گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد داستان کوتاه کیهانیسم | رها امینی نویسنده برتر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع RahaAmini
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 21
  • بازدیدها 1,008
  • کاربران تگ شده هیچ

MAHSHID SHAKIBAEI

سرپرست بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
9/7/20
ارسالی‌ها
1,334
پسندها
26,442
امتیازها
47,073
مدال‌ها
26
سطح
28

واییی رهاااا کیهان و یاس خیلی خوبن
ببیننن خیلی
از اونجایی که معمولا نویسنده‌ها به حرفم گوش نمیدن و زوج‌ها رو به هم نمی‌رسونن، تو گوش دادی پس بخاطر این انقدر ذوق دارم
ولی تو خیلی خفن مینویسی، خیلی قشنگ طنز مینویسی و اصلا کلماتی که استفاده میکنی خیلی خوب بودن و کلی با خوندن کیهانیسم به دایره لغاتم اضافه شد!
همیشه فکر میکردم فقط خواهرم کلمه قزمیت رو بلده و از خودش درمیاره، بعد یهو تو کیهانیسم دیدم اصن یه طوری ذوق کردم که باید میدیدی :458071-43334d713ad235cc803ee5474567490d:
ولی امیدوارم روز به روز پیشرفت کنی و شاهد موفقیت‌هات باشی رهای قشنگم♡
خسته نباشی^^:heart:

ZARY MOSLEH

نویسنده انجمن + منتقد انجمن
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
1,534
پسندها
14,403
امتیازها
35,373
مدال‌ها
33
سطح
20

• مدیر
سلام به رهای جذاب، مامان کیهان گگابی که خب انگار از خطه‌ی گگاب‌ها به مرغ‌ها منتقل شد:106:
خب من روزهاست کیهانیسم رو خوندم، تموم کردم و حالا که تنبلیم رو کنار گذاشتم تا بیام گفتمان، باید اولش بگم این‌که دیگه نوتیف پست‌گذاریش رو قرار نیست دریافت کنم، خیلی ناراحتم میکنه:cry:
در تمام مدتی که کیهان رو می‌خوندم، از طنز دلنشینش لذت می‌بردم و این فکر که "نوشته‌های طنز آنلاین هیچ‌وقت قرار نیست طنز خوبی از آب دربیان" رو از ذهنم دور می‌کردم چون من داشتم داستان یاس و کیهانِ بانمک رو می‌خوندم و می‌خندیدم!
خلاصه که خیلی دوستش داشتم و امیدوارم با یه رمان طنز، دلتنگی‌ها نسبت به تموم شدن کیهانیسم رو کم کنی و بنده به شخصه حسابی منتظر رمان طنزی که گفته بودی هستم^^ موفق باشی رهای...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.