کدوم خاطراتت و با کی خیلی دوست داری؟؟...........

• شروع کننده موضوع Ashk
  • تاریخ شروع

R̀âStâ

ناظر رمان
ناظر رمان
یبارم با دوستام رفتیم مشهد
منو ملیکا وسیله آوردیم مثلا احضار جن کنیم
یکی از دخترای لوسِ جمع از حال رفت:laughting:
بعد جالب بود اونموقع ما ازون اسکل تر بودیم فک میکردیم مُرده دیگ :|

دختر تنها

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
یکی از بهترین خاطراتم مال مدرسه اس چهار نفری من و ملیکا و نرگس و زینب افتادیم به جون ماشین معلممون و چهار چرخش رو خعلی شیک و مجلسی پنچر کردیم خداراشکر میگویم که لو نرفتیم وگرنه اخراج رو شاخش بود

Ashk

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
نه کلا هر دیقه که از خواب پا میشم یاد ژینام
صبا مامانم بیدارم میکنه طبق عادت همیشه ژینا بهش میگم آنا یکم اب بپاش رو صورتم خیلی خوابم میاد دس از سرم بردار
همیشه صبا میذفتیم مدرسه از این برنامه ها داشتیم

Ashk

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
قبلنا به زور مامانم راضی میشد بریم بازار اخه ما کلا بیشتر هفته با مامانو خاله بیرون بودیم الان خودش به زور منو میبره رفتیم کسرا مال کنار پله برقی که ژینا ازش میترسید بره بالا افتادم اخرین باری که رفتیم ابرومون رفت اخه از رو پاه برقی تا ته سکندری خورد
بعد اون اولین بار بود کیرفتم خیلی بده زندگی

Ashk

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
رفتم مدرسه واسه اولین بار تو عمرم تنها از پله ها که بالا میرفتم اکیپ شیدا خیلی بد نگا میکردن اسم اکیپ شیداس چون اول اسم همشون کنار هم شده شیدا
شیوا سر دستشون گف اخی ابجی اجیش مرده تنهاس انچنان دعوامون گرفت که نگو همه ناظما به زورجدامون کردن انقد این شیوا رو زدم وقتی جدا شدیم اصلا قیافش قابل شناسایی نبود
یاد دعوا ی ژینا با هانیه افتادم انقد زدش که به التماس افتاد

Ashk

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
با پسر عموهام که دوتا شون داداشای ناتنیمن...اون یکیم که پسرعموی سه تامون میشد...شر بودیم تو کل فامیل...اصن اسم چهارتامون که میومد همه اه میکشیدن...با وجود اختلاف سنیامون پایه همدیگه بودیم...هنوزم هستیم ولی الان شدیم سه تا با یه دنیا غم...دیگه هیچکس شادی ما سه تارو نمیبینه شدیم سه تا ادم افسرده...درکت میکنم عزیزم...من شصتو سه روزه که پسرعموی عزیزمو از دست دادم...اون رفتو منو تیوا و تیما موندیم تو این دنیا با یه عالمه خاطره مشترک...که با هربار مرور کردنشون دیگه باید گریه کنیم نه بخندیم...جای امید بینمون خالیه افتضاح...حالا برای خاطره ساختن باهاش باید روی سنگ قبرش باهاش حرف بزنیم...شصتو سه روزه هیچکس لبخند ما سه تارو ندیده...دیگه نمیتونیم ببینیمش فقط باید لبخنداشو تو عکساش ببینیم دیگه صدای خنده هاش نمیاد مگر اینکه فیلمامونو نگاه کنیم
خاطرات شب اخری که با هم بودیم یک لحظه هم از توی ذهنم نمیره شام غریبان بود با هم دیگه به حرمت شام غریبان مهمونیه یکی از دوستاشو ریختیم بهم شلوار خود انید که دات از روی دیوارخونه میپرید پایین پاره شد و من با دستی که با خاطر فوتبال شب قبلش در رفته بود شلوارشو دوختم تا برسیم به مراسم شام غریبان اونجا بود که امید منو به زور هل داد سمت ادمایی که سه سالی میشد ندیده بودمشون بچه های عمم و بچه های عمو هام...بهش گفتم امید بیخیال شما سه تا هستین برام کافیه گفت مگه ما تا همیشه هستیم اومدیمو من فردا افتادم مردم تو با کی میخوای بری بیرون باکی میخوای بخبخن این حرفارو با خنده میزدو نمیدونست من چه حالی شدم...شاید میدونست که فرداش قراره بره و تنهام بزاره...مکالمه اخر شبمون قبل از خواب التماسم میکرد ساعت هشت صبح بلند شم از توی تلویزیون نگاهش کنم چون به خاطر قد بلندش گذاشته بودنش صف اول رژه ذوق داشت میگفت بالاخره قد بلندم به کار میاد نمیدونست قراره به خاطر قد بلندش زودتر ازهمه بره اون دنیا یه دنیا خاطره هست که زیاده...تو ژیناتو از دست دادی...من امیدمو برای ادامه زندگی
تسلیت میگم بهت عزیز دلم...داغ نبینی دیگه!!
اخ اجی ی من درکت میکنم منو تاحالا سر قبر خواهرم تمام زندگیم نبردن اصلا وصایلاش و که میبینم جونم در میره عزیزم خیلی سخته
تسلیت مجدد و مرسی

ఆక్షన్.ఒర.లవ్

ویراستار آزمایشی
ویراستار آزمایشی
همین دیروز خعلی خوشگل با دوستای خنگم رفتیم سینما اونم چه فیلمی!!!!!
اهوی پیشونی سفید دو:|
اون یکی از بس هل کرده بود به جای اینکه پله برقی رو انتخاب کنه که بره پایین رفته بود رو پله برقی بالا رو
اخرم خعلی شیک،رفت تو میله های اون جا با خاک یکسان شد بدبخت نگهبان از خنده سرخ شده بود
ما این جور ادمایی هستیم:))))

Ashk

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
همین دیروز خعلی خوشگل با دوستای خنگم رفتیم سینما اونم چه فیلمی!!!!!
اهوی پیشونی سفید دو:|
اون یکی از بس هل کرده بود به جای اینکه پله برقی رو انتخاب کنه که بره پایین رفته بود رو پله برقی بالا رو
اخرم خعلی شیک،رفت تو میله های اون جا با خاک یکسان شد بدبخت نگهبان از خنده سرخ شده بود
ما این جور ادمایی هستیم:))))
خخخخخ
مام قبلنا که اکیپ بودیم زیاد از این کارا میکردیم کلا همه اکیپ به حز منو زریا از پله برقی وحشت داشتن اخ یادش به خیر