گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد داستان نَفیرِ جنون | سونیا جباری کاربر انجمن یک رمان

alisanshabanpak

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/6/22
ارسالی‌ها
1
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

سلام به بهترین نویسنده ی دنیا .خوشگلترین دخترعموی دنیا .عاشقتم .عاشق این دست به قلم بودنت عزیزگرامی.موفق و موید باشی عزیزجانم❤️.شقایق

MONTE CRISTO

سرپرست بازنشسته
کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
11/9/21
ارسالی‌ها
4,498
پسندها
50,724
امتیازها
77,373
مدال‌ها
79
سطح
38

• نویسنده موضوع
سلام به بهترین نویسنده ی دنیا .خوشگلترین دخترعموی دنیا .عاشقتم .عاشق این دست به قلم بودنت عزیزگرامی.موفق و موید باشی عزیزجانم❤️.شقایق
سلام عزیزم خوش اومدی
قربونت برم که خیلی خیلی لطف داری جیگر امیدوارم که دوسش داشته باشی :flowersmile:

امضا : MONTE CRISTO
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] AMARGURA

MAHSHID SHAKIBAEI

سرپرست بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
9/7/20
ارسالی‌ها
1,334
پسندها
26,439
امتیازها
47,073
مدال‌ها
26
سطح
28

سلام سلاممم
من خیلی از رمانت لذت بردم، قلم متفاوت و قشنگی داری.
اون شخشیت اصلیت که اسمشو یادم رفته هم خیلی دوست دارم :>
موفق باشی عزیزم^^

MONTE CRISTO

سرپرست بازنشسته
کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
11/9/21
ارسالی‌ها
4,498
پسندها
50,724
امتیازها
77,373
مدال‌ها
79
سطح
38

• نویسنده موضوع
سلام سلاممم
من خیلی از رمانت لذت بردم، قلم متفاوت و قشنگی داری.
اون شخشیت اصلیت که اسمشو یادم رفته هم خیلی دوست دارم :>
موفق باشی عزیزم^^
سلام سلام

مرسی از وقتی که گذاشتی جاذاب هارلن یا فدریک؟؟؟ شایدم هاستینگ منظورته :610181-064beec23c2ab9fae36b67a1ed4b4f68: خوشحالم که دوسش داشتی

همچنین جیگر

SETAYESH.MO

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/12/20
ارسالی‌ها
2,227
پسندها
16,611
امتیازها
44,373
مدال‌ها
18
سطح
24

سلام:spruce-up:
بالاخره برای مدت‌ها تونستم خودم و به یه داستان کوتاه برسونم و تا انتها بخونمش، فضاسازی و شخصیت‌هایی که خلق شده بودند اونقدری جذاب بودند که وادارم کردند که تا آخر داستان رو ادامه‌ش بدم.
توصیفاتی که نوشته شده در حد نرمال بودند و باعث خستگی نمی‌شدند و باعث می‌شدند مخاطب خودش رو در اون مکان احساس کنه.:458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac:

MONTE CRISTO

سرپرست بازنشسته
کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
11/9/21
ارسالی‌ها
4,498
پسندها
50,724
امتیازها
77,373
مدال‌ها
79
سطح
38

• نویسنده موضوع
سلام:spruce-up:
بالاخره برای مدت‌ها تونستم خودم و به یه داستان کوتاه برسونم و تا انتها بخونمش، فضاسازی و شخصیت‌هایی که خلق شده بودند اونقدری جذاب بودند که وادارم کردند که تا آخر داستان رو ادامه‌ش بدم.
توصیفاتی که نوشته شده در حد نرمال بودند و باعث خستگی نمی‌شدند و باعث می‌شدند مخاطب خودش رو در اون مکان احساس کنه.:458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac:
سلام عزیزم خیلی خیلی ممنون از وقتی که گذاشتی و چقدر خوشحالم که دوست داشتی امیدوارم در ادامه از جدل مجنونای این تیمارستان لذت ببری:flowersmile:

ستین؛

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
16/1/21
ارسالی‌ها
1,056
پسندها
24,413
امتیازها
41,073
مدال‌ها
30
سطح
28

سلام خدمت خالق هاستینگ دیوانه
نفیر جنون، مثل اسمش یه شروع طوفانی داره. اولین سکانس از نفیر، هاستینگ مادر مرده‌ست که خوشی زده زیر دلش و از همون جهت، زن و بچه‌ش رو به رت‌ت می‌رسونه.
بعدش می‌ریم سراغ نفس‌های آخر زن هاستینگ [که اسمش خیلی سخته و من با همون زن هاستینگ راحت ترم] و در اخر، مرگ دلخراشش به دست شوهرش. گرچه حس می‌کنم این زن هاستینگ یه نمه خوردن شیشه داره.
شروع ویران کننده‌ای داره و مخاطب رو جذب خوندن می‌کنه. طوری که ناخودآگاه می‌خواد بفهمه جریان چیه؟ چرا کشتش؟ مگه مرض داشت؟
بگذریم، سکانس بعدی می‌رسیم به هارلن و فدریک که می‌خوان به تیمارستان رولینگ هیلز برن و مشغول به کار شن.
اما حقایقی پشت ماجرای قتل بئاتریس هست که انگار از چشم فدریک باید دور بمونه و مسئول دور کردنش، زنی به اسم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ستین؛

MONTE CRISTO

سرپرست بازنشسته
کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
11/9/21
ارسالی‌ها
4,498
پسندها
50,724
امتیازها
77,373
مدال‌ها
79
سطح
38

• نویسنده موضوع
سلام خدمت خالق هاستینگ دیوانه
نفیر جنون، مثل اسمش یه شروع طوفانی داره. اولین سکانس از نفیر، هاستینگ مادر مرده‌ست که خوشی زده زیر دلش و از همون جهت، زن و بچه‌ش رو به رت‌ت می‌رسونه.
بعدش می‌ریم سراغ نفس‌های آخر زن هاستینگ [که اسمش خیلی سخته و من با همون زن هاستینگ راحت ترم] و در اخر، مرگ دلخراشش به دست شوهرش. گرچه حس می‌کنم این زن هاستینگ یه نمه خوردن شیشه داره.
شروع ویران کننده‌ای داره و مخاطب رو جذب خوندن می‌کنه. طوری که ناخودآگاه می‌خواد بفهمه جریان چیه؟ چرا کشتش؟ مگه مرض داشت؟
بگذریم، سکانس بعدی می‌رسیم به هارلن و فدریک که می‌خوان به تیمارستان رولینگ هیلز برن و مشغول به کار شن.
اما حقایقی پشت ماجرای قتل بئاتریس هست که انگار از چشم فدریک...

آخرین ویرایش

ℛℴℎ

نویسنده انجمن + نویسنده‌ی ادبیات
منتقد انجمن
تاریخ ثبت‌نام
27/7/18
ارسالی‌ها
1,383
پسندها
25,443
امتیازها
47,103
مدال‌ها
54
سطح
28

این پیام به دلیل تهدید شدن با اسلحه گرم ارسال شده است.
سلامی چو بوی گند تیمارستان!
عنوان خوبیه چون جنون چیزیه که در تمام تنه داستان قد علم کرده. شروع تکان دهنده ای که مرد فرزندش رو به قتل میرسونه و من فکر کردم زنش هم نفله شد. ظاهرا اینطور نی!
توصیفات که کامل بودند و درواقع زیبایی جالبی در خود داشتند. جمله به جمله ارزش ادبی داشت و این جالب بود.
بهترین رکن داستان هم از دید بنده شخصیت ف بود. مردک جذاب دمدمی مجنون زده!
اونجا هم که نقطه عطف گذاشتی بیشتر به نظرم پارت بعدش این حالت رو داشت یا جایی که دختره میگفت اون خانواده نفلم میکنن و اینا.
همین دیگه!

امضا : ℛℴℎ

MONTE CRISTO

سرپرست بازنشسته
کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
11/9/21
ارسالی‌ها
4,498
پسندها
50,724
امتیازها
77,373
مدال‌ها
79
سطح
38

• نویسنده موضوع
این پیام به دلیل تهدید شدن با اسلحه گرم ارسال شده است.
سلامی چو بوی گند تیمارستان!
عنوان خوبیه چون جنون چیزیه که در تمام تنه داستان قد علم کرده. شروع تکان دهنده ای که مرد فرزندش رو به قتل میرسونه و من فکر کردم زنش هم نفله شد. ظاهرا اینطور نی!
توصیفات که کامل بودند و درواقع زیبایی جالبی در خود داشتند. جمله به جمله ارزش ادبی داشت و این جالب بود.
بهترین رکن داستان هم از دید بنده شخصیت ف بود. مردک جذاب دمدمی مجنون زده!
اونجا هم که نقطه عطف گذاشتی بیشتر به نظرم پارت بعدش این حالت رو داشت یا جایی که دختره میگفت اون خانواده نفلم میکنن و اینا.
همین دیگه!
جوون جووون روناهی بابا خوش اومدی عزیزم

دلم میخواد کلی چیز از معمای شروع بهت بگم و علت اون...