کاربرد هشتگ Dialog

1. آبی پَرَست؛

ENTP مجادله گر | ENTP

៕ #Dialog ―――——— این دنیا فقط یک دروغ محضه! dangal ―――———―――———―― #XNTP
  2. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— اونا گفتن "اگه دیگران میتونن انجامش بدن پس توام میتونی انجامش بدی" منم جواب دادم "اگه دیگران، میتونن انجامش بدن، پس بذار همونا انجامش بدن" hyouka ―――———―――———―― #XSTJ
  3. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— من خدام واسه تو، خدا چیزی رو میده و بعد میگیره. the revenant ―――———―――———―― #XSTJ
  4. آبی پَرَست؛

ENTJ فرمانده | ENTJ

៕ #Dialog ―――——— من واقعا دلم برات تنگ میشه. ولی انتخاب کردم اینو بهت نگم. Your lie in april ―――———―――———―― #XNTJ
  5. آبی پَرَست؛

ENTJ فرمانده | ENTJ

៕ #Dialog ―――——— من میتونم هر دردی رو تحمل کنم تا وقتی که معنی داشته باشه. Tokyo ghoul ―――———―――———―― #XNTJ
  6. Amin

ESFJ سفیر | ESFJ

៕ #Dialog ―――—―― عاشق شدن آسونه، عاشق موندن یه امتحانه، و رهاش کردن سخت ترین قسمته. Your lie in april ―――—――———――——― #XSFJ
  7. Amin

ISFJ مدافع | ISFJ

៕ #Dialog ―――—―― عاشق شدن آسونه، عاشق موندن یه امتحانه، و رهاش کردن سخت ترین قسمته. Your lie in april ―――—――———――——― #XSFJ
  8. مَتَرْسَکْ-

MBTI فکت‌های کلی تایپ‌های MBTI

#Dialog ―――—―― این ترسناک نیس؟ که چطور یه نفر میتونه این همه خرابی به بار بیاره. Tokyo ghoul ―――—――———――——― #XXTX
  9. آبی پَرَست؛

INFJ حامی | INFJ

៕ #Dialog ―――—―― چه بخندیم یا گریه کنیم ... زمان میگذره. Repeated Absences ―――—――———――——― #XNFJ
  10. آبی پَرَست؛

INFJ حامی | INFJ

៕ #Dialog ―――—―― تمام چیزای خوب به کسایی میرسن که میتونن صبر کنن. Sweeney Todd ―――—――———――——― #XNFJ
  11. آبی پَرَست؛

INFJ حامی | INFJ

៕ #Dialog ―――—―― تو شجاع تر از چيزی هستی که باور داری. قوی تر از چيزی كه بنظر ميای و باهوش تر از چيزی كه فكر ميكنی. Haikyuu ―――—――———――——― #XNFJ
  12. آبی پَرَست؛

INFJ حامی | INFJ

៕ #Dialog ―――—―― امید چیز خوبیه، شاید بشه گفت بهترین چیز و چیزای خوب هیچوقت نمیمیرن. The Shawshank Redemption ―――—――———――——― #XNFJ
  13. آبی پَرَست؛

INFJ حامی | INFJ

៕ #Dialog ―――—―― تو هیچ وقت منو دوست نداشتی. تو فقط عاشق این بودی که چقدر دوست داشتم. Mother ―――—――———――——― . #XNFJ
  14. آبی پَرَست؛

ISFJ مدافع | ISFJ

៕ #Dialog ―――—―― تو بايد اين حقيقت رو كه اونها خوشحالن و تو دليلش نيستی رو قبول كنی. Hyouka ―――—――———――——― #XSFJ
  15. آبی پَرَست؛

ISFJ مدافع | ISFJ

៕ #Dialog ―――—―― دريايي از سكوت بين ماست و من دارم توش غرق ميشم. Haikyuu ―――—――———――——― #XSFJ
عقب
بالا