گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان سِریت | جانان.م کاربر انجمن یک رمان

دلبـر که جان فرسود از او

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
5/3/21
ارسالی‌ها
806
پسندها
38,220
امتیازها
58,173
مدال‌ها
21
سطح
33

• نویسنده موضوع
"به نام خالق سیال ذهن"

نام رمان: سِریت
نام نویسنده: جانان.م
ژانر: #عاشقانه #اجتماعی #مافیایی

خلاصه:
انتخاب‌های اشتباه در زندگی هرکسی پیش می‌آیند و انتخاب‌های اشتباه، او را به جایی که هست رسانده‌اند. آشنایی با کسانی که در سایه بازی می‌کنند. وسوسه‌ و سرمستی سایه‌ها او را مسخ می‌کند.
بازی با پول، خون، قدرت و جاه‌طلبی در ژن‌های آن دیگری وجود دارد. او زاده شده تا در سایه‌ها بماند. کنترل کند. قدرت ببخشد و به خاک بزند.
طی اتفاقات ساده با هم ملاقات می‌کنند و این ملاقات کم‌کم پیچیده می‌شود. درست یا غلط، احساسات به غلیان می‌افتند. بازی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Mikayla

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
9/6/22
ارسالی‌ها
574
پسندها
4,229
امتیازها
17,473
مدال‌ها
11
سطح
12

• محروم
سلام.
خب باید تبریک بهت بگم. سریت جزو معدود رمان هایی بود که توی انجمن چشم منو گرفت. می‌تونستم هر چیزی رو که شخصیتش حس می‌کرد رو احساس کنم و باهاش داستان رو جلو برم. بیشتر از همه از هامون خوشم اومد. شاید چون یه مقدار مثل ایشون خل وضع تشریف دارم. :))))
همه چیز رمان خوب بود فقط اینکه وقتی از زمانی به زمان دیگه یا مکان دیگه می‌رفت با *** مشخص نمی‌شد.
از طرفی اگه مکان روستا رو مشخص می‌کردی + توصیف البسه شخصیت های فرعی فکر کنم بهتر می‌شد. البته من از بعضی اصطلاحات لری متوجه شدم که این روستا باید سمت زاگرس و مناطق لر نشین باشه.
از قلمت لذت بردم. ان شاء الله روز به روز پیشرفت کنی و بهتر از قبل بنویسی.:458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac:

Narges Movahedi

منتقد انجمن
منتقد انجمن
تاریخ ثبت‌نام
25/1/19
ارسالی‌ها
280
پسندها
5,878
امتیازها
21,133
مدال‌ها
11
سطح
12

سلام سلام.
من دیشب رمان رو خوندم و نظرم رو تو نمایه گفتم ولی دلم نیومد اینجا هم خالی بمونه.
بگذریم از بحث اینکه از دو تا نقطه ضعف من تو رمانت استفاده کردی و چیزذوق شدم:458047-6dc8ffbbdef9cc2a2419e3bb0fa8d8d5:
رمانت برای من یکی خیلی نو بود. یعنی یادم نمیاد رمانی حتی به شبیه‌ش خونده باشم. گفتم از سیروان خوشم نمیاد اینجااا هم تکرارش می‌کنم.
ولی هامون خیلی کیوتیه:458047-6dc8ffbbdef9cc2a2419e3bb0fa8d8d5:
درباره حس پری‌ماه هم بهت گفته بودم، به نظرم فقط همین به چشم اومد باقی رمانت محشررر بود.
ااهااا خیلی خوبه که پانویس داری و چیزهایی که فکر می‌کنی نیاز به توضیح هست رو میگی. اوممم از اون قسمت اینکه ایموجی‌ها رو نوشتی هم خوشم اومد.
همین دیگه! چیز دیگه‌ای یادم اومد میام نمایه میگم. موفق‌ترین باشییی

امضا : Narges Movahedi

دلبـر که جان فرسود از او

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
5/3/21
ارسالی‌ها
806
پسندها
38,220
امتیازها
58,173
مدال‌ها
21
سطح
33

• نویسنده موضوع
سلام.
خب باید تبریک بهت بگم. سریت جزو معدود رمان هایی بود که توی انجمن چشم منو گرفت. می‌تونستم هر چیزی رو که شخصیتش حس می‌کرد رو احساس کنم و باهاش داستان رو جلو برم.
سلام عزیزجان :)
خیلی خیلی ممنونم. باعث خوشحالی منه که سریت و قلم من رو دوست داشتی.
بیشتر از همه از هامون خوشم اومد. شاید چون یه مقدار مثل ایشون خل وضع تشریف دارم. :))))
:383:
همه چیز رمان خوب بود فقط اینکه وقتی از زمانی به زمان دیگه یا مکان دیگه می‌رفت با *** مشخص نمی‌شد.
بله درسته. رعایت میکنم :402:

دلبـر که جان فرسود از او

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
5/3/21
ارسالی‌ها
806
پسندها
38,220
امتیازها
58,173
مدال‌ها
21
سطح
33

• نویسنده موضوع
سلام مجدد به روی ماه شما :)
من دیشب رمان رو خوندم و نظرم رو تو نمایه گفتم ولی دلم نیومد اینجا هم خالی بمونه.
از مهربونی شماست :)
بگذریم از بحث اینکه از دو تا نقطه ضعف من تو رمانت استفاده کردی و چیزذوق شدم:458047-6dc8ffbbdef9cc2a2419e3bb0fa8d8d5:
رمانت برای من یکی خیلی نو بود. یعنی یادم نمیاد رمانی حتی به شبیه‌ش خونده باشم. گفتم از سیروان خوشم نمیاد اینجااا هم تکرارش می‌کنم.
ولی هامون خیلی کیوتیه:458047-6dc8ffbbdef9cc2a2419e3bb0fa8d8d5:
درباره حس پری‌ماه هم بهت گفته بودم، به نظرم فقط همین به چشم اومد باقی رمانت...

حصار آبی

مدیر تالار ویرایش + نویسنده برتر
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ویرایش
تاریخ ثبت‌نام
24/11/21
ارسالی‌ها
10,105
پسندها
13,410
امتیازها
70,673
مدال‌ها
47
سطح
22

• مدیر
سلام، من هر دو رمانت رو دنبال می‌کنم و باید بگم واقعا قلم عالی و محشری داری. :458047-6dc8ffbbdef9cc2a2419e3bb0fa8d8d5: توصیفاتت انقدر کامله که من خودم رو جای شخصیت و مکانی که توشه می‌بینم. سرعت پارت گذاریتم عالیه. اگر بیشترش کنی که دیگه نورعلی‌نور می‌شه.:1020: و اینکه هامون و سیروان در واقعیت جز شخصیت‌های منفورمن.:610181-064beec23c2ab9fae36b67a1ed4b4f68: اینکه همه از هامون تعریف می‌کنم و اینکه من نسبت به بقیه عقبم باید ببینم که پارتای بعدی چطوره. شاید آخرش این هامون تبدیل به همون شخصیتی که منم عاشقشم تبدیل شد و تونست روند رمان رو به جاهای خوبش بکشونه.:wubsmiley: من که مشتاقانه منتظر بقیه‌شم. شخصیت کیوت اینجا ارشیا بود. واقعا کیوته هر چند جز شخصیتای فرعیه. موفق باشی و با قدرت ادامه بده...

آخرین ویرایش
امضا : حصار آبی

فرزان

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
25/3/20
ارسالی‌ها
1,016
پسندها
13,156
امتیازها
33,373
مدال‌ها
18
سطح
19

سلام عزیزم
من اول اون یکی رمانت رو می‌خواستم بخونم اما دو سه پارت اول این یکی، خیلی جذبم کرد :354:
چیزی ندارم بگم جز تعریف و تمجید. :405:
و الان یکی از طرفدارهای پر وپا قرص رمانت شدم
چیزی که خیلی به چشمم می‌اومد پختگی قلمت واشراف کاملت به مسائلی هست که می‌نویسی مشخصه تحقیق و مطالعه زیادی داشتی که همین هم رمانت رو قابل پذیرش می کنه. روند داستان عالی جلو میره و پردازش به شخصیت های فرعی هم بهش شاخ و برگ داده که تو یکنواختی نمی‌افته.
رمانت صد در صد مستحق تگ ویژه است:)

تنها نکته ای که البته نظر شخصیمه اسم رمانته. یعنی اگر یه خواننده غریبه بودم و لیست بلند بالای رمان‌ها رو نگاه می‌کردم اسم رمانت به خاطر نامفهوم بودن معنیش در نگاه اول جذبم نمی‌کرد. البته نظر شخصیمه چون طرفدار اسم‌هایی هستم که...

آخرین ویرایش

دلبـر که جان فرسود از او

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
5/3/21
ارسالی‌ها
806
پسندها
38,220
امتیازها
58,173
مدال‌ها
21
سطح
33

• نویسنده موضوع
سلام به روی ماهت :)
من واقعا شرمنده‌م که پیام قشنگت رو ندیده بودم. اعلانش برام نیومده بود. تا الان که اونم دویتم گفت چک کنم اینجا رو. ببخشید جواب نداده بودم :)
من هر دو رمانت رو دنبال می‌کنم و باید بگم واقعا قلم عالی و محشری داری. :458047-6dc8ffbbdef9cc2a2419e3bb0fa8d8d5:
من الان ذوق زده شدم کههه خیلی لطف داری به من قلمم :day-dreaming:
توصیفاتت انقدر کامله که من خودم رو جای شخصیت و مکانی که توشه می‌بینم. سرعت پارت گذاریتم عالیه. اگر بیشترش کنی که دیگه نورعلی‌نور می‌شه.:1020:
چشم تمام سعیم رو...

دلبـر که جان فرسود از او

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
5/3/21
ارسالی‌ها
806
پسندها
38,220
امتیازها
58,173
مدال‌ها
21
سطح
33

• نویسنده موضوع
سلام عزیزجان :) من اول معذرت می‌خوام که پیام قشنگت رو ندیده بودم. اعلانش برام نیومده بود :و همش منتظر نظرت بودم :(
من اول اون یکی رمانت رو می‌خواستم بخونم اما دو سه پارت اول این یکی، خیلی جذبم کرد :354:
چیزی ندارم بگم جز تعریف و تمجید. :405:
خیلی لطف کردی که خوندی. واقعا از خوش اقبالی منه :)
و الان یکی از طرفدارهای پر وپا قرص رمانت شد
الان یکی بیاد نیش باز شده‌ی ذوق زده‌ی منو جمع کنه:day-dreaming:
چیزی که خیلی به چشمم می‌اومد پختگی قلمت واشراف کاملت به مسائلی هست...

SA❀HEL

ناظر انجمن + نویسنده افتخاری
ناظر رمان
تاریخ ثبت‌نام
28/4/21
ارسالی‌ها
827
پسندها
29,602
امتیازها
50,673
مدال‌ها
33
سطح
28

سلام عزیزم^^
امیدوارم حالت خوب باشه جانان جونم.
حالا که رمانت به قسمتای هیجانیش رسیده و تقریبا تو حالت اوجش قرار گرفته، خواستم نظرمو اینجا بگم که موندگارتر بشه :batting-eyelashes:
من قبلا هم گفته بودم که قلمت خیلی پسندمه و از همه بیشتر توصیفات لطیف و توجهت به ریزجزییات به زیبایی هرچه تمامتر اثرت افزوده.
اینکه هرکدوم از شخصیات قصه‌ی مختص خودشون رو دارن از قسمتای مورد علاقه‌ی خودمه(: و بنظرم نویسنده‌ای که بتونه هر شخصیت رو طوری خلق کنه که پتانسیل اینو داشته باشه بعدا یه اسپین‌آف ازش ساخت؛ این یعنی ما با یک نویسنده‌ی خلاق و زبردست طرفیم:batting-eyelashes:
بیشتر از هرچیز توی رمانا من شخصیت‌پردازی رو خیلی بهش اهمیت میدم. یعنی رمانی که شخصیت‌پردازیش قوی باشه، بی برو برگرد میره...

امضا : SA❀HEL