرین ویرایش

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
بخش اول پسرنماهای انجمن و بخش دوم تام‌بوی [Tomboy] های انجمن!
اول بخش دوم را برایت می‌گویم چون دوست دارم متفاوت باشم:
این‌ها کسانی هستند که دوست دارند پسر باشند، خیالی نیست، به هیچ جایمان هم نیست، فقط سوال ایجاد می‌شود مرگشان چیست که نمی‌گویند دخترند؟!
مورد داشته ایم نام فرزند را هم انتخاب کرده بودند که پسرکمان اعتراف کرده دختر است.
[-شمسی یه چی بگم منو می‌بخشی؟!
+چی شده عجق اول شمسی؟؟
-من دختررررممم ای منو ببخش، بخدا دوست داشتم، بخدا عاشقتم، نمی‌خواستم اینطور شه ببخشیید آجی ... و کلی شکلک گریه
حال شمسی احمق هیچ غلطی‌نمی‌کند و می‌گوید:
-اشکال نداره آجی جونم فقط دیگه دروغ نگی، من و خدا دوست نداریم]
این‌طوری‌ست که پسر جانمان از عجق اول شمسی تبدیل به سی‌سیِ شمسی می‌شود و خاک و گل...

آخرین ویرایش توسط مدیر

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
بخش هفتم:
اسپم یا هرزنامه چیست آقا؟! خداوکیلی ۵ هزار کاربریم، فکر نکنم کلاً ۲۰ نفر بدانند، جواب سوال چیست!
ساده بگویم، اسپم همان ایکس شر است!× مودبانه ترش فقط، کمی هم باکلاس تر!
مثلا آقا این‌جا بلند می‌شوند می‌روند در تاپیک های عمومی، چت می‌کنند!
خیلی این حرکت روی مخ است! هدفشان را هم نمی‌فهمم! مگر چت روم نیست؟ مگر پروفایل ندارند؟ مگر گفتگوی شخصی نیست؟ چرا هی زندگی را به کام مدیران مربوطه و نامربوطه و آن جمع جوگیر خود مدیر پندار، که هی اخطار می‌دهند اما دَخلی به موضوع ندارند، تلخ می‌کنید!!؟
از این تریبون کوچک، از گروهی دوستان که فاز مدیری برمی‌دارند، خواهانم که سُست کنند×
لطفا اگر مدیر تالار X هستید هم، در کارهای مدیر Y دخالت نکنید؛ چون بهشان بر می‌خورد...

آخرین ویرایش

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
بخش هفتم :
بخش مورد علاقه ی من شاید این باشد آقا!
امکان ندارد عضو انجمن باشی و این جمله را هرگز ندیده باشی
[این لینک تاپیکمه، بچه هاااا بدووووید لایکم کنننیید ایشالله تو لایکاتون جبران کنم]
:straight_face:
الان کاربر داریم رمان که ندارد، تاپیک مفید ندارد، دری وری هم زیاد می گوید اما تشکرهایش سر به فلک کشیده اند . از بس که در پروف دوستانش، زِر می زند ! لطفا نگویید توهین نکن ، واقعا این گروه فقط زر می زنند تا تشکر بالا ببرند . مثلا روزی شیش بار سی سی شمسی در پروف شمسی می نویسند اجی خوبی؟ و شمسی خودش را می زند به موش مردگی تا عجق جدید شمسی [جایگزین دخترپسرنما که سی سی اش است حالا] ببیند و به فراست بیوفتد و در پی وی دور از چشم فضولان معرکه بنویسد "شمسی جی جی...

آخرین ویرایش

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
بخش هشتم:
عصر دل انگیزتان بخیر آقا!×
حالتان امیدوارم به خوبیِ فعالیت ناظران انجمن باشد؛ باور کنید از زحمت کش ترینان انجمن هستند و اغلب دو رنک هستند و خدا و آقای رضا خیرشان دهاد و جبران کند با ثواب و مدال!
[اندکی فسفر بسوزانید تا متوجه شوید؛ کمی‌پیچ در پیچ است]
خلاصه از سری پیش قول دادم راجع به خزترینِ خزترین ها، بازی‌ مزخزف بی مزه ی آبرو بر و آدم‌انگشت‌نما کُن، جرات حقیقت صحبت کنم. می‌گویند مخترع این بازی با دیدن جرات های‌گفته شده توسط کاربران‌ یک رمان جان به جان آفرین‌ تسلیم نموده‌ست!
فکر می‌کنی لاف می‌زنم؟
این ها را بخوان، حالا نظرت چیست؟
خدایی این چه حرکتی‌ست که جرات را انتخاب می‌کنید...

آخرین ویرایش
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
عقب
بالا