دنباله دار اگه یه روز بهت بگن...

• نویسنده موضوع نگاربهادری
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 44
  • بازدیدها 2,514
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Deli_D

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2/3/18
ارسالی‌ها
693
پسندها
19,331
امتیازها
46,373
مدال‌ها
20
سطح
24

اگه یه روز بهت بگن یه اسم برای زندگیت انتخاب کن چی میزاشتی؟همه اسم زندگیمو گذاشتن قهوه تلخ ....ولی شاید میزاشتم ترانه

اگه یه روز بهت بگن فقط چند ماه دیگه زنده ای اون موقع چقدر ادم خوب و پاکی می شی؟هیچی چون همین الانشم خوب و پاکم شاید اون موقع تنها شدم وازشدت خستگی فقط میخوابیدم تا پاک تر بشم

اگه یه روز بهت بگن باید از عشقت جدا بشی چیکار میکنی؟می میرم

اگه یه روز بهت بگن بچه ی سر راهی هستی چه حالی بهت دست میده؟هیچی چون اگه سر راهی هم بودم تا الان خانوادم باهام به خوبی رفتار کردن تا اگه یه زمانی رفتم حسرت عشق و محبتی که تو زندگیشون هست رونخورم

اگه یه روز بهت بگن می تونی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,757
پسندها
30,168
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

اگه یه روز بهت بگن یه اسم برای زندگیت انتخاب کن چی میزاشتی؟ سرانجام غم انگیز

اگه یه روز بهت بگن فقط چند ماه دیگه زنده ای اون موقع چقدر ادم خوب و پاکی می شی؟ همونی که بودم هستم تا آخرش

اگه یه روز بهت بگن باید از عشقت جدا بشی چیکار میکنی؟ با کمال تاسف ازش دل میکنم

اگه یه روز بهت بگن بچه ی سر راهی هستی چه حالی بهت دست میده؟ بیخیال هستم اکثر اوقات

اگه یه روز بهت بگن می تونی واسه چند لحظه به یکی از روزای کودکی برگردی کدومشو انتخاب می کنی؟ به همون روزی که مار پام رو نیش زد دوست دارم برگردم و زیر پام رو نگاه کنم تا این اتفاق برام تکرار نشه!!!!!!

امضا : MEHR.AFAQ

ryhneae

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
1/5/18
ارسالی‌ها
1,951
پسندها
35,467
امتیازها
84,373
مدال‌ها
27
سطح
33

اگه یه روز بهت بگن یه اسم برای زندگیت انتخاب کن چی میزاشتی؟زنگیه مسخره

اگه یه روز بهت بگن فقط چند ماه دیگه زنده ای اون موقع چقدر ادم خوب و پاکی می شی؟فرقی نمیکنم چون مگه باید حتما بمیری تا خوب بشی؟

اگه یه روز بهت بگن باید از عشقت جدا بشی چیکار میکنی؟قضیه رو براش توضیح میدم و باهاش خداحافظی میکنم

اگه یه روز بهت بگن بچه ی سر راهی هستی چه حالی بهت دست میده؟خیلی ناراحت میشم و با هیچکی حرف نمیزنم اونقدرهم غصه میخورم تا بمیرم

اگه یه روز بهت بگن می تونی واسه چند لحظه به یکی از روزای کودکی برگردی کدومشو انتخاب می کنی؟ زمانی که هیچ گناهی نداشته باشم:)

امضا : ryhneae

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,787
پسندها
128,146
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

اگه یه روز بهت بگن یه اسم برای زندگیت انتخاب کن چی میزاشتی؟ سردرگمی

اگه یه روز بهت بگن فقط چند ماه دیگه زنده ای اون موقع چقدر ادم خوب و پاکی می شی؟ تا جایی که بتونم

اگه یه روز بهت بگن باید از عشقت جدا بشی چیکار میکنی؟ نمیدونم . اگه بشه با تمام توانم سعی میکنم کنارش باشم ولی اگه خودش بخواد مثلمن خورد میشم و سعی میکنم فراموشش کنم.

اگه یه روز بهت بگن بچه ی سر راهی هستی چه حالی بهت دست میده؟ احساس سردرگمی بهم دست میده . اسم اعضای خانوادمو میپرسم و سعی میکنم پیداشون بکنم.

اگه یه روز بهت بگن می تونی واسه چند لحظه به یکی از روزای...

امضا : SHIRIN.SH

mehrabi83

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
27/11/17
ارسالی‌ها
1,198
پسندها
67,297
امتیازها
80,673
مدال‌ها
27
سطح
43

اگه یه روز بهت بگن یه اسم برای زندگیت انتخاب کن چی میزاشتی؟آمدنم،رفتنت

اگه یه روز بهت بگن فقط چند ماه دیگه زنده ای اون موقع چقدر ادم خوب و پاکی می شی؟همینی که هستم خوبه

اگه یه روز بهت بگن باید از عشقت جدا بشی چیکار میکنی؟عشقو تجربه نکردم

اگه یه روز بهت بگن بچه ی سر راهی هستی چه حالی بهت دست میده؟مهم اینکه یکی مثل مادر و یکی مثل پدر بالاسرم بوده پس مهم نی زندگی رو ادامه میدم

اگه یه روز بهت بگن می تونی واسه چند لحظه به یکی از روزای کودکی برگردی کدومشو انتخاب می کنی؟1383/10/8 روز تولدم

امضا : mehrabi83

_MAEDEH_

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/2/18
ارسالی‌ها
255
پسندها
4,412
امتیازها
23,673
مدال‌ها
14
سطح
12

اگه یه روز بهت بگن یه اسم برای زندگیت انتخاب کن چی میزاشتی؟ نمیدونم شاید غمگینه شاد

اگه یه روز بهت بگن فقط چند ماه دیگه زنده ای اون موقع چقدر ادم خوب و پاکی می شی؟ تغییر به خصوصی نمیکنم فقط حلالیت می طلبم از همه و به یکی میسپارم که نمازا روزه های قضامو بگیره

اگه یه روز بهت بگن باید از عشقت جدا بشی چیکار میکنی؟ خیلی ناراحت میشم و گریه میکنم ولی نه درحد خودکشی , مقاومت میکنم اگه بازم جدامون کردن میسوزم و میسارم و دم نمیزنم

اگه یه روز بهت بگن بچه ی سر راهی هستی چه حالی بهت دست میده؟ ی حس بد و اضافی بودن

اگه یه روز بهت بگن می تونی واسه چند لحظه به یکی از...

امضا : _MAEDEH_

Dani_pat

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
7/5/18
ارسالی‌ها
1,745
پسندها
37,534
امتیازها
77,373
مدال‌ها
22
سطح
33

اگه یه روز بهت بگن یه اسم برای زندگیت انتخاب کن چی میزاشتی؟هیجانی.....ساده.......باحال.......امگشت نما ولی از نظر مثبت

اگه یه روز بهت بگن فقط چند ماه دیگه زنده ای اون موقع چقدر ادم خوب و پاکی می شی؟همینی که هستم خوبم.

اگه یه روز بهت بگن باید از عشقت جدا بشی چیکار میکنی؟جدا شدم دیگه بایدی درکار نیست......ولی اگه قرار باشه هیچ وقت دیگه نبینمش.........میشم یکی بدتر از یزید(شرور...ظالم....بی رحم)که البته همین الانشم هستم.ولی بیشترش میکردم

اگه یه روز بهت بگن بچه ی سر راهی هستی چه حالی بهت دست میده؟حس خاصی بم دست نمیده..................عادیییییییییییییییییی.......ولی سعی میکنم بفهمم کیم(شااااااااااااااااااااید)

اگه یه روز بهت بگن می تونی واسه چند لحظه به یکی از روزای کودکی برگردی کدومشو...

امضا : Dani_pat

M. Sh

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
25/4/18
ارسالی‌ها
188
پسندها
6,016
امتیازها
21,973
مدال‌ها
10
سطح
11

اگه یه روز بهت بگن یه اسم برای زندگیت انتخاب کن چی میزاشتی؟یکنواخت

اگه یه روز بهت بگن فقط چند ماه دیگه زنده ای اون موقع چقدر ادم خوب و پاکی می شی؟ بهتر از الانی
که هستم
اگه یه روز بهت بگن باید از عشقت جدا بشی چیکار میکنی؟بستگی داره کی بگه و دلیلش چیه

اگه یه روز بهت بگن بچه ی سر راهی هستی چه حالی بهت دست میده؟خیلی ناراحت میشم، نابود میشم

اگه یه روز بهت بگن می تونی واسه چند لحظه به یکی از روزای کودکی برگردی کدومشو انتخاب می کنی؟ اونموقعی که خنده هام از ته دل بود قهر هامون مال دوثانیه بود اونموقع که مزه واقعی زندگی رو حس نکرده بودیم

zeinab z

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
24/6/17
ارسالی‌ها
740
پسندها
8,887
امتیازها
31,973
مدال‌ها
17
سطح
15

اگه یه روز بهت بگن یه اسم برای زندگیت انتخاب کن چی میزاشتی؟ غم های نهان

اگه یه روز بهت بگن فقط چند ماه دیگه زنده ای اون موقع چقدر ادم خوب و پاکی می شی؟ خیلی

اگه یه روز بهت بگن باید از عشقت جدا بشی چیکار میکنی؟ اونقدر گریه میکنم که اخرش داغون میشم

اگه یه روز بهت بگن بچه ی سر راهی هستی چه حالی بهت دست میده؟ واقعا نمیدونم. ولی مطمئنا باور نمیکنم چون اونقدر که مامان بابام بهم عشق میورزن و شباهت زیادم به مامانم

اگه یه روز بهت بگن می تونی واسه چند لحظه به یکی از روزای کودکی برگردی کدومشو انتخاب می کنی؟ نوزادی. همون موقعی که هیچ درکی از...

امضا : zeinab z

81fati

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
31/1/18
ارسالی‌ها
381
پسندها
12,666
امتیازها
50,673
مدال‌ها
1
سطح
0

اگه یه روز بهت بگن یه اسم برای زندگیت انتخاب کن چی میزاشتی؟درد چشمانم

اگه یه روز بهت بگن فقط چند ماه دیگه زنده ای اون موقع چقدر ادم خوب و پاکی می شی؟نمی دونم ولی تا اونجایی که خودمو می شناسم آدم بشو نیستم

اگه یه روز بهت بگن باید از عشقت جدا بشی چیکار میکنی؟ خب جدا میشم عادت کردم به دوریش

اگه یه روز بهت بگن بچه ی سر راهی هستی چه حالی بهت دست میده؟ میرم مامان بابای خودمو پیدا می کنم و خوش به حالم میشه چون دو تا مامامن دارم و دوتا بابا و خودمو واسشون لوس می کنم و خوش میگذره

اگه یه روز بهت بگن می تونی واسه چند لحظه به یکی از...

امضا : 81fati
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] mehrabi83
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.