گفتگوی آزاد بحث مهم | لطفاً بیاید جواب بدید!

miss_rahil

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
24/11/17
ارسالی‌ها
583
پسندها
7,005
امتیازها
23,673
مدال‌ها
14
سطح
12

بنظر من مشکل از برتر بودنه.توی این مرحله از زندگی هرکی میخواد خودی نشون بده وبرتر بودنشو برخ بکشه. همونطور که می دونید کشورای غربی از قدیم همین بودن.وهیچ ربطی به اونا نداره. جامعه ما طوریه.که دهه هفتادیا. بین دهه شصت و هشتاد موندن. وخودشونو گم کردن که اکثر ادما بهشون میگن نسل سوخته تفکری که به هیچ چیزی نمی رسن.
بدتر از دهه هفتادی. هشتادیا هستن که آزادی تمام دارن. و اگه از قبال خانواده ازادی نداشته باشن وقایمکی کار خودشونو پیش میبرن. مثل همون ویدیویی که در فضای مجازی پخش شده بود دختره از کرج میره یه شهر دیگه بدون اطلاع خانواده . و متاسفانه این روش بیشترش توی مدارس انجام میشه. ی دوستی تلفن میاره. واین باعث میشه اون یکیم باهاش باشه و همراهیش کنه دور از چشم خانواده

امضا : miss_rahil

Baaaaran

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
12/11/18
ارسالی‌ها
661
پسندها
12,762
امتیازها
31,973
مدال‌ها
16
سطح
19

به نظر من زمان قدیم زیادی محدودیت بود و الان فکر ها زیادی روشن شده و نور درونش شکافته شد، حالا دیگه نمیدونم درست غلتشو... :unknw:

Harry_QW

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
17/11/18
ارسالی‌ها
3,787
پسندها
33,762
امتیازها
65,673
مدال‌ها
30
سطح
33

• مدیرکل
دوستان از بحث خارج نشین
اینکه عکس دخترای دهه 70یا60راحت با صورتی ناشایست به اشتراک گذاشته ممیشه فقط به صرف و محدویت این دهه نیست...یه دهه بالا تر از این دهه ها هم مستثا از این قاعده نیستن...بخاطر جا افتادن کارها و رفتارهای غربی ها و از یاد بردن هویت فرهنگی خودمون این اتفاقات ناگوار پیش داره میاد به حدی که الان این کارها رموت شده و جا افتاده دارن میشن تو فرهنگ ما...
اینکه این تایپیک زده شده و بحث سرش بشه فایده ای نیس جز به دعوا انداختن اقشار مختلف و با فرهنگ های مختلف خانوادگی...بهتره راه و رسم درست زندگی و فرهنگ اسلامی رو جا انداخت و اموزش داد با شعار دادن چیزی درست نمیشه باید مرد عمل بود نه حرف...

امضا : Harry_QW

shermin

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
9/9/18
ارسالی‌ها
1
پسندها
16
امتیازها
30
سطح
0

هرچیزی که زیادش باشه بعد یه مدت عادی میشه مثل قرص که اگه زیاد بخوری دیگه اثری نداره تحت تاثیر محیطن حالیشون نیست که بابا ارزش من بیشتر از اینحرفاس

sanam_gh_

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
5/4/18
ارسالی‌ها
1,888
پسندها
8,750
امتیازها
33,973
مدال‌ها
20
سطح
16

اینکه عکس کسی توی مجازی باشه نه نشانگر روشنفکری هست نه میتونه بخاطر بی جنبگی دخترا باشع که آزادی دارن...دنیای مجازی محدویت آزادی نداره قبل از دوره مجازی که رو بورس باشه خیلی درگیری و تهدید زیاد بود بخاطر یکبار پخش شدن عکس دختری اونم بخاطر فرهنگ پایین خودمون بود اما الان با وحود چنین چیزی که‌اومده با‌وجود مجازی و‌ارتباطات خیلی چیزارو‌میشه فهمید وعکس گذاشتن یک دختر چیزخاصی نیست که کسی باید‌حتما ناراحت بشه چون هرکس مسئول اعمال خودشه،بنظرم اینکه فرهنگمون تغییر کنه خوبه اما بازم خیلی ها از این موضوع به نفع خودشون استفاده کردن برای معروف شدن بطور کاملا مزخرف!!

امضا : sanam_gh_

Harry_QW

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
17/11/18
ارسالی‌ها
3,787
پسندها
33,762
امتیازها
65,673
مدال‌ها
30
سطح
33

• مدیرکل
هر کسی که خرابکاری میکنه میندازه گردن جامعه و مملکت...خوب مگه تشکیل اقشار جمعیت رو کی تشکیل میده؟! جامعه رو کی تشکیل میده؟!
یکی مثل منو شما داره این جامعه رو تشکیل میده ما تا خودمونو عوض نکنیم همین وضع برقراره...این نمیشه هرکاری کرد و هر عکسی گذاشت بگیم مسئول کارای خودش خب این یعنی چی؟! یعنی اینکه به ما ربطی نداره و به خودش مربوطه و این کاملا اشتباهه اره تا یه حدی به ما مربوط نیس اما از یه حد بگذره همه مسئولن...مسئول فروپاشی خیلی از زندگی هایی که با عکسای متعدد خانومین تو خیلی از فضا..چندین مورد از این مسائل پیش لومده و کانون یه خانواده از هم پاشیده....دست کم و ساده نگیرید و به راحتی از روی این جریانات نباید رد شد و بگیم هرکسی تو گور خودش میخوابه..تو دین به امر معروف و نهی از منکر پس چی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Harry_QW

HEYDAR

میم‌ساز انجمن
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
3/11/18
ارسالی‌ها
2,039
پسندها
104,535
امتیازها
64,873
مدال‌ها
36
سطح
43

خب باید بدونیم هم هم تقصیر بی فرهنگیمونه
هم خود دختره
هم خونوادش که گذاشتن هر غلطی ک میخواد بکنه

-No Voice

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/6/19
ارسالی‌ها
1,251
پسندها
66,863
امتیازها
60,573
مدال‌ها
28
سطح
43

قبول ندارم خیلی از نظرات رو!
ب نظرم ن ربط ب جنبه نداشتن داره و ن جهان سومی بودن و دخالت و...
ب نظرم فقط تفاوت ارزش و عقیده شده. همون طور ک همین جا نظرات با هم متفاوته ت این مسائل هم همینه.
ی سریا ارزش خودشونو ت این نمی بینن ک عکس ندن و...
کلن این تفاوت عقیده هم طبیعیه.

امضا : -No Voice

|ALI|

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
13/9/19
ارسالی‌ها
40
پسندها
733
امتیازها
4,803
سطح
0

تهاجم فرهنگی

امضا : |ALI|

anna19

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/6/19
ارسالی‌ها
253
پسندها
2,055
امتیازها
11,933
مدال‌ها
2
سطح
0

• محروم
نمی دونم دقیقا از چی بگم ؟من نصف هفتادیم نصف هشتادی .خب به نظرم قبلا دختر های فاسد هم بودو مرد های بی غیرت هم بود .یعنی همیشه ادم بد پیدا میشد خب وقتی تکلونوژی پیشرفت کنه دختر های بد جامعه هم ازش استفاده می کنن بلاخره خب خیلی راحت با اینترنت دختر های بد یا پسرای بد جامعه بهتر دیده میشه خودش یه جور تبلیغه برای فاسد شدن .
من که خوشم نمیاد عکسم پخش بشه ولی شاید یه اشتباهی که کرده باشم اعتماد بوده که خداروشکر فعلا چیزی نشده .ولی از اون به بعدشو منم با اینترنت که بقیه رو میبینم منم دلم میخواد مثل بقیه باشم به هرحال همه انسانیم و هوای نفس داریم ولی خب همیشه مبارزه کردم که یه وقت همرنگ جماعت نشم.
تو هیچ موردی .حتی سعی کردم به مال این دنیا نچسبم .ارزو زیاد دارم ووداشتم و نرسیدم و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : anna19