کاربرد هشتگ Dialog

1. آبی پَرَست؛

ISFJ مدافع | ISFJ

៕ #Dialog ―――—―― چون مردم بال ندارن دنبال راه هایی واسه پرواز ميگردن. Haikyuu ―――—――———――——― #XSFJ
  2. آبی پَرَست؛

ISFJ مدافع | ISFJ

៕ #Dialog ―――—―― آدمی که واقعا عاشقته، هیچ وقت ترکت نمیکنه. مهم نیست شرایط چقدر سخت بشه. Naruto ―――—――———――——― #XSFJ
  3. آبی پَرَست؛

ISFJ مدافع | ISFJ

៕ #Dialog ―――—―― اشتباهم چیه که هر کسی میتونه خیلی ساده ترکم کنه؟ Kyoukai no kanata ―――—――———――——― #XSFJ
  4. آبی پَرَست؛

ISFJ مدافع | ISFJ

៕ #Dialog ―――—―― تو ميتوني يه لبخند دروغين بزنی ولی نميتونی احساسات دروغين داشته باشی. chuunibyou demo koi ga shita ―――—――———――——― ᚚ #XSFJ
  5. آبی پَرَست؛

ISTP چیره‌دست | ISTP

៕ #Dialog ―――——— اگه هیچ جهنمی نباشه چی؟ اگه اصلا ما رو اونجا نخوان چی؟ تا حالا بهش فکر کردی؟ Interview With The Vampire ―――———―――————― #XSTP
  6. آبی پَرَست؛

ISTP چیره‌دست | ISTP

៕ #Dialog ―――——— - میدونی انقلاب ها چجوری شروع میشن؟ + اونایی که کتاب میخونن میرن پیش اونایی که کتاب نمیخونن و میگن الان وقتشه که اوضاع تغییر کنه! Duck, You Sucker! ―――———―――————― #XSTP
  7. آبی پَرَست؛

ISTP چیره‌دست | ISTP

៕ #Dialog ―――——— میدونی خانواده من محدوده سلامت روانی منو به چالش میکشن! وادارم میکنن کارای غیر قابل بیانی بکنم. همش راه های تازه و مبتکرانه ای برای شکنجه من پیدا میکنن. ولی در اخر معلوم میشه، خانواده ام تنها چیزیه که واقعا خوشحالم میکنه. The Vampire Diaries ―――———―――————― ᚚ #XSTP
  8. آبی پَرَست؛

ISTP چیره‌دست | ISTP

៕ #Dialog ―――——— من بهترین دوست خودمم نمیذارم "من" بیوفته کمکش میکنم و خودمو دوست دارم. sakurasu no pet na kanojo ―――———―――————― #XSTP
  9. آبی پَرَست؛

ISTP چیره‌دست | ISTP

៕ #Dialog ―――——— اگر تنها چیزی که باعث میشه یه فرد، آدم خوبی باشه توقع پاداش از طرف خدا باشه، اون آدم یه کثافط به تمام معناست..! True Detective ―――———―――————― #XSTP
  10. مَتَرْسَکْ-

MBTI فکت‌های کلی تایپ‌های MBTI

#Dialog - هیولا ها زیر تختت نیستن. اونا تو ذهنت خوابیدن. - Another #XXTX
عقب
بالا