مهم مشکلات شما/ انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع REZA_M
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 269
  • بازدیدها 28,114
  • کاربران تگ شده هیچ

پروین امیرکافی

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
7/8/17
ارسالی‌ها
206
پسندها
1,519
امتیازها
10,013
مدال‌ها
9
سطح
9

امضا : پروین امیرکافی

REZA_M

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
26/3/17
ارسالی‌ها
875
پسندها
37,220
امتیازها
60,573
مدال‌ها
18
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
سلام
داخل این ساب ۶تا تاپیکه درسته؟ برای من نشونشون نمیده چرا؟
قوانین و اطلاعیه تایپ رمان
ساب های دیگه ی این تالارو هم چک کردم تاپیکش برام بالا نمیاد.
کل این تالار.
قوانین و اطلاعیه‌ها
سلام
قالب انجمن را عوض کنید و تست کنید
چون این مشکل اگر رخ بده برای همه کاربرانی که دوستدار انجمن هستن ایجاد میشه نه فقط برای شما

پروین امیرکافی

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
7/8/17
ارسالی‌ها
206
پسندها
1,519
امتیازها
10,013
مدال‌ها
9
سطح
9

سلام
قالب انجمن را عوض کنید و تست کنید
چون این مشکل اگر رخ بده برای همه کاربرانی که دوستدار انجمن هستن ایجاد میشه نه فقط برای شما
ممنون اکی شد.

امضا : پروین امیرکافی

mel mel

هنرمند انجمن + کاربر فعال سرگرمی
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2/6/20
ارسالی‌ها
3,153
پسندها
39,283
امتیازها
69,173
مدال‌ها
28
سطح
33

سلام
درباره موارد فیلتری، میخواستم بگم که گاهی وقتا جملاتی سانسور میشن که اگه با دیدی مثبت نظاره‌ش کنیم، فقط یک جمله‌ی عاشقانه و بدون هیچ ایرادیه. قصد توهین ندارم ولی هر چیزی رو با دید منفی ببینیم نصف رمان باید حذف بشه اینطور! و ژانر عاشقانه فقط با جملاتی مثل دوستت دارم، عاشقتم و کلمات معنا نمیشه و این عشق زنده‌مانند نمیشه چون باید نشون داد که دو طرف مقابل عاشق هستن.
مثلا در آغوش گرفتن، اگه با دید مثبت نگاه کنیم، حتی انسان‌های پاک و شهیدان هم همسراشون رو در آغوش می‌گرفتن و محبت می‌کردن ولی اگه با دید منفی نگاه کنیم، همین در آغوش گرفتن میتونه یه مورد فوق‌العاده فیلتری بشه!
اگه کمی این دید منفی از بین می‌رفت، بهتر نمیشد؟ مثلا برخی کلمات واقعا نادرستن که درست نمیدونم نام ببرم، خب اگه در...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش

REZA_M

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
26/3/17
ارسالی‌ها
875
پسندها
37,220
امتیازها
60,573
مدال‌ها
18
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
سلام
درباره موارد فیلتری، میخواستم بگم که گاهی وقتا جملاتی سانسور میشن که اگه با دیدی مثبت نظاره‌ش کنیم، فقط یک جمله‌ی عاشقانه و بدون هیچ ایرادیه. قصد توهین ندارم ولی هر چیزی رو با دید منفی ببینیم نصف رمان باید حذف بشه اینطور! و ژانر عاشقانه فقط با جملاتی مثل دوستت دارم، عاشقتم و کلمات معنا میشه و این عشق زنده‌مانند نمیشه چون باید نشون داد که دو طرف مقابل عاشق هستن.
مثلا در آغوش گرفتن، اگه با دید مثبت نگاه کنیم، حتی انسان‌های پاک و شهیدان هم همسراشون رو در آغوش می‌گرفتن و محبت می‌کردن ولی اگه با دید منفی نگاه کنیم، همین در آغوش گرفتن میتونه یه مورد فوق‌العاده فیلتری بشه!
اگه کمی این دید منفی از بین می‌رفت، بهتر نمیشد؟ مثلا برخی...

آخرین ویرایش

mel mel

هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2/6/20
ارسالی‌ها
3,153
پسندها
39,283
امتیازها
69,173
مدال‌ها
28
سطح
33

سلام
دوست گلم شما فکر می کنید که این اقدام توسط ما انجام میشه که نوشته شما را تحت فشار بزاریم و باعث بشیم خراب بشه؟
ما مورد هایی داشتیم که مثلا رمای روی سایت بوده و کلمه ق*م*ا*ر داشته با این که حتی لینک دانلود هم نداشت اخطار حذف اومده
و خیلی موارد دیگه دقت کنید مورد شما گزارش بشه مثلا در جملات موارد مشکل دار باشه بنده بررسی نمی کنم بلکه کارگروه مصادیق مجرمانه بررسی و اقدام میکنن این از این
بنده هم حرف شما را به دوستان کارگروه زدم گفتن چه دلیلی داره داخل رمان متن های فلان موردی باشه و چه دلیلی وجود داره از این راه بازدید کسب کنید!

اگر ما دارم میگم این موارد، قبلا تذکراتی برای همین نوع رمان ها برای ما اومده و مجبور به پاک و گاها سایت دچار مشکل...

REZA_M

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
26/3/17
ارسالی‌ها
875
پسندها
37,220
امتیازها
60,573
مدال‌ها
18
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
ممنونم بابت توضیحتون، کاملا متوجه شدم فقط چرا برای رمان‌های چاپی این اقدامات شکل نمی‌گیره؟ این سؤال رو بخاطر کنجکاوی پرسیدم.
اول
رمان های چاپی توسط وزارت فرهنگ و ارشاد چک میشن و سایت ها توسط دادستانی کل کشور یا همان کارگروه مصادیق مجرمانه که متفاوت هست کاملا
حالا در همون رمان های چاپی هم بستگی به ناظری داره که چک میکنه اگر مطالعه کرده باشید در یک رمان هیچ موردی نیست و در یک رمانی چیزهایی هست که باعث تعجب میشه این به خاطر ناظری هست که چک میکنه و تایید.

آخرین ویرایش

mel mel

هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2/6/20
ارسالی‌ها
3,153
پسندها
39,283
امتیازها
69,173
مدال‌ها
28
سطح
33

اول
رمان های چاپی توسط وزارت فرهنگ و ارشاد چک میشن و سایت ها توسط دادستانی کل کشور یا همان کارگروه مصادیق مجرمانه که متفاوت هست کاملا
حالا در همون رمان های چاپی هم بستگی به ناظری داره که چک میکنه اگر مطالعه کرده باشید در یک رمان هیچ موردی نیست و در یک رمانی چیزهایی هست که باعث تعجب میشه این به خاطر ناظری هست که چک میکنه و تایید.
صحیح، تشکر بخاطر توضیحات کاملتون:rose:

Mahtab Rezayat

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/2/20
ارسالی‌ها
664
پسندها
7,920
امتیازها
22,873
مدال‌ها
16
سطح
12

امضای کاربرا وقتی با گوشی کار میکنم نیست.

امضا : Mahtab Rezayat

REZA_M

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
26/3/17
ارسالی‌ها
875
پسندها
37,220
امتیازها
60,573
مدال‌ها
18
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
امضای کاربرا وقتی با گوشی کار میکنم نیست.
سلام
این مورد طبیعی هست در حالت موبایل برای سرعت و جمع و جور بودن کادر ها باید غیر فعال باشه

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا