انگیزشی ۵۷ قانون راز

• نویسنده موضوع زهرا.عین
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 58
  • بازدیدها 1,092
  • کاربران تگ شده هیچ

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون هجدهم جذب: راز دلبری ، آنچه شما در طلب آن هستید به‌شدت در جستجوی شماست

زمانی که شما از ناامیدی، تنهایی، اندوه و شکست دوری می‌کنید و از خود در مقابل آن‌ها محافظت می‌کنید اغلب چیزی را که بیش از همه به آن نیاز دارید، انکار می‌کنید. شما خطر بدبختی را جایگزین می‌کنید، اما باید این موضوع را بدانید که اگر به دنبال عشق هستید طبق قانون جذب باید به خودتان اجازه دهید که به سفر بروید، فردی آنجاست که شما به دنبال آن هستید، همچنین او نیز به همان میزان در جستجوی شماست، شاید شما او را می‌شناسید و شاید آن‌ها بر اساس قانون جذب عشق، می‌خواهند وارد زندگی شما شوند اما آیا شما خود را برای این حضور آماده کرده‌اید، آیا شما درباره‌ی چیزی که فروید بزرگ آن را مکانیسم حفاظت می‌نامد...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا.عین

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون نوزدهم جذب: راز پروانه که مثل جادو عمل می‌کند.

اگر شما برای آینده‌ی خود یک کار هیجان‌انگیز انجام دهید، شبیه‌سازی و پیش‌بینی آینده در ذهن شما، در یک‌چشم به هم زدنی تغییر خواهد زد.
اما آیا در دنبال کردن اهداف و اعتماد به قانون جذب خطری وجود دارد؟ هیچ خطر واقعی برای تعقیب رؤیاهای شما وجود ندارد، تا جایی که من می‌توانم بگویم، این‌یک سفر سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز است.
اما طبق تجارب به‌دست‌آمده باید بگویم که تمام ناامیدی‌ها، خطرها و محرومیت‌ها زمانی به وجود می‌آیند که به دنبال رؤیاهایتان نروید. اما به یاد داشته باشید راهی برای دنبال کردن رؤیاهایتان وجود دارد که شبیه دنبال کردن پروانه‌ها هست.
وقتی خودتان را در میدان درست انرژی قرار دهید ، برای پروانه‌ها مانند...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون بیستم جذب: راز JK ROWLING

زمان از بین بردن شک و تردید و انرژی منفی از زندگی‌تان فرارسیده، اگر شما توسط خون‌آشام‌های انرژی منفی احاطه‌شده‌اید، بدانید آن‌ها به درجه‌ای رسیده‌اند که باور کرده‌اند به مهمانی شما دعوت‌شده‌اند.
بدانید همه‌چیز در زندگی شما مطابق باانرژی واقعی شما نمایان می‌شود.
بر اساس انرژی شما افراد شکفت انگیز، فرصت‌های مختلف و ماجراهای متفاوت در زندگی شما ظاهر می‌شوند.
در فیلم و نمایش‌های تئاتر این مفهوم (mise en scene) یا تنظیمات درصحنه نام دارد. هنگامی‌که شما تصمیم می‌گیرید که زندگی خود را همان‌گونه که دوست دارید شکل دهید، می‌توانید از مفهوم تنظیمات درصحنه استفاده کنید تا میدان انرژی را طبق قانون جذب تنظیم کنید،...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون بیست و یکم جذب: ۲ چیز مهمی که شما در زندگی به آن نیاز دارید

تنها دو چیز وجود دارد که شما باید انجام دهید تا پیشنهادات، افکار و تاکیدات خود را به واقعیت تبدیل کنید:
اولین چیز خواستن و طلب کردن است، آیا واقعا و حقیقتا می خواهی؟ (درست مثل زمانی که روی شیشه های شکسته می خزی تا چیزی را که می خواهی به دست بیاوری)
و دومین چیز این است که آیا به اتفاقی که قرار است بیفتد ایمان کامل دارید؟ هنگامی که شما این دو موضوع مهم را مدیریت می کنید می توانید یک پل باور بین جایی که الان در آن جا هستید و هر جایی از جهان موازی که انتخاب می کنید بسازید.
برای افرادی که می خواهند سیگار را ترک کنند دو دلیل وجود دارد که نتوانند این کار را انجام دهند.
دلیل اول این است که آن ها نمی...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون بیست و سوم جذب: تصرف جهان برای رسیدن به آرزوهای محبوب و ارزشمند (یک ترفند)

من عاشق عکس های هری پاتر در هاگوارتر هستم، آن ها حرکت می کنند، این بسیار شبیه تمرین درست و کامل برای رسیدن به هدف است.
آنچه شما برای ایجاد و سپس آشکار کردن اهداف شگفت انگیز خود باید انجام دهید شامل دو مرحله است.
خود را در میان بازی های المپیک تصور کنید و ببینید که بر روی سکوی برنده ایستاده اید، مدال دور گردنت را لمس کن و درخشش طلایی رنگش را ببین و پرچم کشور خود را ببین که به عنوان برنده در صدر قرار دارد و بالا می رود.
اما مرحله دوم زمان آن است که بر روی سکو قدم بگذارید و خود را در آنجا ببینید، این مرحله کلید اصلی است که باعث می شود ضمیر ناخودآگاه شما به این رویا برسد.
از کجا بدانم...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون بیست و چهارم جذب: چگونه یک ارتعاش به جهان ارسال کنیم؟

ماند یک باطری ضعیف شده که نیاز به انرژی مجدد دارد، آرزوها و انرژی های شما نیز نیاز به شارژ مجدد دارند.
اگر شما به خودتان به عنوان باطری قابل شارژ نگاه کنید، از خودتان خواهید پرسید که آیا رویاها و اهداف من خواهند توانست مرا شارژ کنند یا خیر؟ اگر جواب منفی است، در این صورت راه های زیادی وجود دارد که رویاهای ما مجدد طراحی و تعریف شوند.
مثل طراحی یک سفر جدید یا طراحی یک تابلوی نقاشی جدید.

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون بیست و پنجم جذب: آیا شما تمایل دارید که در فرکانس میلیونر شدن باشید و قانون جذب را اجتناب ناپذیر کنید؟

شناخت، یک موضوع الهی است، یکی از سکانس های موجود در فیلم ماتریکس آن زمانی است که اوراکل به نئو می گوید که باید خودش را بشناسد، این به پیش گویی و خواندن ذهن ربطی ندارد و موضوع بسیار جالبی است، در واقع هیچ سرنوشتی برای ما وجود ندارد مگر اینکه قدرت بودن را به سادگی در آغوش بگیرید و یک نکته مهم که باید بدانید این است که تازمانی که شما به موفقیت دست پیدا نکرده اید، هیچ گاه آن برای شما مشهود نخواهد بود و این نکته چیزی است که خودت نیز باید آن را درک کنی و به کار ببری.
شما باید خودتان را به اندازه ی مادری که فرزند تازه متولد شده ی خود را برای اولین بار میبیند،...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون بیست و ششم جذب: به چه دلیلی ممکن است شما خود را ازجهان پنهان کنید و از موفق شدن بترسید؟(الهام واقعی)

به عقل افراد دیوانه فکر کنید، همه کارها و تصمیمات آن ها به سادگی اتفاق می افتد، در آن صورت شما دغدغه این را ندارید که چه کاری را باید انجام دهید و چگونه باید افکار و احساسات خود را تغییر دهید، در عوض شما به این موضوع متمرکز می شوید که می خواهید چه چیزی باشید یا اینکه چگونه می توانید به بهترین و بالاترین سطح از خودتان دست پیدا کنید.
از اینکه به اعماق اقیانوس بروید و در عمق فریاد بزنید هراس نداشته باشید، از رقصیدن در باران هراس نداشته باشید.
احساس نکنید که شما آن شخصی هستید که مجور به پنهان کردن خود از جهان هستید، گاهی اوقات تنها کلید پیشرفت و جذب ثروت، جذب...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون بیست و هفتم جذب: قانون رسمی جهان (میانبرهای قانون جذب)

برای اینکه بتوانید عقل دیوانه ی خود را در آغوش بگیرید و جهان را به رویاهای خود تبدیل کنید، باید خود را آماده کنید که قوانین را تنظیم کنید. هر کدام از این قوانین در صورتی که متناسب با سبک، نقاط قوت و کد منبع شما باشد، انجام خواهد شد.
مثلا زندگی خود را مانند بازی تصور کنید و فرض کنید فردی در این بازی برنده خواهد شد که قوانین شما را دنبال می کند (پس برنده شمایید، بنابراین جهان هربار خود شمارا برنده اعلام می کند.)
فردی را مثال می زنم که صاحب کسب و کاری متناسب با کد منبع خودش است، او هیچ کاری را انجام نمی دهد که در آن احساس خوبی نداشته باشد، هیچ گاه کارمندان خود را اخراج نمی کند و در مسائل مالی دخالت نمی...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون بیست و هشتم جذب ( از مهربانی و محبت استفاده کنید تا هرچیزی را که می خواهید به دست آورید)​

حتما می خواهی بگویی که من خیلی زیاد درباره ی کد منبع تو صحبت می کنم، اما واقعیت این است …
کد منبع شما منحصر بفرد است و این کد به صورت خالص انرژی نمایش داده می شود.
وقتی بچه بودم، صبح با انرژی خلاقانه از خواب بیدار می شدم، این انرژی برای این بود که کار مفیدی را انجام دهم، و این کار جدیدی بود و اقدام تازه ای که تا کنون انجام نداده بودم. یک بار معلمی داشتم که در خصوص ایده منحصر بفرد به من گفت، چنین چیزی وجود ندارد، او مرد خوبی بود، اما من و او کد منبع مخالفی نسبت به یکدیگز داشتیم، این موضوع را باید بدانید که کد منبع برای شما یک چیز منحصر بفرد است، پس در باره ی آن فکر کنید و...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

عقب
بالا