مهم انتقادات و پیشنهادات کاربران/یک رمان

نفس136333

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/10/20
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
0
سطح
0

سلام ببخشیدرمان ازتلخون هنوزلینک داخل سایت قرارندادید میخواستم دونم ی ینکشومیزارید

AmirAdabi❆

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
26/4/18
ارسالی‌ها
467
پسندها
12,217
امتیازها
31,973
مدال‌ها
19
سطح
19

درود فراوان به کادر محترم مدیریت
راستش امروز داشتم تالار رمان رو چک می‌کردم یک پیشنهاد به ذهنم رسید که گفتم با شما در میون بزارم شاید اجرایی شد.
بنظرم اگر بشه رمان ها رو در حال تایپ یا حداقل بعد از اتمام تایپ با توجه به ژانرهاشون بخش بندی کنید؛ هم تالار رمان منظم تر میشه و هم دسترسی کاربرها آسون تر میشه برای پیدا کردن ی رمان.
بعضی از رمان ها چند ژانر دارن که بنظرم برای طبقه بندی اونها هم میشه ژانر قالب رو در نظر گرفت.

و حتی حالا که #هشتگ توی انجمن فعال شده بجای دردسرای طبقه بندی و ساخت قسمتای جدید و انتقال و... مدیرها و ناظر های تالار رمان میتونن توی قوانین رمان نویسی بگن که نویسنده‌ها هنگام نوشتن ژانر توی مقدمه از هشتگ استفاده کنن.
اینطوری با ی سرچ، راحت میشه رمان های...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : AmirAdabi❆

طاهره خالدی

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
8/9/20
ارسالی‌ها
156
پسندها
1,422
امتیازها
9,763
مدال‌ها
9
سطح
8

راستش امروز داشتم تالار رمان رو چک می‌کردم یک پیشنهاد به ذهنم رسید که گفتم با شما در میون بزارم شاید اجرایی شد.
بنظرم اگر بشه رمان ها رو در حال تایپ یا حداقل بعد از اتمام تایپ با توجه به ژانرهاشون بخش بندی کنید؛ هم تالار رمان منظم تر میشه و هم دسترسی کاربرها آسون تر میشه برای پیدا کردن ی رمان.
بعضی از رمان ها چند ژانر دارن که بنظرم برای طبقه بندی اونها هم میشه ژانر قالب رو در نظر گرفت.

و حتی حالا که #هشتگ توی انجمن فعال شده بجای دردسرای طبقه بندی و ساخت قسمتای جدید و انتقال و... مدیرها و ناظر های تالار رمان میتونن توی قوانین رمان نویسی بگن که نویسنده‌ها هنگام نوشتن ژانر توی مقدمه از هشتگ...

NEGIN_R

مدیر بازنشسته
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
26/7/18
ارسالی‌ها
1,796
پسندها
64,265
امتیازها
77,373
مدال‌ها
33
سطح
43

سلام و خسته نباشید
اگه میشد توی خصوصی صدا ضبط کرد خیلی خوب میشد یا برای چت ها
لطفا اگه امکانش هست این رو ایجاد کنید.
سلام
ممنون
اگر افزونه‌اش باشه
حجم متناسبی داشته باشه و مشکلی ایجاد نکنه گذاشته میشه.

امضا : NEGIN_R
  • Love
واکنش‌ها[ی پسندها] mel mel

NEGIN_R

مدیر بازنشسته
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
26/7/18
ارسالی‌ها
1,796
پسندها
64,265
امتیازها
77,373
مدال‌ها
33
سطح
43

سلام
یک پیشنهاد داشتم

در انجمن ما تاپیک مخصوص اعلام افراد بن شده به همراه دلیلش داریم.
خب این عزیزان بن میشن و بعد بنا به دلایل و صلاحدید مدیریت بعضی از افراد از بن خارج میشن
خیلی خوب میشه که اگر اعلام کنید که این افراد از بن در اومدن .همچنین میشه همراه اون علت رفع بن شدن رو هم بگید.

به نظرم خیلی عجیبه که نوشتید بن دائم ولی فرد بن نیست و بن شدنش فقط یه مدت کوتاه بود

REZA_M REZA_M
سلام
گاها باید به برخی فرصت دوباره داد و از این لحاظ هست که افراد اکانتشون ازاد میشه.
برای اعلام رفع مسدودیت بررسی خواهیم کرد.

NEGIN_R

مدیر بازنشسته
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
26/7/18
ارسالی‌ها
1,796
پسندها
64,265
امتیازها
77,373
مدال‌ها
33
سطح
43

میشه جلوی لینک نقشه تالار کتاب در بالا بنویسید برای تایپ رمان اینجا کلیک کنید یا ی همچین چیزی من خیلیا رو میبینم ک تاپیک اشتباهی برای رمانشون میزنن
مشکل رو رفع خواهیم کرد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ℛℴℎ

NEGIN_R

مدیر بازنشسته
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
26/7/18
ارسالی‌ها
1,796
پسندها
64,265
امتیازها
77,373
مدال‌ها
33
سطح
43

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] mel mel

NEGIN_R

مدیر بازنشسته
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
26/7/18
ارسالی‌ها
1,796
پسندها
64,265
امتیازها
77,373
مدال‌ها
33
سطح
43

و حتی حالا که #هشتگ توی انجمن فعال شده بجای دردسرای طبقه بندی و ساخت قسمتای جدید و انتقال و... مدیرها و ناظر های تالار رمان میتونن توی قوانین رمان نویسی بگن که نویسنده‌ها هنگام نوشتن ژانر توی مقدمه از هشتگ...

طاهره خالدی

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
8/9/20
ارسالی‌ها
156
پسندها
1,422
امتیازها
9,763
مدال‌ها
9
سطح
8

سلام یه پیشنهاد دیگه‌م داشتم میشه وقتی که رمان ها کامل میشن و برای دانلود توی سایت میرن تعداد دانلودها رو بنویسید مثل سایت های موزیک که مثلا مینویسن این آهنگ این تعداد مرتبه دانلود شده....اینجوری میفهمیم هر رمانی توسط چند نفر دانلود شده و به خصوص برای رمان های خودمون که بعدها میفهمیم چقدر طرفدار و خواننده پیدا کرده چند نفر دانلودش کردن

mel mel

هنرمند انجمن + کاربر فعال سرگرمی
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2/6/20
ارسالی‌ها
3,153
پسندها
39,312
امتیازها
69,173
مدال‌ها
28
سطح
33

به نظرم وقتی که یه نفر می‌خواد ثبت نام کنه، پایین همه ی موارد همچین چیزی بنویسید که کسی این انجمن رو بهتون معرفی کرده و اگه اون، اسم فردی از انجمن رو نوشت به اون فرد مدال یا یه چیز باارزش هدیه بدید. گمونم این بتونه کاربرها رو به دعوت کردن دیگران مشتاق کنه و انجمن شلوغ تر بشه.

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا