کاربرد هشتگ Text

1. آبی پَرَست؛

ISTP چیره‌دست | ISTP

៕ #Text ―――—— Sad people have retentive memory, they all know exactly when they died. حافظه آدم های غمگین قویست، می دانند کجای آن روز، مُردند. ―――———―――———―― ۳ #XSTP
  2. آبی پَرَست؛

ISTP چیره‌دست | ISTP

៕ #Text ―――—— There's no 2 exact same persons on earth, a good relationship isn't found, It is built هیچ دو نفری نیست که صد درصد عین هم باشن. رابطه ی خوب پیدا کردنی نیست، ساختنیه. ―――———―――———―― #XSTP
  3. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Text ―――—— Always speak how you feel and never be sorry for being real. همیشه همونطوری حرف بزن که حس میکنی و هیچوقت بابت اینکه خود واقعیت هستی متاسف نباش. ―――———―――———―― #XSTJ
  4. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Text ―――—— Don’t ever judge anyone on how they handle a pain you’ve never felt. هرگز کسی رو برای نحوه تحمل دردی که هرگز احساسش نکردی قضاوت نکن. ―――———―――———―― #XSTJ
  5. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Text ―――—— I believe true love meets you in your mess and not your best. When someone sticks around no matter how hard shit gets, they really love you. من معتقدم عشق واقعی در آشفتگی هات، با تو روبرو میشه نه تو بهترین حالتت. وقتی کسی بدون توجه به سختی های توی این راه، همشونو کنار میزنه، یعنی...
  6. آبی پَرَست؛

ESFP سرگرم کننده | ESFP

៕ #Text ―――—— Sometimes we forgive not because we are wrong, but because staying angry robs us of happiness. گاهی اوقات ما نمی بخشیم به این خاطر که اشتباه می کنیم، بلکه به این دلیل میبخشیم که عصبانی موندن خوشحالی رو از خودمون می گیره. ―――———―――———―― #XSFP
  7. آبی پَرَست؛

ESFP سرگرم کننده | ESFP

៕ #Text ―――—— My only goal in life right now is to be genuinely happy. الان تنها هدفم در زندگی اینه که بصورت واقعی شاد باشم. ―――———―――———―― #XSFP
  8. آبی پَرَست؛

ESFP سرگرم کننده | ESFP

៕ #Text ―――—— I don't hate you, I'm just dissapointed you turned into everything you said you'd never be. من از تو متنفر نیستم، فقط ناامید شدم چون که تبدیل به همه چیزهایی شدی که گفتی هرگز بهشون تبدیل نمیشی. ―――———―――———―― #XSFP
  9. آبی پَرَست؛

ESFP سرگرم کننده | ESFP

៕ #Text ―――—— Stop forgiving them. You’re giving them excuses to continue hurting you. از بخشیدنشون دست بردار. چون تو به اونا بهونه ای میدی تا به آزار دادنت ادامه بدن. ―――———―――———―― #XSFP
  10. آبی پَرَست؛

ESFP سرگرم کننده | ESFP

៕ #Text ―――—— I may have lost someone who didn't love me, but you lost someone who truly loved you. شاید من کسی رو از دست داده باشم که دوستم نداشته باشه، اما تو کسی رو از دست دادی که واقعا دوستت داشت. ―――———―――———―― #XSFP
  11. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Text ―――—— I miss being a kid. no sadness, no stress, no overthink, no heartbreak. دلم برای بچه بودن تنگ شده...بدون اندوه، بدون استرس، بدون فکر و‌خیال افراطی، بدون شکستگی قلب. ―――———―――———―― #XSTJ
  12. آبی پَرَست؛

INTJ معمار | INTJ

៕ #Text ―――—— reminder: your value is not determined by the way others treat you. یه یادآوری: ارزش تو با نحوه برخورد دیگران باهات تعیین نمیشه. ―――———―――———―― #XNTJ
  13. آبی پَرَست؛

INTJ معمار | INTJ

៕ #Text ―――—— dear happiness, please come back to me, im tired. شادی عزیز ،لطفاً به من برگرد ، خسته ام. ―――———―――———―― #XNTJ
  14. آبی پَرَست؛

INFJ حامی | INFJ

៕ #Text ―――—— Do you know why I was never able to forgive you? Because you were not really sorry. میدونی چرا هیچ‌وقت قادر نبودم ببخشمت؟ چون تو واقعاً متأسف نبودی. ―――———―――———―― ᚚ #XNFJ
  15. آبی پَرَست؛

ISFP ماجراجو | ISFP

៕ #Text ―――—— When you explain to someone that one of their behaviours triggers you and they choose to do it again, do not doubt for a moment that it was intentional, or that your boundaries are simply ‏not a priority to them. وقتی به کسی توضیح میدید که یکی از رفتارهاش شما رو آزار میده و انجام...
عقب
بالا