گفتگوی آزاد کدوم خاطراتت و با کی خیلی دوست داری؟؟...........

• نویسنده موضوع Ashk
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 58
  • بازدیدها 2,029
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Maede Shams

مدیر ارشد بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/8/18
ارسالی‌ها
4,874
پسندها
97,375
امتیازها
95,555
مدال‌ها
48
سطح
43

خب تو هم باید شوهرت بدیم ماه آسمون
قبلا گفته بودم
سرخر نمیخوام:laughting::laughting:
من تنها باشم راحت ترم
هر کی باشه از خل بازیام عاصی میشه
پسرخالم که قبلا انقد تو سرِ هم میزدیم الان ازم عاصی شده
دیگه سلام هم به زور باهام میکنه
میگه تو رو نمیشه کنترل کرد
یهو جو گیر میشی میای میزنی موهام و میکنی:roflym::roflym:

امضا : Maede Shams

KãrMãW

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
29/4/18
ارسالی‌ها
1,316
پسندها
26,656
امتیازها
58,173
مدال‌ها
10
سطح
0

اون روزی که با احمد سر به سرم گذاشتن یادم نمیره شاید خیلی خجالت کشیدم و سوتی دادم اما الان بهشون میخندم
Elena Elena

امضا : KãrMãW

Sama_Shams

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
30/5/18
ارسالی‌ها
1,051
پسندها
13,824
امتیازها
34,373
مدال‌ها
17
سطح
19

بهترین خاطرات من با دوستم امیره. اولین دیدار اتفاقیمون وقتی بود که اسامی ما دوتا جا به جا شده بود توی امتحان.
من امیر محمد ادبی و اون امیر محمد قاسمی.
از اون موقع به بعد کم کم باهم رفیق شدیم و خاطرات شیرینی رو رغم زدیم تا اینکه اومدن چند نفر به این رابطه لطمه وارد کرد و باعث شد دیگه هیچوقت نتونیم اون دوتا دوست قدیمی بشیم.
با وجود اینکه هر روز هم همو میبینیم و با وجود اینکه هردفعه خاطرات گذشته برامون تکرار میشه، اما نمیتونیم حتی ی سلام ساده هم به همدیگه بکنیم.....:worried:
خیلی سخته، مگه نه؟!
اسمش فاطمه بود....از 6 سالگی میشناختمش ...مامانش با مامانم همکار بود ...با هم تو یه مدرسه ثبت نام کردیم ...اولین دوست صمیمی دوران بچگیم بود...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Sama_Shams

Ashk

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/9/18
ارسالی‌ها
23
پسندها
2,320
امتیازها
13,073
سطح
0

• نویسنده موضوع
اسمش فاطمه بود....از 6 سالگی میشناختمش ...مامانش با مامانم همکار بود ...با هم تو یه مدرسه ثبت نام کردیم ...اولین دوست صمیمی دوران بچگیم بود ...از مدرسه با هم میرفتیم محل کار مامانامون اگه لباس یکیمون کثیف بود اون یکی وسط راه لباساشو کثیف میکرد که دو تامونو دعوا کنن ...دقیقا 8 سالم بود یه روز سر لی لی بازی دعوامون شد وتا زنگ آخر باهم حرف نزدیم موقع برگشت گونه اشو بوسیدم و با هم آشتی کردیم ...فردای همون روز رفتم مدرسه ولی نبود نمیدونم چرا دلم براش تنگ شده بود اون لحظه ، از مدرسه یه راست رفتم محل کار مامانم تا ببینم چرا فاطمه نیومده مدرسه . پشت در اتاق خشک شدم مامانم داشت با همکار دیگش حرف میزد درباره فاطمه ...امروز تو جاده وقتی داشتن از خونه...

امضا : Ashk

Sama_Shams

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
30/5/18
ارسالی‌ها
1,051
پسندها
13,824
امتیازها
34,373
مدال‌ها
17
سطح
19

AmirAdabi❆

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
26/4/18
ارسالی‌ها
467
پسندها
12,217
امتیازها
31,973
مدال‌ها
19
سطح
19

اسمش فاطمه بود....از 6 سالگی میشناختمش ...مامانش با مامانم همکار بود ...با هم تو یه مدرسه ثبت نام کردیم ...اولین دوست صمیمی دوران بچگیم بود ...از مدرسه با هم میرفتیم محل کار مامانامون اگه لباس یکیمون کثیف بود اون یکی وسط راه لباساشو کثیف میکرد که دو تامونو دعوا کنن ...دقیقا 8 سالم بود یه روز سر لی لی بازی دعوامون شد وتا زنگ آخر باهم حرف نزدیم موقع برگشت گونه اشو بوسیدم و با هم آشتی کردیم ...فردای همون روز رفتم مدرسه ولی نبود نمیدونم چرا دلم براش تنگ شده بود اون لحظه ، از مدرسه یه راست رفتم محل کار مامانم تا ببینم چرا فاطمه نیومده مدرسه . پشت در اتاق خشک شدم مامانم داشت با همکار دیگش حرف میزد درباره فاطمه ...امروز تو جاده وقتی داشتن از خونه...

امضا : AmirAdabi❆

Sama_Shams

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
30/5/18
ارسالی‌ها
1,051
پسندها
13,824
امتیازها
34,373
مدال‌ها
17
سطح
19

اینجاست که باید گفت:
رفتنت، رفتن جان، خودت میدانی؟؟

تسلیت میگم خواهر گلم
:love_struck::love_struck::love_struck:مرسی داداشی :rose::rose::rose::rose:امیدوارم رابطه تو و دوستت مثل قبل بشه :)

AmirAdabi❆

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
26/4/18
ارسالی‌ها
467
پسندها
12,217
امتیازها
31,973
مدال‌ها
19
سطح
19

mehrabi83

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
27/11/17
ارسالی‌ها
1,198
پسندها
67,275
امتیازها
80,673
مدال‌ها
27
سطح
43

امضا : mehrabi83

Sama_Shams

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
30/5/18
ارسالی‌ها
1,051
پسندها
13,824
امتیازها
34,373
مدال‌ها
17
سطح
19

این متنو خوندم دیروز...کل دیشبو بیدار بودم و بهش فکرمیکردم=(حتی تصورش هم خیلی سخته امیدوارم بتونی بازهم دوست خوبی پیدا کنی و خدا بیانرزتش دوستتو
ممنون عزیزم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا