مهم انتقاد از تیم مدیریت/انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع REZA_M
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 93
  • بازدیدها 11,787
  • کاربران تگ شده هیچ

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

سلام
اقارضا بخدا من دیگه کلافه شدم، حالا که طراحان عزیز جلد رو در کوتاه ترین زمان طراحی می کنند؛ ما عمرمون سر میره تا جلدا تایید بشن..!
من این مشکلو قبلا هم اعلام کردم ولی مثل اینکه اصلا توجهی نداشتین...
من نمی خوام به پریسا خانم توهین کنم یا هر چیز دیگه (ایشون از هر نظر عالی هستن) ولی اگه ایشون وقتشون برای تایید جلدا کمه چرا یه مدیر برای این بخش از بین بهترین طراحا انتخاب نمی کنید؟!
(پریسا جون ناراحت نشیا، خب همه میدونیم شما هم مشغله روزانه خودتون رو دارین و هم خیلی کارای انجمن و ممکنه واقعا وقت نکنید و بخاطر همین طول میکشه)

امضا : ASaLi_Nh8ay

MAHKAME _R

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
10/2/19
ارسالی‌ها
932
پسندها
11,949
امتیازها
34,373
مدال‌ها
3
سطح
0

سلام
ببخشید منه یه سوال
چطوری یه تاز وارد
2 ارسالی داده
اون وقت رفته مدال فاو داری گرفته
یعنی چی ؟

REZA_M

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
26/3/17
ارسالی‌ها
875
پسندها
37,234
امتیازها
60,573
مدال‌ها
18
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
سلام و تبریک سال نو کمی دیر و امیدوارم تعطیلات را خوب سپری کرده باشید
سعی میکنم تمام مواردی که در انجمن هست و شاید مقداریش در اینجا گفته شده باشه و مقدار دیگه ای نه را توضیح بدم

1-شاید خیلی از شما ها در انجمن های زیادی عضو باشید حالا چه انجمن های مشابه رمان یا غیره با توجه به اینکه سیاست سایت یک رمان همیشه بر حسب احترام به کاربر و گذشت بوده سعی شده خیلی از مسایلی که در انجمن رخ میده را با چشم پوشی و گذشت حل کنه و اگر خیلی دیگه مورد جالب نبود از مسدود کردن کاربر استفاده کنه شاید باور ها بر این باشه که گاها این کار اشتباهه و باید برخورد جدی صورت بگیره ولی تجربه چندین ساله ما این مورد را به ما ثابت کرده یک محیطی که بر پایه انجمن باشه هر چقدر احترام و دوستی کاربران و مدیران با هم دیگر...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

MANA SAADATMAND

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
23/12/18
ارسالی‌ها
776
پسندها
18,314
امتیازها
39,673
مدال‌ها
24
سطح
28

سلام خسته نباشید.
اگر یک تیم بسازید که بتونید به صورت گروهی، رمان‌ها را بر اساس ژانرشان،جداسازی کنید ممکن است برای انجمن بهتر باشه و خواننده‌ها بهتر بتونن رمان‌هایی رو که فکر می کنن ،با سلیقه‌شان مطابقت داره رو بخونن.
قسمتی را هم اگر به کل رمان‌های انجمن اختصاص بدیهی هنوز بهتر است و خواننده به راحتی می تواند، رمان مورد نظرش را پیدا کنه.
با تشکر از تیم مدیریت.

HOORI

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
23/8/18
ارسالی‌ها
3,636
پسندها
47,942
امتیازها
80,673
مدال‌ها
27
سطح
39

ندارم :pardon:
میشه حالا که عیب روتون نزاشتم ارشدم کنین؟؟؟؟:batting_eyelashes:

امضا : HOORI

حبیب.آ

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
7/5/19
ارسالی‌ها
183
پسندها
5,000
امتیازها
20,913
مدال‌ها
1
سطح
0

تنها انتقادی که دارم مربوط به بخش کتابه
نظارت روی رمانا فوق العاده کمه و به جز دو سه تا ناظر ها بقیه ناظر ها فقط درباره مسائل نگارشی نظر میدن.
در حالی که توی سایتای دیگه اینطوری نیست

Alef_Gaf

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/7/18
ارسالی‌ها
1,914
پسندها
24,627
امتیازها
53,373
مدال‌ها
22
سطح
28

سلام خسته نباشید به اقا رضا وتیم مدیریت
من تنها انتقادم اینه که مدیرهای انجمن چرا پروفایلشونو میبندند؟
من هروخ به یکی از مدیرا کار داشتم یا پروفش بسته بود یا کلا زده بود پروفایلشو نابود کرده بود(البته خالی از لطف نیست که بگم بعضی از مدیر هاهم 24 ساعته پاسخگو هستند وتحت هر شرایطی روی خوش نشون میدن به کاربر)
ونکته ی دیگه اینکه همین نظارت رو رمانا کمه به نظرم من چن سایت دیگه سرزدم سخت گیرتر بودن ولی درصورتی که اینجا اینطور نیست

امضا : Alef_Gaf

yazenab

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
11/5/19
ارسالی‌ها
52
پسندها
1,170
امتیازها
9,653
مدال‌ها
1
سطح
0

• محروم
بنده تشکر می کنم از نظارت عالیشون واینکه بر عکس خیلی از شبکه ها مدیران فعالی داره که همیشه در دسترس هستند واگر سوال یا مشکلی داشته باشیم خیلی زود پاسخ می دن واین عالیه

REZA_M

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
26/3/17
ارسالی‌ها
875
پسندها
37,234
امتیازها
60,573
مدال‌ها
18
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
تنها انتقادی که دارم مربوط به بخش کتابه
نظارت روی رمانا فوق العاده کمه و به جز دو سه تا ناظر ها بقیه ناظر ها فقط درباره مسائل نگارشی نظر میدن.
در حالی که توی سایتای دیگه اینطوری نیست
سلام خسته نباشید به اقا رضا وتیم مدیریت
من تنها انتقادم اینه که مدیرهای انجمن چرا پروفایلشونو میبندند؟
من هروخ به یکی از مدیرا کار داشتم یا پروفش بسته بود یا کلا زده بود پروفایلشو نابود کرده بود(البته خالی از لطف نیست که بگم بعضی از مدیر هاهم 24 ساعته پاسخگو هستند وتحت هر شرایطی روی خوش نشون میدن به کاربر)
ونکته ی دیگه اینکه همین نظارت رو رمانا کمه به نظرم من چن سایت دیگه سرزدم سخت گیرتر بودن ولی...

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

انتقــاد :
سلام خسته نباشید .
انتقاد از تیم مدیریت کتاب دارم.
ببخشید وقتی ما یه رمان رو به متروکه منتقل می کنیم چند دلیل داره : 1- نمی تونیم ادامش بدیم . 2-وقتشو نداریم. 3-مشکلی در روند ایجاد شده... در هر سه حالت، به این دلیل به متروکه منتقل می کنیم که کسی بهش دسترسی نداشته باشه ! در واقع برای من همینطوره ، وقتی تاپیکی از خودم رو می گم بفرستید به متروکه ، صرفا به این جهته که نمی خوام کسی بهش دسترسی داشته باشه تا زمانی که بخوام برگردم و بنویسمش.
ولی الان نمی فهمم چرا گروهی از کاربرانی که مدیر بخش کتاب نیستند من جمله خودِ من که نویسنده م، ویراستارها ، مدیران ، کاربران افتخاری و بازنشسته ها و حتی گروهی از کاربران بدون رنک... به این بخش دسترسی دارند !
ماشالله خیلی از دوستانِ اینجا هم رنک...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا