نقد نقد فیلم گرگینه در شب (Werewolf by Night) | ادای دین مارول به آثار ترسناک کلاسیک

• نویسنده موضوع مَتَرْسَکْ-
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 114
  • کاربران تگ شده هیچ

مَتَرْسَکْ-

مدیر بازنشسته سرگرمی + وحشت
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
24/8/21
ارسالی‌ها
1,604
پسندها
15,092
امتیازها
39,073
مدال‌ها
35
سطح
24

• نویسنده موضوع
فیلم Werewolf by Night با حال و هوایی نسبتا متفاوت و سیاه و سفید، تلاش می‌کند تا ادای دینی جذاب به فیلم‌های ترسناک کلاسیک باشد.
مارول به‌تازگی از برند Special Presentation رونمایی کرده است که در آن شاهد فیلم‌هایی اختصاصی و ویژه که مدت زمان آن ظاهرا حدود یک ساعت است،‌ برای پخش از دیزنی پلاس هستیم و حالا فیلم Werewolf by Night به‌عنوان اولین اثر این برند به‌تازگی از این سرویس استریم پخش شده است. اتفاقات فیلم گرگینه در شب از جایی‌ آغاز می‌شود که گروهی از شکارچیان هیولا دور یکدیگر جمع شده‌اند تا در رقابت جانشینی بلادستون که به‌تازگی درگذشته، شرکت کنند.
[IMG alt="فیلم Werewolf by...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

مَتَرْسَکْ-

مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
24/8/21
ارسالی‌ها
1,604
پسندها
15,092
امتیازها
39,073
مدال‌ها
35
سطح
24

• نویسنده موضوع
البته اکنون نمی‌دانیم که نقش من تینگ در MCU چه خواهد شد، اما می‌توان امیدوار بود که آینده این شخصیت به مراتب بهتر از سوامپ تینگ دنیای دی سی باشد. در هر حال در بین سریال‌های اخیر مارول که بعضا بیشتر نقش پر کردن زمان بیننده را دارند، ساخت سریالی نسبتا متفاوت یا حتی یک فیلم کوتاه از من تینگ در آینده می‌تواند جذابیت‌ بیشتری حداقل برای من بیننده داشته باشد. اگرچه شخصیت من تینگ تا حد زیادی متفاو‌ت‌تر از تصور ما است و لایه‌های انسانی بیشتری دارد، اما در لحظه نیاز به شخصیت مرگبار و خشنی تبدیل می‌شود.
نیمه اول فیلم بیشتر خلاصه به موش و گربه بازی می‌شود که در آن شخصیت‌ها در حال فرار و پنهان شدن از یکدیگر...

مَتَرْسَکْ-

مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
24/8/21
ارسالی‌ها
1,604
پسندها
15,092
امتیازها
39,073
مدال‌ها
35
سطح
24

• نویسنده موضوع
مشخصا در آینده باید منتظر فیلم Blade باشیم و پیش از این هم شخصیت شوالیه ماه معرفی شده است و احتمالا باید منتظر شخصیت‌های دیگری مثل گوست رایدر هم باشیم. از آنجایی‌که نشانه‌های ساخت فیلم Thunderbolts بالاخره درست از آب درآمدند، پس احتمالا غیر منطقی نیست که همین انتظار را در مورد اقتباس تلویزیونی یا سینمایی Midnight Sons باشیم. در هر حال مارول هم‌اکنون شخصیت‌هایی مثل دکتر استرنج، مون نایت، بلید، بلک نایت و گرگینه در شب را دارد.
بدین ترتیب فیلم Werewolf by Night این نشانه‌ها را بیش از گذشته تقویت کرده است. در هر حال فیلم گرگینه در شب توانسته اثری نسبتا متفاوت در دنیای سینمایی مارول باشد که...

عقب
بالا