گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان برهنه | شیوا پناه کاربر انجمن یک رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

masihe.ch

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
5/10/20
ارسالی‌ها
281
پسندها
4,400
امتیازها
16,513
مدال‌ها
12
سطح
11

سلام عزیزم! خیلی ممنون بابت نظرت. با توجه به نظر حورا جانم و عقیده‌ی خودم، رمان رو کلاً ویرایش کردم و الان با اون نسخه‌ای که شما خوندید خیلی فرق می‌کنه. به نظرم الان سیرش متعادل‌تر شده. ویرایش‌ها به نظرم متن رو بهتر کرده. امیدوارم این نسخه به دل باشه.
حتما دوباره میخونم چون قلمت رو واقعا دوست دارم...دور دیدت به اطراف قشنگه

امضا : masihe.ch

BIANCO

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/9/20
ارسالی‌ها
406
پسندها
11,730
امتیازها
27,973
مدال‌ها
17
سطح
19

خب خب خب!
دیدم که اینجا همه نظر دادن فقط جای من خالی بید. گفتم منم بیام یه نظر بدم.
رمان برهنه از جمله رمان‌هایی هستش که کلیشه‌ای نیست و ایده‌ش بسی نوئه. این ایده‌ی نو هم با قلم شیواتر از خودت برهنه‌ای رو به‌وجود آورده که برخلاف اسم برهنه‌ش، خیلی پربار و دلنشینه. به جرئت میگم حتی یک خطم نبوده که من با خودندنش نگم وای شیوا دست مریزاد! از بس که لطیف و قشنگ و دلنشین می‌نویسی و با هر ویرایشی هم که می‌کنی، خیلی بهتر و عالی‌تر میشه. متاسفانه من با نظر بقیه دوستان که میگن سیر کنده، مخالفم؛ چرا که تمام مونولوگ‌هایی که نوشتی و بعضیا میگن زیاده، همه‌شون نیازه و اگر بخوای ازشون کم کنی تا سیر تند بشه، توصیفاتت میلنگه!
عزیزان دلم! برهنه یک رمان طولانیه و اتفاقات زیادی هم در پیشه. شما...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : BIANCO

Shiva.Panah

مدیر بازنشسته کتاب
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/3/20
ارسالی‌ها
1,119
پسندها
23,325
امتیازها
43,073
مدال‌ها
38
سطح
28

• نویسنده موضوع
خب خب خب!
دیدم که اینجا همه نظر دادن فقط جای من خالی بید. گفتم منم بیام یه نظر بدم.
رمان برهنه از جمله رمان‌هایی هستش که کلیشه‌ای نیست و ایده‌ش بسی نوئه. این ایده‌ی نو هم با قلم شیواتر از خودت برهنه‌ای رو به‌وجود آورده که برخلاف اسم برهنه‌ش، خیلی پربار و دلنشینه. به جرئت میگم حتی یک خطم نبوده که من با خودندنش نگم وای شیوا دست مریزاد! از بس که لطیف و قشنگ و دلنشین می‌نویسی و با هر ویرایشی هم که می‌کنی، خیلی بهتر و عالی‌تر میشه. متاسفانه من با نظر بقیه دوستان که میگن سیر کنده، مخالفم؛ چرا که تمام مونولوگ‌هایی که نوشتی و بعضیا میگن زیاده، همه‌شون نیازه و اگر بخوای ازشون کم کنی تا سیر تند بشه، توصیفاتت میلنگه!
عزیزان دلم! برهنه یک...

امضا : Shiva.Panah

BIANCO

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/9/20
ارسالی‌ها
406
پسندها
11,730
امتیازها
27,973
مدال‌ها
17
سطح
19

:intlove:
مچکر تارای عزیزم نظر لطفته! تو همیشه با بودنت، نظرات و دید خوبت منو رو مجاب به نوشتن میکنی.
عزیزی جان قشنگم!
خوشحالم که اینطوره :354:

امضا : BIANCO

FATEME078❁

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
30/3/17
ارسالی‌ها
2,520
پسندها
63,843
امتیازها
66,873
مدال‌ها
50
سطح
43

شیوا عزیزم، سلام.
عنوان «برهنه» پیش از خوندن صفحه چهارم برای من در هاله‌ای از ابهام قرار داشت که چرا این اسم رو انتخاب کردی. ولی بعد گفت‌‌گوی صنم با مریم درمورد درخت‌ها متوجه زیرکیت در انتخاب عنوان شدم.
از تمام اون مسائلی که قبلاً بهت گفتم درمورد پارت‌های اولیه بگذریم می‌رسیم به شخصیت‌پردازی. داخل خیلی از رمان‌ها می‌بینم که شخصیت سال‌خورده مثل یه نوجوون حرف می‌زنه یا یه دختر پونزده- شونزده ساله حرف‌های فلسفی می‌زنه. خوبی برهنه تفاوتیه برای سن‌های مختلف در نظر گرفته.
از دایی حیدر و خانوم دایی گرفته که منطقی حرف می‌زنند تا نادیا که پره از رفتارهای بچگانه‌. سحری که ساده‌لوحه و تحت تعلیم نادیای عملی( وی تمام عمل‌های دنیا را روی خود انجام داده) قرار گرفته!
فرهادی که شخصیتش هنوز پخته...

آخرین ویرایش
امضا : FATEME078❁

Shiva.Panah

مدیر بازنشسته کتاب
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/3/20
ارسالی‌ها
1,119
پسندها
23,325
امتیازها
43,073
مدال‌ها
38
سطح
28

• نویسنده موضوع
سحر عزیزم، سلام.
عنوان «برهنه» پیش از خوندن صفحه چهارم برای من در هاله‌ای از ابهام قرار داشت که چرا این اسم رو انتخاب کردی. ولی بعد گفت‌‌گوی صنم با مریم درمورد درخت‌ها متوجه زیرکیت در انتخاب عنوان شدم.
از تمام اون مسائلی که قبلاً بهت گفتم درمورد پارت‌های اولیه بگذریم می‌رسیم به شخصیت‌پردازی. داخل خیلی از رمان‌ها می‌بینم که شخصیت سال‌خورده مثل یه نوجوون حرف می‌زنه یا یه دختر پونزده- شونزده ساله حرف‌های فلسفی می‌زنه. خوبی برهنه تفاوتیه برای سن‌های مختلف در نظر گرفته.
از دایی حیدر و خانوم دایی گرفته که منطقی حرف می‌زنند تا نادیا که پره از رفتارهای بچگانه‌. سحری که ساده‌لوحه و تحت تعلیم نادیای عملی( وی تمام عمل‌های دنیا را روی خود انجام...

ADLAYD

کاربر سایت
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
28/5/20
ارسالی‌ها
1,578
پسندها
10,934
امتیازها
31,873
مدال‌ها
21
سطح
20

سلام بر شیوا جان،‌ گوگولی خودم!‌ :458213-de54ccff0b326da1694d1169fe602c5c:
حالت چطوره نویسندهٔ خوش‌قلم که با قلمت سحر می‌کنی جان و هستی آدمیان رو...
عزیز دلم،‌ رمانت خیلی عالیه... چجوری که بی‌صبرانه منتظر پستای بعدی بعدیت هستم و هیچ وقت از دیدن نثر‌های قشنگت،‌ توصیفات بی‌نظیرت سیر نمیشم...

شیوا جان،‌ فقط یه چیزی.. اگرچه که من می‌دونم توانایی انتقاد از رمان کامل و زیبات رو ندارم؛‌ اینکه فقط وقتی می‌خوای توصیفات قشنگت رو بیاری تو رمان... زیاد جمله رو طولانی و طویل نکن.. اینجوریه که خواننده مجبور میشه برای درک بهتر و اینکه خوب متوجه توصیفات قشنگت بشه،‌ دوباره متن رو بخونه..
نثرت،‌ شخصیت‌پردازی عالی...

امضا : ADLAYD

Shiva.Panah

مدیر بازنشسته کتاب
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/3/20
ارسالی‌ها
1,119
پسندها
23,325
امتیازها
43,073
مدال‌ها
38
سطح
28

• نویسنده موضوع
سلام بر شیوا جان،‌ گوگولی خودم!‌ :458213-de54ccff0b326da1694d1169fe602c5c:
حالت چطوره نویسندهٔ خوش‌قلم که با قلمت سحر می‌کنی جان و هستی آدمیان رو...
عزیز دلم،‌ رمانت خیلی عالیه... چجوری که بی‌صبرانه منتظر پستای بعدی بعدیت هستم و هیچ وقت از دیدن نثر‌های قشنگت،‌ توصیفات بی‌نظیرت سیر نمیشم...

شیوا جان،‌ فقط یه چیزی.. اگرچه که من می‌دونم توانایی انتقاد از رمان کامل و زیبات رو ندارم؛‌ اینکه فقط وقتی می‌خوای توصیفات قشنگت رو بیاری تو رمان... زیاد جمله رو طولانی و طویل نکن.. اینجوریه که خواننده مجبور میشه برای درک بهتر و اینکه خوب متوجه توصیفات قشنگت بشه،‌ دوباره متن رو بخونه.....

• Love
واکنش‌ها[ی پسندها] ADLAYD

ADLAYD

کاربر سایت
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
28/5/20
ارسالی‌ها
1,578
پسندها
10,934
امتیازها
31,873
مدال‌ها
21
سطح
20

امضا : ADLAYD

آریانه.م

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
5/12/20
ارسالی‌ها
277
پسندها
6,813
امتیازها
21,583
مدال‌ها
19
سطح
12

عالیه عزیزم. موفق باشی

امضا : آریانه.م
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] AMARGURA
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.