گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان دخترها همیشه مقصرند! |مهسا پناهی (میم پناه) نویسنده افتخاری انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع میم پناه
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 29
  • بازدیدها 954
  • کاربران تگ شده هیچ

KiyaraSh

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
7/2/21
ارسالی‌ها
273
پسندها
6,910
امتیازها
21,013
مدال‌ها
11
سطح
11

یه رمانِ عالی! با کرکترهای عالی‌تر!! کرکترهای رمان اونقدر دوست‌داشتنی‌ هستن که فکر می‌کنی داری باهاشون زندگی می‌کنی و غم و خوشی‌شون رو قشنگ حس می‌کنی
سیر رمان جذاب بود و قلم نویسنده اونقدر روان بود که لذت خوندن این رمان جذاب رو بیشتر و بیشتر می‌کرد
از خانم پناهیِ عزیز واقعا ممنونم که با رمانشون کلی حس خوب و شیرین بهمون هدیه کردن
درکل داستان شیرینی بود
خسته نباشی بهترین :458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac::458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac:

امضا : KiyaraSh

Najva❁

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/4/17
ارسالی‌ها
3,271
پسندها
36,651
امتیازها
69,173
مدال‌ها
40
سطح
33

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت نویسنده‌ی عزیز
اول که رمان توجه من رو جلب کرد وقتی بود که توی مسابقه بی ان وای اول شد و من به صورت اتفاقی تاپیکش رو باز کردم
و همون پست‌های اول و دومش برای جلب توجهم کافی بود
چون اولا توی ژانر اجتماعی رسیدگی به امور زنا و دخترا که از آسیب‌پذیرترین بعدای جامعن بسیار برای کسایی که به این ژانر علاقه دارن، جذاب و مفیده و البته سخت هم هست چون قلم قوی و روان قوی‌تر و خلاقیت بالایی میخواد که به اکثر این فشارها که از طرف جامعه، خانواده و خود زن‌ها از همه ابعاد فرهنگی، مذهبی و عرفی به یک زن وارد میشه رو بشه به نمایش گذاشت. کلیشه ننوشت و در عین حال موثر بود
من تونستم اینا رو تا حد زیادی توی این رمان ببینم. اینطور بودم که بله به نظر میاد این رمان واقعا لایق برتر بودن...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Najva❁

MONTE CRISTO

سرپرست بازنشسته
کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
11/9/21
ارسالی‌ها
4,498
پسندها
50,708
امتیازها
77,373
مدال‌ها
79
سطح
38

سلام نویسنده‌ی خوش نویس بابت نوشتن این رمان جذاب خسته نباشی

قسمت نبود من رمان جنایی جذابت رو بخونم اما این سری از قافله عقب نموندم و ظرف یه روز هر ۲۲ صفحه‌ی رمان جذابت رو خوندم
شخصیت پردازی عالی بود نجلا و رسول توی ذهن من ناجور حک شدن و بیرونم نمیرن
تلخی‌های جامع به خوبی به نمایش دراومده بود بیماری‌های یکی از یکی جدیدتر و باعث شد من اطلاعات عمومیم بالا بره
توی درست کلی درس عبرت بود کلی حرف نگفته که به توی نطفه خفه شده بود
و این متن جذاب:
هیچ‌کدوممون آدم‌های قدیم نیستیم. خوب‌ها، زخم خوردن محتاط‌تر شدن، بدها، زخم زدن و گستاخ‌تر شدن.

نجلا عاشق کیوان بود و یه روز سرد شد؛ این کارکتر زخم‌ خورده‌ی ما وقتی با رسول آشنا شد از اون تپش‌های تند قلب خبری نبود دیگه دوره‌س...

امضا : MONTE CRISTO

میم پناه

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
18/4/21
ارسالی‌ها
960
پسندها
72,905
امتیازها
58,773
مدال‌ها
25
سطح
43

• نویسنده موضوع
345e06f6f83fb9151510fcbb2c00f8a5.jpg
ZOHREH73 ZOHREH73
شما که ما رو همیشه شرمنده‌ی محبتت کردی:intlove:
KiyaraSh Kiyara Sharifi
Najva❁ Enola❁
MONTE CRISTO MONTE CRISTO
سلام به روی ماهتون که
خیلی خیلی خیلی ممنونم که قصه رو خوندین
خیلی خوشحالم و خداروشکر می‌کنم که نظرتون مثبته
اکشی شدم با اون جمله‌ت که گفتی دوست داری اگر روزی دختردار شدی، بدی این کتاب رو دخترت هم بخونه :x3:

ممنونم از شما دوست‌داشتنی‌ها که همراه "روی موج اورارتو" شدید، افتخار دادید:big-hug::big-hug:

عکس به مناسبت عیده و اینکه ففشیدم که هر چهار نفر رو باهم تگ کردم، چون پیام‌های قبلی رو هنوز مجزا جواب ندادم، نمی‌شد از وسط پیام‌ها شروع کنم،...

آخرین ویرایش
امضا : میم پناه

BlaCkfloWeR

مدیر بازنشسته طبیعت
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
17/4/21
ارسالی‌ها
979
پسندها
14,765
امتیازها
37,073
مدال‌ها
23
سطح
24

درود
دلم نیومد اینجا یه کامنت نداشته باشم :hanghead:
دختر‌ها همیشه مقصرند یکی از بهترین تجربه‌ها بود؛ همراه شدن با قلمی حرفه‌ای و رمانی جذاب که واقعا با اینکه ژانر‌های موردعلاقه‌م نبودن اما پردازششون فوق‌العاده حق بود.
حیف که یه سری مشکلات ادمو از خوندن یه همچین اثر‌هایی باز می‌دارن؛ تا بودم دوست داشتم ترکاشوند رو له کنم، کیوان رو تیکه‌تیکه و به آشی که ترکیبی از مو‌های رسول و محبوبه و بچه‌ش بودن اضافه کنم.
اما یهو چی شد؛ ترکاشوند از پزشک بی‌ریخت، کَنه، بی‌حیا، بی‌شعور و چندتا چیز دیگه که با قوانین مغایرت داره شد رسول! شد خواستگار نجلا‌ی کاپوچینو خور عاقلم؛ شد شخصیت اصلی مرد داستان!
راستش فکر نمی‌کردم رمان اصلا شخصیت اصلی مرد داشته باشه؛ فکر می‌کردم قراره یه تجربه‌ی تلخ غوطه‌ور...

آخرین ویرایش
امضا : BlaCkfloWeR

میم پناه

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
18/4/21
ارسالی‌ها
960
پسندها
72,905
امتیازها
58,773
مدال‌ها
25
سطح
43

• نویسنده موضوع
درود
دلم نیومد اینجا یه کامنت نداشته باشم :hanghead:
دختر‌ها همیشه مقصرند یکی از بهترین تجربه‌ها بود؛ همراه شدن با قلمی حرفه‌ای و رمانی جذاب که واقعا با اینکه ژانر‌های موردعلاقه‌م نبودن اما پردازششون فوق‌العاده حق بود.
حیف که یه سری مشکلات ادمو از خوندن یه همچین اثر‌هایی باز می‌دارن؛ تا بودم دوست داشتم ترکاشوند رو له کنم، کیوان رو تیکه‌تیکه و به آشی که ترکیبی از مو‌های رسول و محبوبه و بچه‌ش بودن اضافه کنم.
اما یهو چی شد؛ ترکاشوند از پزشک بی‌ریخت، کَنه، بی‌حیا، بی‌شعور و چندتا چیز دیگه که با قوانین مغایرت داره شد رسول! شد خواستگار نجلا‌ی کاپوچینو خور عاقلم؛ شد شخصیت اصلی مرد داستان!
راستش فکر نمی‌کردم رمان اصلا شخصیت اصلی مرد...

Hani_Sk

عکاس انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
11/3/21
ارسالی‌ها
473
پسندها
19,946
امتیازها
38,983
مدال‌ها
18
سطح
24

سلام به مهسا شلتره‌ی خودم:batting-eyelashes:
بی‌مقدمه، یادته تو چه شرایطی رمانتو خوندم؟ بعد از پونصد و شصت بار گفتن تو و ناز کردن من و بهونه سر تعداد صفحاتت، بالاخره افتخار دادم و قصه رو خوندم:big-grin:
قصه‌ای که از همون اول باعث میشد موهاتو از جا بکنی. روایت‌های مختلف دخترا و نجلا در کنار یه شخصیت کنه و رو مخی به اسم ترکاشوند. یعنی حرص می‌خوردم سرشاااا:at-wits-end:
بعد نفهمیدم چیشد یهو اینقدر شیرین و خوش نمک شد:i-dont-know: اینقدری که میگفتم الانه که باز بزنه دنده رو اعصابی...ولی خب نشد و هی با مزه ریزی‌هاش ما رو خندوند و کاری کرد که حسابی دوسش داشته باشیم و بخواییم یار نجلا باشه:day-dreaming::day-dreaming:
ممنونم مهسا
ممنونم که دخترها رو برامون نوشتی و کلی حال خوب و اوقات خوب نصیبمون...

آخرین ویرایش

میم پناه

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
18/4/21
ارسالی‌ها
960
پسندها
72,905
امتیازها
58,773
مدال‌ها
25
سطح
43

• نویسنده موضوع
1899f32d33d0f7f54481557bc42e5827.jpg
چون هم‌چنان در عیدفطر به‌سر می‌بریم، با عکس غذا در خدمتتون هستم
دست شما دردنکنههههههه که محبت کردی و به گفتمان سر زدی
سلام به مهسا شلتره‌ی خودم:batting-eyelashes:
بی‌مقدمه، یادته تو چه شرایطی رمانتو خوندم؟ بعد از پونصد و شصت بار گفتن تو و ناز کردن من و بهونه سر تعداد صفحاتت، بالاخره افتخار دادم و قصه رو خوندم:big-grin:
قصه‌ای که از همون اول باعث میشد موهاتو از جا بکنی. روایت‌های مختلف دخترا و نجلا در کنار یه شخصیت کنه و رو مخی به اسم ترکاشوند. یعنی حرص می‌خوردم سرشاااا:at-wits-end:
بعد نفهمیدم چیشد یهو اینقدر شیرین و خوش نمک شد:i-dont-know: اینقدری که میگفتم الانه که باز بزنه دنده رو اعصابی...ولی خب نشد و...

melin f

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/4/23
ارسالی‌ها
375
پسندها
2,339
امتیازها
12,063
مدال‌ها
12
سطح
9

سلام
این رمان واقعا؛ واقعا عالی بود و من بیشتر از همه؛ از ترکاشوند خوشم اومد و تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم و چه جور بگم؛ شخصیتش بیشتر نشون داده شده بود

در کل رمان خیلی خوبی بود و بهت خسته نباشید میگم و برای خلق همچین رمان خوبی؛ بهت تبریک میگم

میم پناه

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
18/4/21
ارسالی‌ها
960
پسندها
72,905
امتیازها
58,773
مدال‌ها
25
سطح
43

• نویسنده موضوع
سلام
این رمان واقعا؛ واقعا عالی بود و من بیشتر از همه؛ از ترکاشوند خوشم اومد و تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم و چه جور بگم؛ شخصیتش بیشتر نشون داده شده بود

در کل رمان خیلی خوبی بود و بهت خسته نباشید میگم و برای خلق همچین رمان خوبی؛ بهت تبریک میگم
سلاااااااااام به روی ماهت که
واقعا واقعا عالی خود مهربون خوش‌ذوقتی که... پس خوشبحاله جناب ترکاشوند
سلامت باشی مهربون... خداقوت به خودت که وقت گذاشتی و خوندی... منم به خودم تبریک میگم که قصه یه همراه دوست‌داشتمیه دیگه پیدا کرده :day-dreaming: :big-hug:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] melin f