کاربرد هشتگ Dialog

1. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— پائول: گاهی اتفاق هایی تو دنیا میوفته که عجیبه خدا اجازه میده اتفاق بیفته! The_Green_Mile ―――———―――———―― #XSTJ
  2. آبی پَرَست؛

INTJ معمار | INTJ

៕ #Dialog ―――——— درد تنها چیزیه که یادم میاره هنوز زندم. Tokyo ghoul ―――———―――———―― #XNTJ
  3. آبی پَرَست؛

INTJ معمار | INTJ

៕ #Dialog ―――——— فقط از سمت تاریکی لذت ببر. Bungou stray dogs ―――———―――———―― #XNTJ
  4. آبی پَرَست؛

INTJ معمار | INTJ

៕ #Dialog ―――——— من میتونم هر دردی رو تحمل کنم تا وقتی که معنی داشته باشه. Tokyo ghoul ―――———―――———―― #XNTJ
  5. آبی پَرَست؛

INTJ معمار | INTJ

៕ #Dialog ―――——— فقط چون حرف نمی زنم این معنی رو نمیده که بهت فکر نمی کنم. دارم سعی می کنم حواسم رو از تو پرت کنم چون می دونم نمی تونم داشته باشمت. ao haru ride ―――———―――———―― #XNTJ
  6. آبی پَرَست؛

ISFJ مدافع | ISFJ

៕ #Dialog ―――—―― من همیشه دلواپسم، فکر میکنم از زندگیم کامل استفاده نمیکنم. Eternal Sunshine Of The Spotless Mind ―――—――———――——― #XSFJ
  7. آبی پَرَست؛

INFJ حامی | INFJ

៕ #Dialog ―――—―― بزرگترين اشتباه من عاشق تو شدن نبود. اين بود كه فكر ميكردم تو هم عاشق منی. chuunibyou demo koi ga shita ―――—――———――——― #XNFJ
  8. آبی پَرَست؛

INFJ حامی | INFJ

៕ #Dialog ―――—―― كاشكی يه دكمه‌ی ديليت تو قلبم داشتم تا یه نفر، يه خاطراتی و يه احساساتی رو پاك ميكردم. chuunibyou demo koi ga shita ―――—――———――——― #XNFJ
  9. آبی پَرَست؛

ISFP ماجراجو | ISFP

៕ #Dialog ―――—―― تو بايد اين حقيقت رو كه اونها خوشحالن و تو دليلش نيستی رو قبول كنی. Hyouka ―――—――———――——― #XSFP
  10. آبی پَرَست؛

ISFP ماجراجو | ISFP

៕ #Dialog ―――—―― تمام چيزی كه ميخواستم عشق تو بود ولی تمام چيزی كه گيرم اومد ريزش اشكام بود. chuunibyou demo koi ga shita ―――—――———――——― #XSFP
  11. آبی پَرَست؛

ESTP کارآفرین | ESTP

៕ #Dialog ―――——— اگه می خوای یه جواب نیش دار نشنوی سوال احمقانه نپرس. Hyouka ―――———―――———―― #XSTP
  12. آبی پَرَست؛

ENFP پیکارگر | ENFP

៕ #Dialog ―――—―― نه، من خوب نیستم ولی هر طور شده لبخند میزنم. Bungou stray dogs ―――—――———――——― #XNFP
  13. آبی پَرَست؛

ENFP پیکارگر | ENFP

៕ #Dialog ―――—―― اشتباهم چیه که هر کسی میتونه خیلی ساده ترکم کنه؟ Kyoukai no kanata ―――—――———――——― #XNFP
  14. آبی پَرَست؛

ENTP مجادله گر | ENTP

៕ #Dialog ―――——— اگه فک کنی عقب مونده ای، اون وقت عقب مونده ای. Forrest_Gump ―――———―――———―― #XNTP
  15. آبی پَرَست؛

ENTP مجادله گر | ENTP

៕ #Dialog ―――——— نگرانی یه وقت تلف کردنه. Mr_robot ―――———―――———―― #XNTP
عقب
بالا