┑ لـــیـــگـ مـــلـــتـــ هـــای والــــیبـــال 2019 ┎

• نویسنده موضوع YGNeae
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 217
  • بازدیدها 8,888
  • کاربران تگ شده هیچ

امسال برعکس دو سال اخیر به تیم امیدی هست؟

• مجموع رای دهندگان
    59
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
فهرست تیم ملی والیبال ایران برای هفته سوم مشخص شد

با تصمیم ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران فهرست 14 نفره تیم ایران برای حضور در رقابت های هفته سوم لیگ ملت های والیبال در شهر ارومیه مشخص شد. با تصمیم سرمربی تیم ملی مرتضی شریفی در فهرست 14 نفره جانشین محمد جواد معنوی نژاد شد.

به گزارش سایت فدراسیون والیبال:

آقایان سعید معروف، سید محمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، فرهاد قائمی، پوریا فیاضی، امیر غفور، مرتضی شریفی، علی شفیعی، مسعود غلامی، علی‌اصغر مجرد، جواد کریمی، پوریا یلی، محمدرضا موذن و محمدرضا حضرت‌پور فهرست 14 نفره ایران را در ارومیه تشکیل می...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : YGNeae

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
**بازی هایی که جمعه پخش داخلی دارن

شبکه سه:

ایران - کانادا (ساعت 18:30)
ایران- لهستان (ساعت 18:30)
ایران- روسیه (ساعت 18:30)

شبکه ورزش:

لهستان- روسیه (ساعت 15:30)
ژاپن- ایتالیا (ساعت 18:30)
برزیل- صربستان (ساعت 21:30)

wakeup

کاربر ارشد
کاربر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
20/8/18
ارسالی‌ها
3,669
پسندها
13,001
امتیازها
54,873
مدال‌ها
8
سطح
0

جمعه سالن غدیر ارومیه تکمیل می‌شود!

سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه از روز جمعه میزبان تیم های والیبال ایران، روسیه، کانادا و لهستان است؛ درحالی که به گفته مسئولان 4600 قطعه بلیت برای هر بازی به فروش می رسد.

با اینکه در روزهای اخیر سایت بلیت فروشی این مسابقات با اختلال مواجه شده بود، بالاخره بلیت های بازی نخست ایران مقابل کانادا که روز جمعه از ساعت 18:30 به مصاف هم می روند، به اتمام رسیده است. البته با خریداری بلیت مسابقه ایران در هر روز، تماشاگران می توانند بازی قبلی 2 تیم دیگر در این گروه را هم تماشا کنند.

هم اکنون بلیت های بازی دوم مقابل لهستان در دسترس قرار گرفته، اما با بررسی جایگاه‌های خالی متوجه می شویم که بلیت های...

امضا : wakeup

wakeup

کاربر ارشد
کاربر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
20/8/18
ارسالی‌ها
3,669
پسندها
13,001
امتیازها
54,873
مدال‌ها
8
سطح
0

ستاره‌های والیبال در غدیر تمرین کردند

هفته سوم لیگ ملت ها از روز جمعه در ارومیه آغاز می‌شود و تیم ایران در طول سه روز با تیم های روسیه، کانادا و لهستان دیدار خواهد کرد. این سه تیم بامداد امروز وارد این شهر شدند و از ظهر امروز نیز تمرین خود را در غدیر ارومیه انجام دادند.

از ساعت ۱۴ تا ۱۶ تیم روسیه، سپس به مدت دو ساعت لهستان و اکنون نیز تیم کانادا تمرین خود را در این سالن انجام می‌دهند.

در حالی که ستاره های والیبال در ارومیه تمرین خود را برگزار می‌کنند، شاگردان کولاکوویچ در تهران یک جلسه تمرینی را سپری کردند. ستاره های ایرانی فردا از ساعت ۱۸ تا ۲۰ یک تمرین دیگر در ارومیه خواهند داشت که آخرین تمرین قبل از این سه بازی...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
واکنش کارول کلوس، بازیکن تیم ملی والیبال لهستان به ارزش پول ایران (عکس)

{به کجا رسیدیم؟!
هر 1 زلوتی معادل 11750 ریال ایرانه !
لهستان، سرزمینی که مردماش برای فرار از قتل آم به ایران پناه اوردن!}

اعداد موجود روی اسکناس های ایران باعث تعجب بازیکن والیبال لهستان شده است.

ارومیه یکی از میزبانان هفته سوم لیگ ملت های والیبال است. تیم های روسیه، لهستان و کانادا به میزبانی ایران در شهر ارومیه به مصاف یکدیگر می روند. کاروان تیم ملی لهستان روز گذشته به ارومیه رسید...

آخرین ویرایش

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
سرمربی تیم ملی والیبال لهستان: شاید محرومیت کوبیاک افزایش پیدا کند؛ بازی سعید معروف بیشترین تاثیر را روی من دارد

{این مربی، دو سال پیش با تیم بلژیک اومد ایران و از همون موقع در نزد ایرانیا از جمله خودم باحال به نظر اومد
شکر که باشعوره
از کاپی مون هم تمجید کرده!
با اینکه معروف بهش دو سه بار تیکه انداخت!!! اینم لینکش:
تیکه جالب سعید معروف به مربی بلژیک!! | تی وی پلاس
حتی بعد توی کنفرانس خبری همون بازی بازم گف اگه بتونم، دست سعید معروفو می گیرم و می برمش بلژیک :/
مصاحبه ش رو بخونید باحاله...

wakeup

کاربر ارشد
کاربر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
20/8/18
ارسالی‌ها
3,669
پسندها
13,001
امتیازها
54,873
مدال‌ها
8
سطح
0

قلعه فلامینگوها آماده جشن صعود تیم ملی
تیم ملی والیبال در میان استقبال فوق العاده اهالی ارومیه به این شهر رسید و حالا همه منتظر اولین بازی تیم ملی هستند؛ فردا مقابل کانادا در قلعه فلامینگوها.

۱۴۵ کیلومتر آن طرف تر از تبریز، شهری که قلبش برای فوتبال و تراکتور می‌تپد، ارومیه قرار دارد؛ شهری که در تمام محله هایش تورهای والیبال و مردمی را می‌بینیم که درباره توپ و تور بحث می‌کنند. درباره این که چه بر سر شهرداری ارومیه آمد و فصل بعد چه می‌شود، یا بحث های مهم تری چون سرنوشت تیم ملی و لزوم حمایت از شاگردان کولاکوویچ برای صعود از لیگ ملت های جهان.

ارومیه برای ایرانی‌ها بیشتر با دریاچه‌اش...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
حال و هوای والیبالی داغ در انتظار شهر ارومیه

تیم ایران از ساعاتی بعد به مصاف تیم کانادا خواهد رفت. این بازی در سالن 6 هزار نفری غدیر برگزار می شود؛ جایی که بلیت هایش چند دقیقه پس از آغاز بلیت فروشی فروخته شد و دیگر مشتاقان تماشای این مسابقه موفق به خرید بلیت آن نشدند.

اما با تلاش شهرداری این شهر، قرار است بازی ایران و کانادا از حداقل 3 نقطه شهر با نمایشگر بزرگ نمایش داده شود تا والیبال دوستان آذربایجان غربی این بازی را در کنار یکدیگر و با شوروشوقی بیشتر تماشا کنند.

از همین حالا نیز شهر ارومیه حال و هوای والیبالی به خود گرفته و همه منتظرند تا از روز جمعه میزبانی خود را به صورت رسمی در غدیر آغاز کنند.
...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
کولاکوویچ در کنفرانس خبری پیش از بازی با کانادا: وقتی پیروز می شویم، چرا باید ترکیب تیم را عوض کنم؟ :/

خوشحالم در ارومیه هستیم

باعث افتخار من است که در کنار سرمربیان خیلی مهمی اینجا هستم. خیلی خوشحالم با تیم ملی در ارومیه هستیم. به نظرم تاریخ والیبال در اینجاست. تعداد زیادی از بازیکنان ما در این شهر به دنیا آمدند و خیلی خوشحال هستیم آنها قرار است در شهر خود بازی کنند.

نمی توانیم بگوییم قطعا در شیکاگو هستیم

ما انتظار بازی های سختی را داریم چون حریفان ما در جمع 6 تیم بالای جدول هستند. ما برای هر بازی و هر روز می جنگیم. همه تیم ها این کار را انجام می دهند. به...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
سرمربی لهستان: همه مرا در ایران می شناسند و سعی داشتند با ماشین هایشان به هتل برسانند! پیاده روی در ارومیه خیلی خوب است!

ویتالی هینن، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان در نشست خبری پیش از هفته سوم لیگ ملت های 2019 اظهار داشت:
همه مرا می شناسند. من یک عادتی دارم. عادت من پیاده روی است. تقریبا همه ارومیه را سعی کردم پیاده راه بروم. کوه ها و رودخانه را دیدم.
وی افزود:
من فکر می کنم که اینجا همه مردم به شما خوشامد می گویند. خیلی خوب است که اینجا همه والیبال را می شناسند و والیبال را دوست دارند. پیاده روی کردن اینجا...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا