مهم انتقاد از تیم مدیریت/انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع REZA_M
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 93
  • بازدیدها 11,864
  • کاربران تگ شده هیچ

SilenT_love

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
8/1/19
ارسالی‌ها
130
پسندها
5,229
امتیازها
20,763
مدال‌ها
11
سطح
11

با تمام احترامی که برای شما قائلم ولی با عرض پوزش اسم این انجمن باید از یک رمان به انجمن دوست یابی تغییر پیدا کنه چون بی اهمیّت ترین مسئله رمان نویسی و ترویح ادب و فرهنگه ...
البته نباید تلاش مدیران زحمت کشی که واقعاً از زندگی روزمره شون میزنن و 24 ساعته به انجمن نظارت میکنن نادیده گرفته بشه : )....خدا قوّت

امضا : SilenT_love

Wonder

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
4/7/18
ارسالی‌ها
176
پسندها
6,171
امتیازها
22,273
مدال‌ها
12
سطح
11

سلام و عرض خسته نباشید
یه سری ارسالها از دوستان هست که فقط برای بالا بردن تعداد ارسالی ها و گرفتن مداله
مثلا میان یه بند کوتاه با دوتا عکس از یه خواننده میزارن و حالا یه ارسال دو یا سه پستی دارن که میره جزو پرونده شون
بعضی اشخاص به صورت فله ای ارسال تولید می کنن، پشت سره هم درباره یک موضوع با چند زیر مجموعه از ویکی پدیا یا هر جای دیگه اطلاعات طولانی رو بدون تدوین و دست چینی میزارن و باعث میشه رنک یا مدال و امتیاز بگیرن
من فقط تنها مدیریتی که دیدم کار اصلی ای رو انجام میداد مدیریت چت بود. چون مشکلات رو برطرف می کرد و دسترسی و اطلاع داشت ولی هنوز وظیفه ی یک مدیر بخش های دیگه برام مشخص نشده. مثلا مدیر بخش هنر یا معماری کارش چیه؟ ایا فقط مسئول رسیدگی به اسپم ها و گزارش ها در بخش خودشه؟ یا...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Wonder

MAHKAME _R

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
10/2/19
ارسالی‌ها
932
پسندها
11,949
امتیازها
34,373
مدال‌ها
3
سطح
0

سلام و خسته نباشی خدمت مدیران انجمن یک رمان
من 144 تا ارسالی فرستادم ولی تا الان مدالی دریافت نکردم
از همه ی مدیران راضی هستم .
فقط یه چیزی میشه لطف کنین استیکرهای انجمن مثل سابق بشه ؟

yeganeh0019

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
22/6/18
ارسالی‌ها
31
پسندها
736
امتیازها
5,003
سطح
0

مدیر گویندگیتون نمیزاره دوباره تست بدم
بگین قبولم کنن

Friba~

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
4/9/18
ارسالی‌ها
2,781
پسندها
42,483
امتیازها
66,873
مدال‌ها
26
سطح
38

باید یه تالار یا تایپیک یا یه بخشی باشه که همه ی بخشای انجمنو توضیح بده و همچنین روش استفاده ازش

D.Soulless

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
24/8/18
ارسالی‌ها
434
پسندها
21,573
امتیازها
41,073
مدال‌ها
4
سطح
0

باسلام و خسته نباشید
من ازهمه مدیران راضی هستم ولی ای کاش ارسالی هامون درهمه تاپیکا شمارش بشه
ممنون:)

امضا : D.Soulless

golro

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
27/2/19
ارسالی‌ها
5
پسندها
864
امتیازها
4,783
سطح
0

سلام و خسته نباشید!!
من مدت کوتاهی هست که عضو انجمن شدم ولی هیچ قسمتی که همه ی بخش های انجمن و روش استفاده ازش رو داده توضیح داده باشه پیدا نکردم و اینکه به سوالی که برام پیش امده و در چت مطرح کردم پاسخی داده نشده!
من فکر میکنم این موردیه که میتونه باعث پایین امدن سطح انجمن بشه...
ممنون :)

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

خسته نباشید
بخش تایید جلد رمان و همیچنین درخواست برای جلد رمان، درخواست ها رو دیر بررسی می کنند و تایید جلد هم دیر انجام میشه..!
...
البته می دونم پریسا خانم خودشون گرفتاری های دارن اما لطفا بررسی بشه..
شاید بشه از کسایی که طراحیشون خوبه برای جواب درخواست ها و تایید جلد ها کمک بگیرید

امضا : ASaLi_Nh8ay

Farzane_sgs

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/5/18
ارسالی‌ها
79
پسندها
1,679
امتیازها
9,578
سطح
0

سلام خدمت تمام کاربران یک رمان
همیشه وقتی انجمنی ایجاد میشه افرادی به عنوان مدیر قبول مسئولیت میکنن و کمک حال ما میشن در انجمن حالا گاهی پیش میاد اشتباهاتی یا دلخوری های از نوع برخورد اون شخص با افراد ایجاد میشه من این تاپیک را زدم تا از انتقاد یا هر تشکری از تیم مدیریت یک رمان دارید اعلام کنید تا بتونیم اون موارد را رفع کنیم و برخورد ها به گونه ای باشه که کاربر جذب انجمن بشه و این محیط جایی باشه از مشکلاتی که در دنیای واقعی داره رها بشه

بی احترامی فقط به شخصی در انتقاد نشه

یه اشتباه و صد تا منتقد میان میگن،خب یکیشون هم بگه حله دیگه هی انرژی منفی میدن چند نفری!

امضا : Farzane_sgs

Ayeda Javid

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
20/1/19
ارسالی‌ها
158
پسندها
1,345
امتیازها
8,133
مدال‌ها
8
سطح
8

سلام
نکته اول اینکه من از اومدنم به انجمن زیاد نمیگذره . اون اول هم که اومدم اینقدر برخورد ها خوب بودن که دلم میخواست بمونم .
من انجمن های دیگه رو هم دیدم که مدیرانش جوری برخورد میکنن انگار با آدم دعوا دارن
ولی اینجا اینطور نبوده و نیست ... و خودم به شخصه تمام تلاشم و برای بهتر شدن انجمن میکنم

نکته دوم که انتقادی نیست بلکه توضیحیه
درباره جلد ها ... تعداد جلد ها بالاس و هر جلد زمان میبره برای طراحی ... من به شخصه الان جلدی طراحی کردم که 3 ساعت رو اسم رمان کار کردم ... و اینکه علاوه بر جلد انجمن جلد های سایت هم هست که خب اونا هم زمان میبره ...
پس اگر کمی طول میکشه تا جلد تحویل داده بشه به بزرگی خودتون ببخشین :)

امضا : Ayeda Javid

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا