...:مسابقه شاهِ مشاعره انجمن:...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ghazal Naroee

مدیر تالار شعر کده +منتقد انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار شعر کده
شاعران گفتند رنگ و بویی دارد عاشقی
یاد خدا را خواندند به نام عاشقی
روزی اگر پرسند ز من که عاشقی؟
حسِ من بیش از آن است

سهل است عاشقی!

سلام می‌کنم خدمت کاربران عزیز یک رمان! با اجازه و هماهنگی با مدیر برگزاری مسابقات، ریحانه جان، مسابقه‌ای رو ترتیب دادم تا بخش شعرکده، مثل تابستانی که گذشت رونق پیدا کنه.
این مسابقه به اهمیت دادن بیشتر به بخش شعرکده کمک می‌کنه.
مسابقه در یک مرحله برگزار میشه و شما از نظر:

فعالیت خیلی خوب و عالی!

بررسی خواهید شد.

روش مسابقه:
روالِ مسابقه به این صورت هست که می‌خوایم فعال‌ترین کاربران و شاعران رو در تاپیک‌های مشاعره بشناسیم. از همین امشب، تاپیک‌هایی که معرفی می‌شوند چک می‌شود. هرکس فعالیت بیشتری در تاپیک‌های مشاعره زیر داشته باشد، شاه مشاعره و برنده مسابقه هست.

امروز: ۹۸/۷/۱۳
پایانِ مسابقه: ۹۸/8/5

جوایز:
فعال‌ترین فرد مشخش شده و به آن کاربر و شاعر، مدال مربوط داده خواهد شد. اگر تعداد افراد زیادی اعلام آمادگی کنند چند برنده خواهیم داشت.

قوانین:
-اشعاری که در تاپیک مشاعره می‌گذارید باید و باید، حتما از خودتون باشند! اگر کپی کنید یک تقلب بزرگ به حساب میاد و علاوه‌بر خروج از دور مسابقات، با شما برخورد میشه. (قسمت‌هایی مثل تاپیک مشاعره با اشعار خودمون منظورم هست که نیاز دارند اشعار متعلق به کاربر باشه.)
اشعاری که در تاپیک‌های مشاعره قرار می‌دهید باید حتما شعر باشند. هرگونه دلنوشته و... که صرفا به دلیل داشتن فعالیت ارسال شود، جزو پست‌های شما حساب نمی‌شود.

حرفِ آخر:
دوستان عزیزم، همه شما شاهد هستید که با اومدن مهر، بخش شعرکده بیشتر از قبل سوت و کور شده! از شما خواهشمند هستم همکاری کنید.

تاپیک‌های مشاعره و فعالیت کردن درآن به بهتر شدن شما در زمینه شاعری کمک خواهند کرد.

تاپیک‌های مربوط:
از پستِ 1,374 به بعد
از پست 268 به بعد
از پست 1,934 به بعد

از پست 77 به بعد

از پست 207 به بعد

از پست 243 به بعد
*سوالی بود خصوصی از من یا ریحانه‌جان بپرسید.
موفق باشید :rose:
مدیریت تالار شعرکده
@Ghazal Narooyi

آخرین ویرایش
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا