متفرقه متفرقه | سفرنامه خارگ، از نفرین خدایان تا داستان آهن و آتش

وانیا؛

سرپرست تالار عمومی + کاربر قابل احترام
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
11,259
پسندها
31,530
امتیازها
96,874
مدال‌ها
63
سطح
39

• نویسنده موضوع
  • مدیر
پایان
خارگ جزیره ناشناخته ای نیست، اما کمتر کسی شناختی از زیبایی ها، آثار باستانی، قناتها، افسانه ها و اسرار شگفت انگیز آن دارد. امیدوارم این سفرنامه، محرکی برای عاشقان سفر و دوستداران کشف سرزمینها ناشناخته باشد. خارگی که از دیدگاه اکثریت جامعه، جزیره ای صرفا صنعتی و نفتی است، باید آغوش خود را به روی عاشقان سفر باز کند.

امضا : وانیا؛

وانیا؛

سرپرست تالار عمومی + کاربر قابل احترام
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
11,259
پسندها
31,530
امتیازها
96,874
مدال‌ها
63
سطح
39

• نویسنده موضوع
  • مدیر
در فرودگاه منتظر همان هواپیمای هلندی فوکری هستیم که هنوز نیامده است. کارمندان و کارگران صنعت نفت در حال صحبت با یکدیگرند. آنها نیمی از ماه را، به دور از خانواده خود، شبانه روز اینجا کار کرده اند و میروند تا نیم دیگر را کمی زندگی کنند، اگر روزگار بگذارد. یک نفر میگوید: "هنگام تولد فرزندم، اینجا مشغول به کار بوده ام و همسرم تنها ماند". دیگری میگفت: "اینجا بودم که خبر درگذشت پدرم را دریافت کردم، پروازی نبود و بدون حضور من، به خاک سپرده شد". آنها در نیمی از عمر خود، رشد فرزندان خود را ندیدند، در غم و شادی عزیزان خود غایب بودند و بیشتر کار کرده اند تا زندگی کنند.

همه منتظر رسیدن هواپیمایی هستند که گاهی نمی آید. این فوکر های لعنتی، بزرگترین انتقامی بود که هلندی ها از خارگ گرفته اند...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : وانیا؛

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 2)

عقب
بالا