مهم مـعرفــى آثار نــويسندگان انجمن يك رمان

• نویسنده موضوع نگاردال
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 82
  • بازدیدها 6,887
  • کاربران تگ شده هیچ

s___ag

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/7/20
ارسالی‌ها
41
پسندها
203
امتیازها
1,023
مدال‌ها
1
سطح
2

سلام به همگی:) من سحرم خیلی علاقه به کتابای آگاتا کریستی دارم و تصمیم گرفتم یه رمانی به همین سبک بنویسم شخصیت رمانم رو نمی تونین حدس بزنین و دربارش قضاوت کنین اتفاق هایی که تو رمانم میوفته ذذهنتون رو به خودش مشغول میکنه خون و خونریزی داریم کلا همه چی رو سعی کردم تو رمانم بزارم خوشحال میشم رمانمو لایک کنین
سخت بود برا من اینطور حرف زدن :) زود باش بیا رمانمو لایکن اه وگرنه با دمپایی می افتم دنبالت :461:

امضا : s___ag

t.sh

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/9/18
ارسالی‌ها
791
پسندها
9,345
امتیازها
27,673
مدال‌ها
18
سطح
15

سلام
طوبی شریعتمداری 16 ساله از قم!
نوشتن رو خیلی دوست دارم به خاطر همین از دو سال پیش شروع کردم به نوشتن رمان. قبل از اون هم می نوشتم اما نه توی انجمن و به شکل رمان!
رمان های کامل شده ام عشق خائن و آرام ناآرام هست و رمان در حال تایپم هم ترانه دوری است
در حال تایپ رمان ترانه دوری | t.shکاربر انجمن یک رمان
امیدوارم ازش لذت ببرید :rose:

آخرین ویرایش

زهرا فرمانی(مهشید)

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
16/8/20
ارسالی‌ها
140
پسندها
2,860
امتیازها
13,503
مدال‌ها
10
سطح
11

سلام من زهرا فرمانی هستن اسم مستعارم مهشید هست و شانزده ساله هستم . به نوشتن علاقه دارم و با تشویق دبیر فارسیم شروع کردم به نوشتن . قبلا یک رمان روی کاغذ نوشته بودم و این اولین رمان تایپی من هست ازتون خواهش میکنم رمان من را بخونید و نظرتون را درباره اش بگید https://forum.1roman.ir/threads/126656/post-962145 دختر دریا
امید وارم لذت ببرید

امضا : زهرا فرمانی(مهشید)
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] گل رز

ADLAYD

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
28/5/20
ارسالی‌ها
1,578
پسندها
10,933
امتیازها
31,873
مدال‌ها
21
سطح
20

با سلام خدمت شما دوستان عزیز و گرامی. وقتتان بخیر باشد.
من fateme26 هستم. تازه وارد انجمن یک رمان ((1roman)) شدم. من از هنگامی که وارد مدرسه شدم همیشه به نویسندگی عشق می ورزیدم و آرزوی ام این بود که مردم داستان هایم را بخوانند. من یک داستان کوتاه کامل شده دارم که برای شما عزیزان به روایت قلم کشیدم. نام داستان کوتاه من "هرگز برای عشق دیر نیست" است. داستان من ژانر 'عاشقانه' دارد و محتوای آن، راجب به یک دختر است که زندگی فقط آن روی خوش و بدون غم خود را به او نشان داده است؛ اما زندگی همیشه آن روی نیمه پنهان و تاریک خود را از دیدگان افراد پنهان می کند. دختری که فقط روی خوش زندگی را دیده، فقط با یک سو تفاهم، زندگی آن روی دیگرش را به او نشان میدهد.
ممنون می شوم که داستان...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : ADLAYD

R.Reyhani

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
7/4/20
ارسالی‌ها
785
پسندها
8,218
امتیازها
25,273
مدال‌ها
22
سطح
15

رمان آقازاده‌ی عصامی دومین اثر من از نظر نوشتن است. رمانی که مدت‌های زیادی را صرف تحقیق راجع به آن کردم و امیدوارم بازخوردش جواب‌گوی تمام تلاش‌های شبانه‌روزی‌ام باشد.

امضا : R.Reyhani

S@h@r

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
8/3/20
ارسالی‌ها
525
پسندها
6,389
امتیازها
21,973
مدال‌ها
17
سطح
12

سلام دوستان عزیز من سحر حمیدی هستم. از کودکی شور و شوق نویسندگی در من بود. اما هرگز حتی بعد اتمام دوران دبستان هم جرئت دست به قلم شدن رو نداشتم. تا اینکه در سال نهم با یک رمان آشنا شدم و بلاخره قلمم رو به دست گرفتم و دو داستانی که در سر داشتم، روی کاغذ پیاده کردم و حالا درحال انتشارشان در یک رمانم و قصه های زیادی دارم که می‌خوام بنویسم، ان‌شاءالله بزودی اون هارو هم بعد اتمام اینا می‌نویسم.
قلم همتون مانا!
قصه دوستی سه پسر است که برای هدف خود، باید دست در دست هم، دوشادوش هم و هم‌قدم و هم‌قسم از دره‌ها و دست‌اندازهای مرگبار جاده‌های زندگی خود بجنگند و بجنگند و بجنگند.
داستان دختری به نام کاترینا است که در سفینه...

امضا : S@h@r

D.S.R

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
14/7/20
ارسالی‌ها
928
پسندها
13,168
امتیازها
34,373
مدال‌ها
16
سطح
19

خب سلام منم یه خله مشنگم که رمان مینویسه
فقط یه رمان دارم مینویسم که البته اگه دوستام اجازه بدن و انقدر کار به من ندن و من وقت بکنم
ماهه دیگه میشه ۱۴ سالم و از انگیزم برای نوشتنه رمانم باید بگم که خیلی چیزه چرتی بود. راستش اول با یه جک شروع شد. :108: یه جک بود که تصمیم گرفتم یه داستان بنویسم و اونو توش بیارم:yeah::winksmiley02:
و اینکه بعدا قضیه جدی شد و الان واقعا بدون مسخره بازی مینویسمش
و دیگه اینکه نمیخواستم بیام برا تبلیغ ولی فقط اینکه یکی از دوستام شرکت کرده بود رو دیدم و برام جالب شد تا منم یه چیزی ارسال کنم :128:

امضا : D.S.R

گل رز

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
23/9/20
ارسالی‌ها
119
پسندها
1,419
امتیازها
9,703
مدال‌ها
8
سطح
8

سلام من سحر هستم ۲۴ ساله از ۱۶ سالگی نوشتن اغاز کردم با کلی غلط املایی ..
سره کلاس درس زیره نیمکت یواشکی داستان مینوشتم ... یک شب اومدم از ارزوم بگم برای پدرم که نویسندگی بود اما همراهیم نکرد ولی من باز به نوشتن ادامه دادم تو لبتاب ۴ تا رمان نوشتم که خدا بخواد همشون تو انجمن میزارم ... به امید روزی که کتاب چاپ شده ام را در دستان شما عزیزان ببینم... اولین لینکی که میذارم رمان دختری در کوچه پس کوچه های ونک هستش که به پایان رسیده منتظر تگ و نقد هستم...
این دومی هم رمان مادرانه هستش که درحال تایپ...

امضا : گل رز

Nazanin.raminiya

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
21/7/20
ارسالی‌ها
279
پسندها
2,731
امتیازها
17,273
مدال‌ها
11
سطح
12

سلام وقت همگی بخیر، امیدوارم حال دلتون خوب باشه...
بنده نازنین رامی نیا هستم 18 ساله از خوزستان؛
من از 11 سالگی علاقه شدیدی به نویسندگی داشتم و حتی خیلی کوتاه هم رمان مینوشتم...
یکی از رمان هام به اسم (سرنوشت دامون) توی سایت قرار گرفته
رمان جدید و درحال تایپ هم دارم که لینکش رو پایین واستون میزارم..

امضا : Nazanin.raminiya

ADLAYD

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
28/5/20
ارسالی‌ها
1,578
پسندها
10,933
امتیازها
31,873
مدال‌ها
21
سطح
20

با سلام خدمت همگی شما دوستان خوبم.
من fateme26 هستم و از 9 سالگی در حال نوشتن داستان، در ژانر های مختلف هستم. من در این زمان با خودم گفتم که بیام و داستان هایم را در عُموم به نمایش بذارم. اولین اثر من داستان کوتاهی بود که در این انجمن خوب به نمایش گذاشتم به نام [ هرگز برای عشق دیر نیست]، که به اتمام رسید و در صفحه اصلی انجمن قرار گرفت، و با حمایت های برخی دوستان خوبم، من روحیه گرفتم و داستان دومم را در انجمن قرار دادم.

اثر دومم، یک داستان کوتاه است به نام [ قاضی] که در حال تایپ است. خوشحال میشم آن را مطالعه و اگر از آن خوشتان آمد، لایک و تحت حمایت خوبتان قرار دهید.

https://forum.1roman.ir/threads/137473/
داستان...

امضا : ADLAYD
عقب
بالا