گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان کافه میراث | فاطمه فاطمی نویسنده انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع FATEME078❁
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 24
  • بازدیدها 1,261
  • کاربران تگ شده هیچ

FATEME078❁

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
30/3/17
ارسالی‌ها
2,520
پسندها
63,819
امتیازها
66,873
مدال‌ها
50
سطح
43

• نویسنده موضوع
فونت‌مو نستعلیق کردم و هم‌زمان داشتم فکر می‌کردم چی بگم برات و یه جمله نصفه و نیمه تو ذهنم می‌موند و بعدی، شروع می‌شد.

اگه بهم نمی‌گفتی پایان تیرمستی رو تو انجمن گذاشتم، شاید این‌ حس قشنگ‌و تجربه نمی‌کردم که بازم حامدِ زویا که نه، حامدِ خودمونو ببینم؛ حامدی که با همۀ عاشقای دنیا فرق داره... حامدی که خوب بلده با جمله‌هاش حال‌مونو عوض کنه!
از حق نگذریم، دلم واسه زویا هم تنگ شده بود و به قول خودت، چه خوب که قاتل نشدی.
چه خوب که این قصه، هر چند با وجودِ غمی که بازم بهمون هدیه کرد، زویاش به خاطره‌ها نپیوست.
چه خوب که می‌دونیم حالا زویا نفس می‌کشه، و عاشقانه حامدمونو دوست...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : FATEME078❁

ZARY MOSLEH

نویسنده انجمن + منتقد انجمن
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
1,534
پسندها
14,384
امتیازها
35,373
مدال‌ها
33
سطح
20

• مدیر
خب حالا اون یه روز بعدازظهر رسیده و...چرا انقد زود پارتا تموم شدن؟!
باید بگم درسته که کلاً شیش صفحه و نصفی بود اما باز هم اصلاً گذر زمان رو حس نکردم:cry: توی این بی‌اطلاعی از گذر زمان کلی از نمک ریختنای میعاد لذت بردم، ناراحتی و عاشقی‌های دایی و حامد رو حس و درک کردم و با نجوای پر از انرژی‌های خوب ارتباط گرفتم... بماند که دلم خواست روزگارمو توی جای جذابی مثل کافه میراث که پر از خاطره هم هست بگذرونم!
مثل شاخسار بید که میگفتم خوشحالم برای خوندنش، باید بگم از خوندن کافه میراث هم بسیار بسیااار خرسند و خوشحالم و همین‌طور با ذوق و اشتیاق همراهیش میکنم. با آرزوی کلی موفقیت برای تو و کافه میراث⁦♡
یه چیزی بگم؟ درسته تیرمستی رو نخوندم اما روحیه خشن و یه نموره بی‌عاطفه‌م بهم میگه پایان...

FATEME078❁

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
30/3/17
ارسالی‌ها
2,520
پسندها
63,819
امتیازها
66,873
مدال‌ها
50
سطح
43

• نویسنده موضوع
خب حالا اون یه روز بعدازظهر رسیده و...چرا انقد زود پارتا تموم شدن؟!
باید بگم درسته که کلاً شیش صفحه و نصفی بود اما باز هم اصلاً گذر زمان رو حس نکردم:cry: توی این بی‌اطلاعی از گذر زمان کلی از نمک ریختنای میعاد لذت بردم، ناراحتی و عاشقی‌های دایی و حامد رو حس و درک کردم و با نجوای پر از انرژی‌های خوب ارتباط گرفتم... بماند که دلم خواست روزگارمو توی جای جذابی مثل کافه میراث که پر از خاطره هم هست بگذرونم!
مثل شاخسار بید که میگفتم خوشحالم برای خوندنش، باید بگم از خوندن کافه میراث هم بسیار بسیااار خرسند و خوشحالم و همین‌طور با ذوق و اشتیاق همراهیش میکنم. با آرزوی کلی موفقیت برای تو و کافه میراث⁦♡
یه چیزی بگم؟ درسته تیرمستی رو نخوندم...

آخرین ویرایش

melin f

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/4/23
ارسالی‌ها
366
پسندها
2,298
امتیازها
12,063
مدال‌ها
11
سطح
9

سلام. این رمان واقعا قشنگه و آدم با خوندن چند پارت به سرعت جذبش میشه؛ و من همه ی شخصیتهای اصلیش رو دوست دارم؛ میعاد و کارهای خنده دارش؛ حامدی که هنوزم عاشق زویاست و مداوم به فکرشه و نجلایی که عاشق پدربزرگشه و... واقعا تونستم با همشون ارتباط برقرار کنم و این عالیه؛ و من دنبالش میکنم.

FATEME078❁

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
30/3/17
ارسالی‌ها
2,520
پسندها
63,819
امتیازها
66,873
مدال‌ها
50
سطح
43

• نویسنده موضوع
سلام. این رمان واقعا قشنگه و آدم با خوندن چند پارت به سرعت جذبش میشه؛ و من همه ی شخصیتهای اصلیش رو دوست دارم؛ میعاد و کارهای خنده دارش؛ حامدی که هنوزم عاشق زویاست و مداوم به فکرشه و نجلایی که عاشق پدربزرگشه و... واقعا تونستم با همشون ارتباط برقرار کنم و این عالیه؛ و من دنبالش میکنم.
سلام عزیز دل.
باعث خوشحالیه که دوستش داشتی و با شخصیت‌ها ارتباط برقرار کردی**
همیشگی باشی:458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac: