گفتگوی آزاد واقعا چرا دخترها انقدر علاقه به نوشتن رمان دارن؟ :|

• نویسنده موضوع ㄎム乇ノÐ_ㄎん乙
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 124
  • بازدیدها 3,917
  • کاربران تگ شده هیچ

merry

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
14/12/19
ارسالی‌ها
1,220
پسندها
34,237
امتیازها
60,573
مدال‌ها
22
سطح
33

به نظر من اکثر دخترا دوتا ویژگی دارن که باعث میشه به نویسندگی علاقه مند بشن. یکی صبوری و درونگراییه و یکیش زودرنجی (که در این مورد خاص خودم جزوش محسوب نمیشم:/ )
خب در این شرایط وقتی یه دختر زبون بسته ای عاشق میشه و به خاطر درونگراییش نمی‌تونه به کسی بگه چه حالی داره و از یه طرف دیگه هم خیلی زودرنج و احساساتیه، دلش می‌خواد یه جوری خودشو خالی کنه و هیچ راهی جز نوشتن پیدا نمی‌کنه.
اصولا همه‌ی انسان‌ها وقتی یه چیزی باعث میشه مغزشون رد بده دلشون می‌خواد یه جوری خودشون رو خالی کنن. مثلا خود من اصلا کاری ندارم که رمانم رو کسی می‌خونه یا نه. فقط دلم می‌خواد سوژه‌های ترسناکی که توی مخمه رو با اتفاقایی که برای خودم افتاده قاتی کنم تا به مغزم فشار نیاد.
بنابراین در این شرایط دخترا اصلا براشون مهم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : merry

Shabnm

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
4/12/18
ارسالی‌ها
218
پسندها
9,070
امتیازها
23,913
مدال‌ها
3
سطح
0

جناب حرف آخری که من با شما دارم اینه که فکر نمیکنم شما یا هر کس دیگه ای مجبور باشه رمان هاییی که حالا به قول شما خوب نیستن رو بخونن.دختری که نوجوان هستش دنبال شکوفایی استعداد هاشه و خب طبیعیه که هر کسی برای شکوفایی استعداد هاش باید چیز های مختلف رو امتحان کنه که ببینه تو کدومش استعداد داره. امکان داره کسی رمانی بنویسه و منتشرش کنه اصلا خواننده هم نداشته باشه حالا یا دوباره ادامه میده و پیشرفت میکنه یا میره دنبال استعداد واقعیش! اصلا شاید اینکار باعث خوشحالیش میشه یا دلشو خوش میکنه مگه ضرری به من و شما رسونده که بخوایم ذوق کسی رو کور کنیم؟! من خودم منتقدم و خیلی از رمان ها زیر دستم اومده که اعصابمو بهم ریخته بس که غلط و حالا کلیشه ای و...
ولی دلیل نمیشه. شاید سلیقه ی من نباشه. اتفاقا...

ملیس

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/9/19
ارسالی‌ها
36
پسندها
123
امتیازها
523
سطح
0

ببخشیدا ! ولی کی میگه بهترین رمان هارو مرد ها نوشتن؟ به قول شما اگه بهترین رمان هارو مرد ها نوشتن ثابت کنید! چرا یکی از پسرا تو این انجمن رمان نمی نویسه تا ما دخترا هم یاد بگیریم؟ تازه اگه قوانین رو خونده باشید می بینید که یک نویسنده می تونه دارای رمان برگزیده باشه . فکر کنم اگر شما هم تو انجمن بگردید بیشتر دخترا رمان برگزیده دارن ! یا من یه پیشنهاد براتون دارم اینکه برید کتاب سارا از خانم استر هیکس رو بخونید این کتاب خیلی معروفه و اینکه خیلی هم پر فروش تازه مگه حتما عاشقانه رمان می نویسن ؟ خانم هیکس درباره ی انرژی مثبت و زیبایی های دنیا نوشتن!! در ضمن اگه ما با رمان های عاشقانه خودمون هیچ گلی به سر جامعه نزدیم پسرا چیکار کردن ؟؟ تازه اینکه شخصیت دخترارو خورد می کنید توهین و کار زشتیه! و...

آخرین ویرایش
امضا : ملیس

Saba Abbasi

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
24/3/19
ارسالی‌ها
3,836
پسندها
44,552
امتیازها
74,373
مدال‌ها
34
سطح
38

نوشتن ارامش میاره
ارامشم فقط با روحیه و احساسات لطیف دختر جور درمیاد

امضا : Saba Abbasi

ㄎム乇ノÐ_ㄎん乙

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/1/19
ارسالی‌ها
78
پسندها
5,413
امتیازها
20,703
مدال‌ها
8
سطح
11

• نویسنده موضوع
یه‌جوری تاپیک زده انگار به‌پاش افتادیم، بیا بیا تورو به‌جان عزیزترین کست برو اون رمانا رو بخون، کتاب نخون!
باشه آقا، ما فهمیدیم تو پسر کتاب‌خونی هستی، خیلی هم تو نویسندگی استعداد داری که مثلا می‌خوای علائم نگارشی رعایت کنی، ولی قانون فاصله‌شو نمیدونی:/
من واقعا دلیل این نوع جپهه گیری ها و مسخره کردن هارو نمیفهم
من کجا گفتم کتابخونم نویسنده هستم یا غیره؟
چرا یاد نگرفتین توی بحث های دوستانه درست شرکت کنین آدم توی بحث کردن خیلی چیزها میتونه یاد بگیره

امضا : ㄎム乇ノÐ_ㄎん乙

ㄎム乇ノÐ_ㄎん乙

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/1/19
ارسالی‌ها
78
پسندها
5,413
امتیازها
20,703
مدال‌ها
8
سطح
11

• نویسنده موضوع
بهترین رمان‌هارو اصولاً مردها نوشتن؟! :108:
"چیستا یثربی، معصومه آباد، فریبا وفی، سیمین دانشور، گلی ترقی، زویا پیرزاد، فهیمه رحیمی،
جوجو مویز، اوریانا فالاچی، جین آستین، الیف شافاک، جی.کی.رولینگ، تونی موریسون، ویرجینیا وولف و.."

بازم هست، می‌خواید نام ببرم؟!
البته که همین الان میتونم کلی نویسندهٔ مرد که قلمشون عالی و توانا هست رو هم نام ببرم. در این زمینه نمیشه فرقی بین زن و مرد قائل شد. یعنی نمیشه گفت بهترین رمان‌ها متعلق به کدومه!
پس جمله‌ی شما از پایه و اساس اشتباهه. لطفا از این به بعد قبل از به کار بردن جمله‌ای، به میزانِ صِحتّ اون بیاندیشید. با تشکر.
شما هم کلا متوجه نشدی
این خانم های موفق رو از بین چندین هزار...

Selin

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
2/2/18
ارسالی‌ها
217
پسندها
3,516
امتیازها
16,763
مدال‌ها
18
سطح
11

چون ماها احساسی تریم بیشتر از پسر ها درک داریم

امضا : Selin

ㄎム乇ノÐ_ㄎん乙

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/1/19
ارسالی‌ها
78
پسندها
5,413
امتیازها
20,703
مدال‌ها
8
سطح
11

• نویسنده موضوع
چه حرفای الکی ای میشنویم این روزا:/شما که اینهمهههه ادعات میشه کتاب خوان هستی. جین آستین یا اصلا نویسنده ی داستان هری پاتر همه زن هستن و خیلیای دیگه ک فکر نمیکنم اگ نام ببرم اصلا شما حتی بشناسید. پس لطفا حرفاتون با سند و مدرک باشه. نه ی مشت حرف پوچ
این حرفها دیگه از کسی که منتقد انجمنه بعیده.یا شما نمیدونی نقد چیه یا کسی که این سمت رو داده به شما نمیدونه والا
شما که میبینی حرف پوچه و الکی لطف کن توی بحث شرکت نکن.بنده هیج جایی تدعا بر کتاب خونی نداشتم

ㄎム乇ノÐ_ㄎん乙

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/1/19
ارسالی‌ها
78
پسندها
5,413
امتیازها
20,703
مدال‌ها
8
سطح
11

• نویسنده موضوع
ببخشیدا ! ولی کی میگه بهترین رمان هارو مرد ها نوشتن؟ به قول شما اگه بهترین رمان هارو مرد ها نوشتن ثابت کنید! چرا یکی از پسرا تو این انجمن رمان نمی نویسه تا ما دخترا هم یاد بگیریم؟ تازه اگه قوانین رو خونده باشید می بینید که یک نویسنده می تونه دارای رمان برگزیده باشه . فکر کنم اگر شما هم تو انجمن بگردید بیشتر دخترا رمان برگزیده دارن ! یا من یه پیشنهاد براتون دارم اینکه برید کتاب سارا از خانم استر هیکس رو بخونید این کتاب خیلی معروفه و اینکه خیلی هم پر فروش تازه مگه حتما عاشقانه رمان می نویسن ؟ خانم هیکس درباره ی انرژی مثبت و زیبایی های دنیا نوشتن!! در ضمن اگه ما با رمان های عاشقانه خودمون هیچ گلی به سر جامعه نزدیم پسرا چیکار کردن ؟؟ تازه اینکه...

• Wow
واکنش‌ها[ی پسندها] merry

قاصدکــ

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
24/6/19
ارسالی‌ها
397
پسندها
5,240
امتیازها
21,413
مدال‌ها
12
سطح
12

شما هم کلا متوجه نشدی
این خانم های موفق رو از بین چندین هزار نویسنده انتخاب کردین؟تا حالا دقت کردین چقدر نویسنده زن و مرد تعدادشون متفاوته؟فقط دارین جپه گیری میکنین.من اصولی و دوستانه بحث میکنم با قشر خاصی هم دشمنی ندارم.
بله درست حدس زدید. من کلاً آدم‌هایی مثل شما را درک نمیکنم و سخنانشان را متوجه نمیشم.
در کل اشتباه از من بود که مثلِ همیشه سکوت نکردم و در بحث شرکت کردم؛ آن هم با وجود اینکه مثل روز برایم روشن است که بحث و مناظره با کسانی چون شما نتیجه‌ای به دنبال نخواهد داشت.
شما را بابت طرز تفکرتان ملامت نمیکنم و حتی احترام هم می‌گذارم! بالاخره انسان‌ها آزادند هر طور می‌خواهند فکر کنند و شدیدا به این جمله معتقدم: «به تعداد...

امضا : قاصدکــ