┑ لـــیـــگـ مـــلـــتـــ هـــای والــــیبـــال 2019 ┎

• شروع کننده موضوع Yegane
  • تاریخ شروع

امسال برعکس دو سال اخیر به تیم امیدی هست؟

• مجموع رای دهندگان
    50
  • این نظر سنجی بسته خواهد شده .

Yegane

مدیر تالار ورزش + ناظر رمان
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار ورزشی
وب سایت
englishlyricss.mihanblog.com
فهرست تیم ملی والیبال ایران برای هفته سوم مشخص شد

با تصمیم ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران فهرست 14 نفره تیم ایران برای حضور در رقابت های هفته سوم لیگ ملت های والیبال در شهر ارومیه مشخص شد. با تصمیم سرمربی تیم ملی مرتضی شریفی در فهرست 14 نفره جانشین محمد جواد معنوی نژاد شد.

به گزارش سایت فدراسیون والیبال:

آقایان سعید معروف، سید محمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، فرهاد قائمی، پوریا فیاضی، امیر غفور، مرتضی شریفی، علی شفیعی، مسعود غلامی، علی‌اصغر مجرد، جواد کریمی، پوریا یلی، محمدرضا موذن و محمدرضا حضرت‌پور فهرست 14 نفره ایران را در ارومیه تشکیل می دهند.

والیبال-لیگ ملت های والیبال-والیبال

Yegane

عضو کادر مدیریت
مدیر تالار ورزشی
وب سایت
**بازی هایی که جمعه پخش داخلی دارن

شبکه سه:

ایران - کانادا (ساعت 18:30)
ایران- لهستان (ساعت 18:30)
ایران- روسیه (ساعت 18:30)

شبکه ورزش:

لهستان- روسیه (ساعت 15:30)
ژاپن- ایتالیا (ساعت 18:30)
برزیل- صربستان (ساعت 21:30)

Ε.b.ɨ

مدیر تالار ورزش + ویراستار آزمایشی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
جمعه سالن غدیر ارومیه تکمیل می‌شود!

سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه از روز جمعه میزبان تیم های والیبال ایران، روسیه، کانادا و لهستان است؛ درحالی که به گفته مسئولان 4600 قطعه بلیت برای هر بازی به فروش می رسد.

با اینکه در روزهای اخیر سایت بلیت فروشی این مسابقات با اختلال مواجه شده بود، بالاخره بلیت های بازی نخست ایران مقابل کانادا که روز جمعه از ساعت 18:30 به مصاف هم می روند، به اتمام رسیده است. البته با خریداری بلیت مسابقه ایران در هر روز، تماشاگران می توانند بازی قبلی 2 تیم دیگر در این گروه را هم تماشا کنند.

هم اکنون بلیت های بازی دوم مقابل لهستان در دسترس قرار گرفته، اما با بررسی جایگاه‌های خالی متوجه می شویم که بلیت های زیادی برای خریداری باقی نمانده است.
بعد از اتمام بلیت های بازی با لهستان که عصر شنبه برگزار خواهد شد، سامانه بلیت فروشی برای خرید بلیت بازی با روسیه در روز یکشنبه آماده می شود.
به نظر می رسد با توجه به ظرفیت محدود سالن بلیت بازی های ایران تا قبل از شروع بازی نخست به اتمام خواهد رسید.

نکته جالب در این میان در نظر گرفتن 3 جایگاه برای بانوان است. بلیت های در نظر گرفته شده برای بانوان به صورت نیم بها و با قیمت 15 هزار تومان به فروش می رسد؛ در حالی که بلیت سایر جایگاهها به جز یک منطقه محدود با قیمت 30 هزار تومان در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

Ε.b.ɨ

عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
ستاره‌های والیبال در غدیر تمرین کردند

هفته سوم لیگ ملت ها از روز جمعه در ارومیه آغاز می‌شود و تیم ایران در طول سه روز با تیم های روسیه، کانادا و لهستان دیدار خواهد کرد. این سه تیم بامداد امروز وارد این شهر شدند و از ظهر امروز نیز تمرین خود را در غدیر ارومیه انجام دادند.

از ساعت ۱۴ تا ۱۶ تیم روسیه، سپس به مدت دو ساعت لهستان و اکنون نیز تیم کانادا تمرین خود را در این سالن انجام می‌دهند.

در حالی که ستاره های والیبال در ارومیه تمرین خود را برگزار می‌کنند، شاگردان کولاکوویچ در تهران یک جلسه تمرینی را سپری کردند. ستاره های ایرانی فردا از ساعت ۱۸ تا ۲۰ یک تمرین دیگر در ارومیه خواهند داشت که آخرین تمرین قبل از این سه بازی حساس محسوب می‌شود.

Yegane

عضو کادر مدیریت
مدیر تالار ورزشی
وب سایت
واکنش کارول کلوس، بازیکن تیم ملی والیبال لهستان به ارزش پول ایران (عکس)

{به کجا رسیدیم؟!
هر 1 زلوتی معادل 11750 ریال ایرانه !
لهستان، سرزمینی که مردماش برای فرار از قتل آم به ایران پناه اوردن!}

اعداد موجود روی اسکناس های ایران باعث تعجب بازیکن والیبال لهستان شده است.

ارومیه یکی از میزبانان هفته سوم لیگ ملت های والیبال است. تیم های روسیه، لهستان و کانادا به میزبانی ایران در شهر ارومیه به مصاف یکدیگر می روند. کاروان تیم ملی لهستان روز گذشته به ارومیه رسید. کارول کلوس هم باشگاهی میلاد عبادی پور در لیگ لهستان، با تیم کشور خود در ارومیه به سر می برد. او در استوری اینستاگرام خود با نشان دادن چند تراول 500 هزار ریالی، نوشت:

میلیونرهایی از لهستان.

آخرین ویرایش

Yegane

عضو کادر مدیریت
مدیر تالار ورزشی
وب سایت
سرمربی تیم ملی والیبال لهستان: شاید محرومیت کوبیاک افزایش پیدا کند؛ بازی سعید معروف بیشترین تاثیر را روی من دارد

{این مربی، دو سال پیش با تیم بلژیک اومد ایران و از همون موقع در نزد ایرانیا از جمله خودم باحال به نظر اومد
شکر که باشعوره
از کاپی مون هم تمجید کرده!
با اینکه معروف بهش دو سه بار تیکه انداخت!!! اینم لینکش:
تیکه جالب سعید معروف به مربی بلژیک!! | تی وی پلاس
حتی بعد توی کنفرانس خبری همون بازی بازم گف اگه بتونم، دست سعید معروفو می گیرم و می برمش بلژیک :/
مصاحبه ش رو بخونید باحاله! }

سرمربی تیم ملی لهستان معتقد است که دو کشور ایران و لهستان روابط دوستانه خوبی با یکدیگر دارند و این روابط مثبت باید حفظ شود.

تیم ملی ایران در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال در ارومیه به مصاف کانادا، لهستان و روسیه خواهد رفت. مهم‌ترین و جنجالی‌ترین حریف ایران در هفته سوم، قطعاً تیم ملی لهستان است که کوبیاک، کاپیتان این تیم در هفته‌های گذشته، موضعی خصمانه‌ علیه ملت ایران اتخاذ کرده بود.

ویتال هاینن، سرمربی بلژیکی تیم ملی لهستان در گفت‌وگو با تسنیم، درباره اظهارات کاپیتان تیمش و همچنین سایر مسائل پاسخ داد.

4 پیروزی و 2 شکست، ره‌آورد تیم ملی لهستان از هفته‌های اول و دوم لیگ ملت‌های والیبال است. از این نتیجه راضی هستید؟
از نتیجه راضی هستم چون شانس حضور در مرحله نهایی مسابقات در شیکاگو را داریم ولی از نحوه بازی تیمم رضایت ندارم. همانطور که قبلاً گفتم ما تمرینات را با 25 بازیکن شروع کردیم و به همین خاطر برخی مواقع، همبستگی تیمی را از دست می‌دهیم. در مجموع باید از نتیجه راضی باشم.
پیش‌بینی شما از هفته سوم مسابقات و گروهی که در ارومیه با آن روبه‌رو خواهید شد، چیست؟
ما به دنبال بهترین نتیجه و بیشترین پیروزی ممکن در ارومیه هستیم. در هفته سوم با روسیه، ایران و کانادا بازی داریم و در یکی از سخت‌ترین گروه‌های ممکن قرار گرفته‌ایم. این تیم‌ها در رده‌بندی مسابقات، بالاتر از لهستان هستند. به همین خاطر کسب حتی یک پیروزی برای ما بسیار خوب خواهد بود و از کسب 2 پیروزی بسیار خوشحال خواهیم شد. پیش از این به عنوان مربی تیم‌های بلژیک و آلمان در ایران بوده‌ام. چیزی که به یاد دارم، جو خارق‌العاده سالن آزادی و رقابت بسیار داغ و نفسگیری بود که با تیم‌های حریف به ویژه ایران داشتیم. فکر می‌کنم سعید معروف به خوبی این مسابقات را به یاد دارد چون دیدارهای دیدنی و دشواری بود.
هدف شما در لیگ ملت‌‌های 2019 رسیدن به عنوان قهرمانی است یا بیشتر برای ایجاد هماهنگی در مسابقات انتخابی المپیک تلاش می‌کنید؟
هدف ما رقابت‌های انتخابی المپیک است. من یک هدف شخصی هم دارم که آن کسب یک مدال المپیک است. همه ما برای رسیدن به المپیک و در مرحله بعدی، کسب مدال در المپیک تلاش می‌کنیم.
مهم‌ترین مسئله حول و حوش تیم ملی لهستان در ایران، سخنان گستاخانه کوبیاک علیه ملت ایران است. مردم ایران و تماشاگران حاضر در سالن قطعاً این موضوع را فراموش نکرده و جو سنگینی علیه شما در روز مسابقه با ایران وجود خواهد داشت.
فدراسیون والیبال لهستان و فدراسیون جهانی والیبال تصمیم گرفتند که کوبیاک برای 6 بازی از دیدارهای ملی محروم باشد و حتی به نظر من ممکن است این محرومیت به دلیل احترام به مردم ایران، افزایش هم پیدا کند. ایران و لهستان، کشورهایی هستند که به رقابت سخت در زمین والیبال، معروف‌اند و همیشه رقیب یکدیگر بوده‌اند. من روحیه جنگندگی بازیکنان را دوست دارم ولی به شرطی که این رقابت در سالن مسابقه تمام شود. آنها باید خارج از زمین با هم دوست باشند. این شیوه کار من است و به بازیکنان تیمم هم مرتب در این مورد تذکر می‌دهم. برای مثال من و معروف در زمین مسابقه کاملاً رقیب هستیم ولی خارج از والیبال، رابطه خوب و دوستانه‌ای با هم داریم. در این بین البته ممکن است اشتباهاتی هم صورت بگیرد. بازیکنان ایرانی در لهستان حضور دارند و این همکاری بین دو ملت می‌تواند بیشتر هم شود.
چه نظری در مورد والیبال و مردم ایران دارید؟
خاطرات خوبی از حضورم در ایران به یاد دارم. من به تنهایی به پیاده روی رفتم، با مردم صحبت کردم و به تماشای موزه‌ای که در باغ بزرگی قرار داشت، رفتم. سال قبل هم در ایران بودم، تمام بازیکنانم در تیم ملی بلژیک را به بازار تهران بردم و با برخورد صمیمانه و گرم مردم روبه‌رو شدیم. من دوست دارم به شاگردان فعلی‌ام در تیم ملی لهستان هم نشان دهم که مردم ایران چقدر خوب و خونگرم هستند.
می‌دانیم چه حسی در مورد بازیکنان ایرانی دارید.‌ آ یا تمایل دارید روزی هدایت تیم ملی ایران را بر عهده بگیرید؟
من یک بار پیشنهاد یک تیم مشهدی را رد کردم چون فرزندانم مشغول تحصیل بودند و نمی‌توانستند از اروپا خارج شوند. به اعتقاد من دو کشور در جهان، سطح متفاوتی از والیبال دارند که یکی لهستان و دیگری ایران است. این شانس را داشتم که سرمربی لهستان شوم و می‌دانم که نیمکت تیم ملی ایران هم خواهان‌ زیادی دارد. حضور در ایران برای من یک چالش بزرگ و جدی خواهد بود.
کدام بازیکن ایرانی در دو هفته نخست لیگ ملت‌ها، شما را بیشتر تحت تاثیر قرار داده است؟
اگر بخواهم صادق باشم باید بگویم عملکرد هیچ‌کدام از بازیکنان ایرانی را در این تورنمنت ندیدم چون تمام حواس و تمرکزم روی بازیکنان تیم خودم بود. با این حال همیشه دوست دارم بازی معروف را ببینم او بیشترین تاثیر را روی من دارد.
یکی ار توصیه‌های اکید فدراسیون جهانی به فدراسیون والیبال لهستان این بود که نامه عذرخواهی از طرف کوبیاک در سالن مسابقه و روز بازی ایران، قرائت شود. آیا تیم شما حامل چنین نامه‌ای است؟
من به فدراسیون والیبال لهستان گفتم که خواندن نامه عذرخواهی در حضور هزاران تماشاگر در سالن مسابقه، ایده درستی نیست چون ما برای والیبال به ایران می‌رویم و اتفاقاً بازی سختی هم پیش‌رو داریم. باید روی والیبال تمرکز کنیم و خواندن چنین نامه‌ای ربطی به والیبال ندارد و تمرکز ما را از بین می‌برد. مطمئن هستم که تماشاگران ایرانی هم والیبال را درک می‌کنند. حدس من این است که فدراسیون لهستان به توصیه من عمل کند و چنین نامه‌ای خوانده نشود. آنها احتمالاً در آینده به شیوه دیگری احترام خود به مردم ایران را نشان خواهند داد. نظر من شخصی من درباره ایران، علاقه و احترام به آنهاست ولی تمرکز ما در این بازی باید روی والیبال باشد.
والیبال-والیبال لهستان-لیگ ملت های والیبال

Ε.b.ɨ

عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
قلعه فلامینگوها آماده جشن صعود تیم ملی
تیم ملی والیبال در میان استقبال فوق العاده اهالی ارومیه به این شهر رسید و حالا همه منتظر اولین بازی تیم ملی هستند؛ فردا مقابل کانادا در قلعه فلامینگوها.

۱۴۵ کیلومتر آن طرف تر از تبریز، شهری که قلبش برای فوتبال و تراکتور می‌تپد، ارومیه قرار دارد؛ شهری که در تمام محله هایش تورهای والیبال و مردمی را می‌بینیم که درباره توپ و تور بحث می‌کنند. درباره این که چه بر سر شهرداری ارومیه آمد و فصل بعد چه می‌شود، یا بحث های مهم تری چون سرنوشت تیم ملی و لزوم حمایت از شاگردان کولاکوویچ برای صعود از لیگ ملت های جهان.

ارومیه برای ایرانی‌ها بیشتر با دریاچه‌اش شناخته می‌شود. دریاچه ای که در یکی دو دهه اخیر به غمبارترین اتفاق زندگی اهالی این منطقه تبدیل شده بود اما حالا به واسطه باران های سیل آسای نوروزی، پر شده و مردم ارومیه و آذربایجان که نه، کل ایرانی‌ها را خوشحال کرده است. دریاچه ارومیه پر شده اما نه به اندازه سالن والیبالی که هر هفته برای تیم شهرداری پر می‌شود و فردا هم قرار است برای یاران سعید معروف مملو از تماشاگر شود.

حرف از سعید معروف شد، بد نیست والیبالیست‌های ارومیه و آذربایجان غربی را باهم مرور کنیم تا بیش‌تر اصالت این منطقه در رشته والیبال را درک کنیم؛ سعید معروف، میلاد عبادی پور، فرهاد عادلی، مهدی کریمی، عبدالرضا علیزاده، مرتضی شریفی، محمدرضا حضرت پور و... که از این جمع ۴ نفر در فهرست تیم ملی برای بازی مقابل کانادا، لهستان و روسیه قرار دارند.

طبیعتاً اگه والیبالی باشید، سه حریف تیم ایران در ارومیه را می‌شناسید و از آن مهم‌تر به سالن غدیر که محل برگزاری بازی هاست نیز شناخت دارید. تیم ایران از فردا در سه روز متوالی در مقابل کانادا، لهستان و روسیه قرار خواهد گرفت. دیدارهایی حساس و سرنوشت ساز که تکلیف صعود را مشخص خواهند کرد. در حالت عادی تقابل برابر دو تیم اروپایی روسیه و لهستان، استرس آور و دشوار به نظر می‌آیند اما حالا با اطمینان بیشتری می‌توان از پیروزی صحبت کرد. چرا که قرار است در هر سه بازی ۶ هزار نفر در «دورنالار یوواسی» تیم ملی را حمایت کنند و بی تردید با تشویق آن ها غلبه بر روس های بدبدن و لهستانی های جنجال‌ساز، سخت نخواهد بود.

اینجا در ارومیه مردم بی تاب سوت شروع بازی فردا هستند. این را می‌توان از سامانه بلیت فروشی ای فهمید که بارها به خاطر هجوم مردم از کار افتاد، یا از کارناوال استقبال از تیم ملی در بامداد پنج شنبه درک کرد یا از وضعیت شهر که در و دیوار و چهره مردمش، خبر از یک شور و شوق عجیب برای میزبانی از ستاره های والیبال می‌دهد؛ شور و شوقی که آدم را سرحال می‌آورد و ثابت می‌کند فوتبال و والیبال و... هنوز مرهمی بر دردها و مشکلات همیشگی و روزانه هستند.

در اطراف سالن غدیر می‌توان نشانه های والیبال دوستی را خیلی راحت پیدا کرد. سالنی بزرگ که بین اهالی منطقه به «دورنالار یوواسی» یا قلعه فلامینگوها معروف است. همان فلامینگوهایی که مثل تیم محبوب این منطقه قرمزپوش هستند و مانند هواداران والیبال، پاتوقشان دریاچه ارومیه است. پرنده های خوش قد و قامت که میتوان آن ها را هنری ترین تعبیر برای تفسیر سروقامتان تیم ملی قلمداد کرد.

برای صعود به مرحله نهایی لیگ ملت ها مطمئن نه اما باید امیدوار باشیم؛ باید امیدوار باشیم مثل کسبه بازار اصلی شهر، همان هایی که بلیت گیرشان نیامده اما امیدوارند فردا هر جوری که شده وارد سالن شوند و نمایش شاگردان کولاکوویچ را از نزدیک ببینند و در پاسخ فریاد یاشاسین از سکوهای روبرو، نام ایران و آذربایجان را فریاد بزنند.

Yegane

عضو کادر مدیریت
مدیر تالار ورزشی
وب سایت
حال و هوای والیبالی داغ در انتظار شهر ارومیه

تیم ایران از ساعاتی بعد به مصاف تیم کانادا خواهد رفت. این بازی در سالن 6 هزار نفری غدیر برگزار می شود؛ جایی که بلیت هایش چند دقیقه پس از آغاز بلیت فروشی فروخته شد و دیگر مشتاقان تماشای این مسابقه موفق به خرید بلیت آن نشدند.

اما با تلاش شهرداری این شهر، قرار است بازی ایران و کانادا از حداقل 3 نقطه شهر با نمایشگر بزرگ نمایش داده شود تا والیبال دوستان آذربایجان غربی این بازی را در کنار یکدیگر و با شوروشوقی بیشتر تماشا کنند.

از همین حالا نیز شهر ارومیه حال و هوای والیبالی به خود گرفته و همه منتظرند تا از روز جمعه میزبانی خود را به صورت رسمی در غدیر آغاز کنند.

Yegane

عضو کادر مدیریت
مدیر تالار ورزشی
وب سایت
کولاکوویچ در کنفرانس خبری پیش از بازی با کانادا: وقتی پیروز می شویم، چرا باید ترکیب تیم را عوض کنم؟ :/

خوشحالم در ارومیه هستیم

باعث افتخار من است که در کنار سرمربیان خیلی مهمی اینجا هستم. خیلی خوشحالم با تیم ملی در ارومیه هستیم. به نظرم تاریخ والیبال در اینجاست. تعداد زیادی از بازیکنان ما در این شهر به دنیا آمدند و خیلی خوشحال هستیم آنها قرار است در شهر خود بازی کنند.

نمی توانیم بگوییم قطعا در شیکاگو هستیم

ما انتظار بازی های سختی را داریم چون حریفان ما در جمع 6 تیم بالای جدول هستند. ما برای هر بازی و هر روز می جنگیم. همه تیم ها این کار را انجام می دهند. به طور قطعی نمی توانیم بگوییم، اما تمام سعی خود را می کنیم که در شیکاگو و مرحله نهایی حضور داشته باشیم.

وقتی نتیجه می گیریم، چرا باید تغییر دهم؟

من چرا باید داخل تیم تغییرات زیادی را ایجاد کنم؟ ما 5 بازی را بردیم و در یک بازی باختیم که آن هم خیلی نزدیک بود. ما مثل آقای هاینن نیستیم که به فینال فکر نکنیم. برای ما خیلی مهمتر است که به فینال برسیم. همه بازیکنانی که ما در اختیار داریم، در یک سطح نیستند. به عنوان مربی تیم صربستان افتخارات زیادی کسب کردم و امیدوارم با ایران هم این اتفاق تکرار شود.

اگر می توانید، بیایید تیم را از من تحویل بگیرید!

اگر در یک بازی با امتیازات نزدیک پیش بروید، چگونه می توانید ریسک کنید که دائما تغییر در تیم بدهید؟ برخی از بازیکنان کلیدی را اصلا نمی توان تغییر داد. این سبک مربیگری من است. اگر کسی می تواند بیاید تیم را تحویل بگیرد و مربیگری کند. این حس مربی است که می داند کدام بازیکن به میدان برود یا نرود. انتظار من این است که همه خبرنگاران، تماشاگران و اهالی والیبال از این تیم حمایت کنند چون ما 5 بازی از 6 بازی را بردیم. من این کشور را دوست دارم، اما شما باید بیشتر دوست داشته باشید. اگر می خواهید از همه بازیکنان استفاده کنید، باید مثل مربیان دیگر بگوییم برد مهم نیست و ما اینجا هستیم تا تجربه کسب کنیم.

بالاخره برد می خواهید یا کسب تجربه؟

در بازی های سال قبل در ترکیب 6 نفره از مرتضی شریفی استفاده کردیم، اما امسال او در سطحی که ما می خواهیم نیست. ما هیچ بازی تدارکاتی نداشتیم. برخی از بازیکنان کلیدی هستند و برخی دیگر هم مثل فیاضی و شفیعی برای قرار گرفتن در جمع 6 نفر اصلی می جنگند. من نمی توانم تشخیص بدهم. بالاخره می خواهید ببرید یا فقط کسب تجربه کنید؟ در نهایت من باید بعد از تمرینات تصمیم بگیرم که چه کسی بازی کند. من برای همه بازیکنان احترام قائل هستم. به طور مثال در بازی ژاپن مجرد به جای موسوی آمد.

از لیگ ملت ها در راه المپیک استفاده می کنیم

ما برای المپیکی شدن می جنگیم. با روسیه، کوبا و مکزیک بازی داریم و تمام تلاش خود را می کنیم، اما نمی توان پیش بینی کرد. من برخلاف همکارانم درباره این مسابقات فکر می کنم. ما بازی های سطح بالایی نداشتیم و به همین دلیل می خواهیم خودمان را از طریق لیگ ملت ها برای انتخابی المپیک آماده کنیم.

معروف و موسوی با آمادگی بالایی آمدند

این خیلی مهم است که برخی از بازیکنان ما بازی در تیم های خارجی را به تازگی تمام کردند و خیلی هم دوست دارند برای تیم ملی بازی کنند. بازیکنان ما هیچ مصدومیتی ندارند. مثلا موسوی در لیگ ایران حضور داشت، اما او هم آماده بود. سعید معروف امسال از آمادگی بالاتری برخوردار است. همچنین قائمی نیز وضعیت خوبی داشت، اما در 2 هفته اول کمتر شانس بازی داشت. شریفی در ایتالیا و کاظمی در ترکیه بیشتر روی نیمکت بودند و آمادگی بالایی نداشتند.

اولویت با تیم ملی بزرگسالان است

بایستی درباره 3 بازیکن مشترک با تیم جوانان هماهنگی داشته باشیم، اما اولویت ما تیم ملی بزرگسالان است. دوست داریم که این بازیکنان به تیم جوانان بروند، اما یلی و حضرت پور برای ما بازیکنان با اهمیتی هستند. تقویم تیم جوانان و بزرگسالان خیلی به هم نزدیک هستند. سعی می کنیم که بهترین تصمیم را بگیریم.

Yegane

عضو کادر مدیریت
مدیر تالار ورزشی
وب سایت
سرمربی لهستان: همه مرا در ایران می شناسند و سعی داشتند با ماشین هایشان به هتل برسانند! پیاده روی در ارومیه خیلی خوب است!

ویتالی هینن، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان در نشست خبری پیش از هفته سوم لیگ ملت های 2019 اظهار داشت:
همه مرا می شناسند. من یک عادتی دارم. عادت من پیاده روی است. تقریبا همه ارومیه را سعی کردم پیاده راه بروم. کوه ها و رودخانه را دیدم.
وی افزود:
من فکر می کنم که اینجا همه مردم به شما خوشامد می گویند. خیلی خوب است که اینجا همه والیبال را می شناسند و والیبال را دوست دارند. پیاده روی کردن اینجا خیلی خوب است.
سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت:
در پیاده روی آخرم حداقل 20 تا ماشین کنار من ایستادند مرا به هتل برسانند. می توانید در مطبوعات بنویسید که من نیاز به ماشین ندارم و می خواهم پیاده بروم. این همان چیزی که باعث شد من بفهمم شما چقدر خوب پذیرایی می کنید.
هینن در پایان درباره تغییرات زیادی در ترکیب لهستان بیان داشت:
تمرکز ما روی مسابقات انتخابی المپیک است. 4 تا تورنمنت مهم را در پیش داریم. اول انتخابی المپیک، بعد جام جهانی و سپس قهرمانی اروپا و در نهایت لیگ ملت ها برای ما اهمیت دارد.

بالا