مهم انتقادات و پیشنهادات کاربران/یک رمان

NEGIN_R

مدیر بازنشسته
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
26/7/18
ارسالی‌ها
1,796
پسندها
64,265
امتیازها
77,373
مدال‌ها
33
سطح
43

سلام یه پیشنهاد دیگه‌م داشتم میشه وقتی که رمان ها کامل میشن و برای دانلود توی سایت میرن تعداد دانلودها رو بنویسید مثل سایت های موزیک که مثلا مینویسن این آهنگ این تعداد مرتبه دانلود شده....اینجوری میفهمیم هر رمانی توسط چند نفر دانلود شده و به خصوص برای رمان های خودمون که بعدها میفهمیم چقدر طرفدار و خواننده پیدا کرده چند نفر دانلودش کردن
به نظرم وقتی که یه نفر می‌خواد ثبت نام کنه، پایین همه ی موارد همچین چیزی بنویسید که کسی این انجمن رو بهتون معرفی کرده و اگه اون، اسم فردی از انجمن رو نوشت به اون فرد مدال یا یه چیز باارزش هدیه بدید. گمونم این بتونه کاربرها رو به دعوت کردن دیگران...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : NEGIN_R
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] mel mel

mel mel

هنرمند انجمن + کاربر فعال سرگرمی
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2/6/20
ارسالی‌ها
3,153
پسندها
39,312
امتیازها
69,173
مدال‌ها
28
سطح
33

سلام
اگه بشه نظرسنجی ها رو تغییر داد(سوالش یا کلا پاکش کرد و دوباره ایجاد کرد خیلی خوب میشد) چون مثلا الان من رمانم رو ویرایش کنم، بازم اون نظرات بد برام هست.
کاش این مورد رو درست کنید و اینکه کسانی که در نظرسنجی رمان شخص شرکت میکنه رو بشه دید خیلی خوبه

NEGIN_R

مدیر بازنشسته
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
26/7/18
ارسالی‌ها
1,796
پسندها
64,265
امتیازها
77,373
مدال‌ها
33
سطح
43

سلام
اگه بشه نظرسنجی ها رو تغییر داد(سوالش یا کلا پاکش کرد و دوباره ایجاد کرد خیلی خوب میشد) چون مثلا الان من رمانم رو ویرایش کنم، بازم اون نظرات بد برام هست.
کاش این مورد رو درست کنید و اینکه کسانی که در نظرسنجی رمان شخص شرکت میکنه رو بشه دید خیلی خوبه
سلام
مورد اول که دست ما نیست و محدودیتی هست که انجمن تعریف کرده.
مورد دوم... وقتی نظرسنجی رو ایجاد میکنی میتونی مشخص کنی که افراد نام کاربریشون رویت بشه.

• Like

S@h@r

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
8/3/20
ارسالی‌ها
525
پسندها
6,389
امتیازها
21,973
مدال‌ها
17
سطح
12

سلام خسته نباشید ببخشید من یک انتقادی از سازندگان جلد داشتم من تا حالا برای یک داستان کوتاه و یک رمان جلدگرفتم تحویل جلد داستان کوتاه ۴۴روز و رمانم ۳هفته و نیم طول کشید این رمان جدیدم من یک ماه پیش درخواست دادم از طرف پرسیدم کی حاضره گفت دو سه روزه حاضره الان درست سه هفته از اون موقع گذشته میگه ببخشید مشکل داشتم ایشالله چند روزه میده الان الله اعلم قراره کی تحویل بده شما که اینقدر در فعالیت فلان و بهنام دقیق هستید، چرا افرادی که تندتر یا با وقت آزاد بیشتری هستن رو جذب نمیکنید؟ در تاپیک گفتید ممکنه دو هفته طول بکشه قبول. ولی خب این حجم از کم کاری واقعا آزار دهنده است ممنون اگه درک کرده و رسیدگی کنید

امضا : S@h@r

mel mel

هنرمند انجمن + کاربر فعال سرگرمی
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2/6/20
ارسالی‌ها
3,153
پسندها
39,312
امتیازها
69,173
مدال‌ها
28
سطح
33

سلام، یه پیشنهاد دارم برای رمانهای جذاب و ویژه و برگزیده انجمن خوبمون. به نظرم برای تبلیغ بیشتر از رمانهای زیبا و تگ گرفته، تاپیکی در تالار طراحی ایجاد بشه که نویسندگان با توجه به تگشون، درخواست بدن و طراحی براشون انتخاب بشه که با توجه به سلیقه نویسنده، روی عکس دیالوگ یا مونولوگی بنویسند و هر چندبار برای تبلیغ، در صحفه انجمن این عکس ها گذاشته بشه که تبلیغی هم برای رمان زیبای نویسندگان باشه.

آخرین ویرایش

Fatemeh.hoseini

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
30/8/20
ارسالی‌ها
213
پسندها
1,985
امتیازها
11,933
مدال‌ها
10
سطح
9

سلام یه پیشنهادی دارم
من داخب سروش جستجو کردم انجمن اونجا کانال داشت ولی فعالیتی نداشته
من خودم میتونم داخل سروش کانال بزنم و خودم مدیریتش میکنم

امضا : Fatemeh.hoseini

Fatemeh.hoseini

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
30/8/20
ارسالی‌ها
213
پسندها
1,985
امتیازها
11,933
مدال‌ها
10
سطح
9

سلام یه پیشنهادی دارم
من داخب سروش جستجو کردم انجمن اونجا کانال داشت ولی فعالیتی نداشته
من خودم میتونم داخل سروش کانال بزنم و خودم مدیریتش میکنم
اگه میشه زود تر جواب بدید

امضا : Fatemeh.hoseini

NEGIN_R

مدیر بازنشسته
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
26/7/18
ارسالی‌ها
1,796
پسندها
64,265
امتیازها
77,373
مدال‌ها
33
سطح
43

سلام خسته نباشید ببخشید من یک انتقادی از سازندگان جلد داشتم من تا حالا برای یک داستان کوتاه و یک رمان جلدگرفتم تحویل جلد داستان کوتاه ۴۴روز و رمانم ۳هفته و نیم طول کشید این رمان جدیدم من یک ماه پیش درخواست دادم از طرف پرسیدم کی حاضره گفت دو سه روزه حاضره الان درست سه هفته از اون موقع گذشته میگه ببخشید مشکل داشتم ایشالله چند روزه میده الان الله اعلم قراره کی تحویل بده شما که اینقدر در فعالیت فلان و بهنام دقیق هستید، چرا افرادی که تندتر یا با وقت آزاد بیشتری هستن رو جذب نمیکنید؟ در تاپیک گفتید ممکنه دو هفته طول بکشه قبول. ولی خب این حجم از کم کاری واقعا آزار دهنده است ممنون اگه درک کرده و رسیدگی کنید
سلام دوست عزیز
وقتی درخواستتون بدون...

S@h@r

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
8/3/20
ارسالی‌ها
525
پسندها
6,389
امتیازها
21,973
مدال‌ها
17
سطح
12

سلام دوست عزیز
وقتی درخواستتون بدون پاسخ میمونه(در حالی که دلیلش رو نمیدونید و...)
تو این تاپیک میتونید مشکل رو بگید تا اولین فرصت طراح واستون انتخاب بشه و جلد بزنن
یا به یکی از مدیران طراحی اطلاع بدید.

بخش طراحی خیلی پر کاره و همه طراحای عزیز زحمت می‌کشند ولی گاها مشکلی واسشون پیش میاد و...
با این حال به انتقادتون رسیدگی شد و موضوع در تیم طراحی عنوان شد♡
بی پاسخ نیست دلیل میاره دقیقا دلیل های طراحان قبلی رو سیستم خراب شد و عینکم شکست و لپ تاپم ویروسی شد و عروسی داشتمو....

امضا : S@h@r

NEGIN_R

مدیر بازنشسته
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
26/7/18
ارسالی‌ها
1,796
پسندها
64,265
امتیازها
77,373
مدال‌ها
33
سطح
43

سلام، یه پیشنهاد دارم برای رمانهای جذاب و ویژه و برگزیده انجمن خوبمون. به نظرم برای تبلیغ بیشتر از رمانهای زیبا و تگ گرفته، تاپیکی در تالار طراحی ایجاد بشه که نویسندگان با توجه به تگشون، درخواست بدن و طراحی براشون انتخاب بشه که با توجه به سلیقه نویسنده، روی عکس دیالوگ یا مونولوگی بنویسند و هر چندبار برای تبلیغ، در صحفه انجمن این عکس ها گذاشته بشه که تبلیغی هم برای رمان زیبای نویسندگان باشه، مثال:
مشاهده فایل‌پیوست 319206مشاهده فایل‌پیوست 319207
سلام
برای این رمان ها ما برنامه های خودمونو داریم و واسشون کلیپ میسازیم و به عنوان تیزر معرفی رو...

• Like

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا