انگیزشی ۵۷ قانون راز

• نویسنده موضوع زهرا.عین
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 58
  • بازدیدها 1,093
  • کاربران تگ شده هیچ

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون هشتم جذب : توصیه‌های ثروتمند شدن از زبان شاعر مشهور

افراد موفق و ثروتمند دارای برتری نسبت به سایر افراد هستند، آن‌ها می‌توانند به نیروهایی متصل شوند که افراد عادی قادر به دستیابی آن‌ها نیستند، اما شما نیز از امروز قادرید جهان را مانند آن‌ها ببینید و از این نیروهای نامرئی بهره‌مند شوید.
صبر نکنید که علم چند سال پیش تاکنون ادامه داشته باشد ، از قدرت عشق، قانون جذب و قدرت تحول استفاده کنید، چون شما قادر به دیدن فرشتگان نیستید، این معنی را القا نمی‌کند که شما نمی‌توانید آن‌ها را به‌ عنوان واقعیت تصور کنید و از فواید وجود آن‌ها بهره‌مند شوید بلکه می‌توانید مانند افراد دیگر پرش تخیلات کوانتومی را در خود ایجاد کنید.
همه افراد ثروتمند و موفق در طول تاریخ این...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا.عین

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون نهم جذب : تمرکز بر مثبت اندیشی حتی زمانی که سخت باشد

آیا تابه حال به این موضوع فکر کرده‌اید دستیابی به قانون جذب و عمل به آن کار سختی است، اما مسئله مهم اینجاست که قادر نیستید آن را به درستی به کار بگیرید،
توصیه من: سعی نکنید تنهایی این کار را انجام دهید نیازی به این کار نیست، به معنای واقعی کمک در همه‌جا وجود دارد، مطمئناً تا به امروز متوجه شده‌اید که انرژی شما انعکاس ارتباط با تعداد انگشت‌شماری از افراد است که بیشتر وقت خود را با آن‌ها سپری می‌کنید.
کدام ۵ نفر هستند که شما زمان بیشتری را صرف آن‌ها می‌کنید، با کمک قدرت اینترنت و فضای مجازی شما می‌توانید با هرکس که دوست دارید وقت بگذرانید و انرژی صرف کنید ازآنجاکه کمک در همه‌جا وجود دارد، قدرت...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون دهم جذب : نکته‌ی بسیار عجیبی که همیشه کارساز است

این نکته‌ای قصد دارم درباره آن با شما صحبت کنم عجیب به نظر می‌رسد، اما هرگز اجازه نمی‌دهد شما افت کنید، نام این نکته مهم تغییر الگوی معکوس است، به آن اعتماد کنید. به عبارت دیگر قبل از اینکه پاسخ هر چیزی را داشته باشید به دنبال آن بروید، اصطلاح انرژی منفی ( که به عنوان ناسازگاری شناختی نیز از آن یاد می‌شود درواقع بذر جادویی آفرینش و امکانات نامحدود طبق قانون جذب است.
بد نیست بدانید سرنوشت شما معمولاً با سردرگمی و یا عدم اطمینان پیش می‌رود، شما می‌توانید از هرکسی که به سفر رفته بپرسید ، همه‌ی آدم‌ها لحظه‌ای را در زندگی داشته‌اند که دچار سردرگمی بوده‌اند که آیا کاری را انجام دهند یا خیر آن‌ها دقیقاً...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون یازدهم جذب : ایجاد اعتقادات غیرقابل توقف

یادگیری سریع : این انتخاب شماست که به سرعت یاد بگیرید یا به‌کندی، اگر انتخاب شما گزینه‌ی با سرعت است پس قدرت یادگیری، تغییرات کوانتومی را دارا می‌باشد، آیا می‌دانستید که در کمتر از یک دقیقه می‌توانید با اعتماد به نفس آواز بخوانید؟ پس بدانید که فرصت‌های خارق‌العاده‌ای وجود دارند که منتظر شما هستند.
در عرض چند روز شما می‌توانید عشق حقیقی خود را به دست بیاورید یا کاری را انجام دهید که دنیا را تغییر دهد، یا شغلی را داشته باشید که حتی تصورش را هم نمی‌کردید و باسعادت کامل به هدف حقیقی خود برسید.
یادگیری با شتاب زیاد نوعی از انتخاب است که به شما این امکان را می‌دهد که تمام باورهای زیبا و قدرتمند خود را بسازید، افرادی که...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون دوازدهم جذب : دور کردن کلمات منفی و احساس گناه برای همیشه

احساس گناه و شک را از زندگی و از دنیای درونتان برای همیشه دور کنید، من این کار را انجام دادم و مانند یک رویا عمل کرد.
باید بدانید که نباید احساس گناه و انرژی های منفی را به درون خود راه دهید، زیرا این بر خلاف قانون جذب کائنات است بلکه باید مانند پروانه آزاد و رها پرواز کنید و روز منحصر بفرد خود را جشن بگیرید زیرا شما لایق یک زندگی عالی هستید،اما سوال مهم این است که آیا شما تمایل به داشتن مجوز برای جذب موفقیت و همچنین جذب ثروت هستید.
یکی از مواردی که در مدرسه به شما یاد نمی دهند این است که مردم گاهی سعی می کنند شما را مجرم کنند، این موضوع مغرضانه ای نیست بلکه به صورت ناخودآگاه انجام می شود، مانند...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون سیزدهم جذب : چگونه هرگز احساس عدم اعتماد بنفس و یا شکست را دوباره تجربه نکنیم؟

اگر کدهای درونی خود را بشناسید و آن ها را درک کنید هرگز دچار شکست نمی شوید، زندگی کردن در خود حقیقی شما هرگز نمی تواند اشتباه باشد و همیشه احساس نشاط با شما همراه خواهد بود، به نقاط قوت و انرژی هایی فکر کنید که شما را منحصر بفرد می کنند. وقتی در سن بچگی هستی با خودت فکر میکنی که این منم، هیچ شخص دیگری نمی تواند مانند من باشد یا احساس درونی که من دارم را حس کند زیرا این احساسات منحصرا مختص به من است و این انرژی مخصوص من است.
البته کم کم دنیا به شما روش های دیدن هرچیزی را آموزش داد، این که شما می خواستید همانند دیگران باشید یا حداقل دیگران می خواستند شما شبیه آن ها باشید.
در...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون چهاردهم جذب : بحث احساسی از طرف یک دوست ( برای افرادی که احساس ترس یا نگرانی دارند)

این که به افق های روبروی خود بنگرید و احساس نا امیدی کنید را کنار بگذارید، به افق های پشت سر نگاه کنید، می بینید که به همان اندازه دور و دست نیافتنی هستند، به این موضوع توجه کنید که چقدر تجربه کسب کرده اید و اجازه دهید که اشک سرافرازی روی گونه شما بچکد.
برای خودتان به خاطر تلاش هایی که در گذشته انجام داده اید و جاده هایی را که سفر کرده اید دست بزنید، جهان برای اینکه شما بخشی از این داستان شگفت انگیز بوده اید که همه ی ما نیز جزئی از آن هستیم تشکر می کند.
حتما شما داستان ادیسون را که در تلاش فراوان برای به انجام رساندن هدف خود بوده شنیده اید، او تمام...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون پانزدهم جذب : راز جان لنون ( قوی ترین نوع آن که مورد تایید قرار گرفته)

یکی از زیباترین آهنگ های جهان را که تاکنون نوشته شده تصور کنید، چرا؟ زیرا شما به این صورت می توانید حقیقت و قدرت بی نهایت درون خود را نمایان کنید. این یک توصیف نخواهد بود و یک انرژی عمیق تر از حقیقت را دم می زند.
همیشه در حقیقت زندگی کنید و سعی کنید که بر روی مهارت ساخت حقیقت در زندگی خود کار کنید، هرگز با انرژی کم و متوسط زندگی نکنید ، زیرا فضا برای شما تاریک و خفه کننده می شود و بر اساس قانون جذب، جذب ثروت و جذب موفقیت نمی تواند اتفاق بیفتد.
اگر تفکرات شما بر اساس حقیقت باشد برای شما به واقعیت خواهد پیوست و آشکار خواهد شد . جهان آن را درک خواهد کرد.
قانون جذب فقط مختص پیروزی های...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون شانزدهم جذب : چگونه واژه تغییر میتواند باعث ایجاد معجزه در زندگی شما بشود؟

خودتان را دوست داشته باشید، بیش از هدفی که برای آن تلاش می کنید،.
این اظهار نظر همیشه صادق است، زیرا یک حقیقت است .
برای نمونه آیا شما در حال حاضر می توانید به خودتان با باور واقعی بگویید که من خودم را دوست دارم؟
اگر نه ! در غیر اینصورت می توانید بگویید من احساس ضعیفی از عشق به خودم در درونم دارم و حاضرم این گوهر کوچک عشق را بپذیرم و اجازه دهم هرروز بزرگ تر شود تا در نهایت تبدیل به کوه در دنیای درونم شود.
در حالت دیگر می توانید به خودتان بگویید:
من می توانم خودم را دوست داشته باشم، افراد دیگر در این تلاش موفق شده اند و من نیز موفق خواهم شد، من دانه را خواهم کاشت و شاهد رشد...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون هفدهم جذب : وجود عناصر احساس برای تایید اعمال مانند جادو عمل می کند

احساسات و انرژی خود را به هر کاری که در حال انجام آن هستید پرتاب کنید، حتی احساسات منفی نیز می توانند به مثبت تبدیل شوند، آیا تا بحال پیش آمده که شخصی را ببینید و آن شخص بسیار خشمگین و ناراحت باشد، ناگهان آن شخص یک وضعیت شوخی و خنده دار را ببیند و شروع به خندیدن بکند؟ این می تواند زیباترین چیزی باشد که می توان شاهد آن بود. هر کاری که با احساس انجام می دهید ادامه دهید زیرا جهان شما را به خاطر آن دوست خواهد داشت.
قانون جذب، موجی از انرژی را به همراه می آورد که از طریق احساس جریان می یابد . همه چیز برای امتحان احساسات مختلف تا زمانی که شما به موردی که برایتان مناسب است دست پیدا کنید فراهم...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

عقب
بالا