کاربرد هشتگ type4

1. برن اوت؛

Type4 فردگرا | Type4

• برای همدلی به #type4 مراجعه کنید پارت چهارم: بنابراین، وقتی لازمه سگتون رو بکشین و به تنهایی تحمل مراجعه به دامپزشک رو ندارین، با یک تیپ دو تماس نگیرین چون اون‌ها با ظرف غذا و یک توله سگ جدید به سراغ شما میان.
  2. برن اوت؛

Type4 فردگرا | Type4

• برای همدلی به #type4 مراجعه کنید پارت سوم: اون‌ها بیش از سایر شخصیت‌ها همدل هستن. تیپ چهارها به طور غریزی می‌دونن چطور شاهد درد دیگران باشن و به اون احترام بزارن. اون‌ها می‌دونن که برای کمک به شما نمی‌تونن کاری انجام بدن به جز اینکه با شما احساس همبستگی کنن تا اون احساس رنج در شما برطرف بشه.
  3. برن اوت؛

Type4 فردگرا | Type4

• برای همدلی به #type4 مراجعه کنید پارت دوم: شما می‌دونین وقتی درد دارین تا چه اندازه می‌خواهید کسی در کنار شما باشه که نکنه با مداخله‌های زیاد خودش برای شما نسخه بپیچه یا سعی کنه احساس بهتری در شما ایجاد کنه؛ پس در این قبیل مواقع با یک تیپ چهار تماس بگیرین.
  4. برن اوت؛

Type4 فردگرا | Type4

• برای همدلی به #type4 مراجعه کنید پارت اول: اگه درباره تابلوی «شب پرستاره بر فراز رن اثر ون گوگ» تعمق کنین، از موهبت تیپ چهارها برای هدایت مردم از مسیرهایی که هرگز به تنهایی پا در اون نمی‌گذارن، قدردانی می‌کنین.
  5. برن اوت؛

Type4 فردگرا | Type4

ـ #type4 انیاگرام کدوم آیتم سفره هفت سینُ گردن میگیره؟ اون آینه رو گردن میگیره چون نماد خودشناسی و درون نگریه
  6. برن اوت؛

Type4 فردگرا | Type4

#سناریو غول‌ چراغ‌ جادو: خب من بهت 5 هزار دلار میدم. ـ #type4 : آخجون! غول‌ چراغ‌ جادو: به شرطی ک کسی که ازش متنفری 10 هزار دلار بگیره. ـ #type4 : ایول 15 هزار دلار گیرم میاد. غول چراغ‌ جادو: ...
  7. برن اوت؛

Type4 فردگرا | Type4

• ایام عید #type4 بزرگوار ترجیح می‌ده ایام عیدش رو به آرومی سپری کنه، استراحت کنه، داستان بنویسه، بره گردش، مدیتیشن کنه و ذهن و وقتش رو آزاد و مختص به خودش کنه.
  8. برن اوت؛

Type4 فردگرا | Type4

ـ #type4 تو یه جزیره بی آب و علف: اول از همه کل جزیره رو می گرده تا خوش منظره ترین مکان برای خونه ساختن رو پیدا کنه. خونش رو با صدف و چوب می سازه و وقتی بیکار باشه شعر می نویسه. هنوزم حس می کنه کسی درکش نمی کنه هرچند شاید اون مرغ دریاییه که همیشه بغل خونشه یکم بفهمدش. (مطمئن نیست.)
  9. برن اوت؛

Type4 فردگرا | Type4

• ده مسیر برای تکامل و رشد #type4 به احساساتتون آب و تاب ندین و درگیرش نشین. به عبارت دیگه، طبق گفته‌ی جک کورنفیلد: «هیچ احساسی آخرین نیست.»
  10. Amin

Type4 فردگرا | Type4

• ببینم #type4 تو از چه کسی می‌ترسی؟ -من از هیچ‌کسی نمی‌ترسم اما اونی که می‌خواد راجب چیزهای معمولی باهاش صحبت کنم واقعا من رو می‌ترسونه.
  11. Amin

Type4 فردگرا | Type4

#روز_پدر برای یه #type4 پدر تیپ چهار یه آدم خلاق و منحصر به فرده. یه جعبه که بتونه توش چیزای مورد علاقشو که اکثرا یادگاری از نزدیکانش هست رو نگه داری کنه عالی میشه. چون اون خودش آدم خلاقیه پس چیزای دست سازی که خلاقیتتون توش مشهود باشه واقعا ذوق زدش میکنه.
  12. Raha~r

Type4 فردگرا | Type4

#type4 راجع‌به دنیا چه دیدگاهی داره؟ توی این دنیا افراد چیز‌هایی دارن که من گمشون کردم، مشکل از کجاست؟ من مشکل دارم؟
  13. Raha~r

Type4 فردگرا | Type4

پیشنهادی به #type4 برای داشتن پاییز بهتر هر روز تا آخر پاییز یدونه شعر بنویسید. نوشتن علاوه بر آرامش بخش بودن، راه خیلی خوبی برای بیان احساساتتونه.
  14. Amin

Type4 فردگرا | Type4

• کودکی #type4 بخش اول: تایپ چهارها اغلب میگن در دوران کودکی احساس متفاوتی داشتن و والدین، خواهر و برادرها و همسالان‌شون، اون‌ها رو درست نمی‌فهمیدن.
  15. Amin

Type4 فردگرا | Type4

• مرکز توجه و تمرکز #type4 انیاگرام آیا من می‌تونم خودمو ابراز کنم؟ قراره طرد بشم؟‍
عقب
بالا