کاربرد هشتگ فانتزی

1. mel mel

توضیحات اضافه داستان توضیحات اضافه داستان کوتاه جوسکا | Lornsun کاربر انجمن یک رمان

نام داستان کوتاه: جوسکا* نویسنده: Lornsun ژانر: #درام #فانتزی #روانشناختی خلاصه: نی‌زار سیه‌پوش آسمان‌ها از آغازگران می‌گویند و مرداب نومیدی وداع‌هایش را بر آینه‌ی آب می‌نویسد. غم در امواج پَر می‌کشد و کسی در انحصار غبار بر روی آب پادشاهی می‌کند! نویسنده‌ای، با کتبی که انزوال را در خود می‌بلعد...
  2. mel mel

داستان کوتاه در حال تایپ داستان کوتاه جوسکا | Lornsun کاربر انجمن یک رمان

کد داستان: 522 ناظر: @Raha~r نام داستان کوتاه: جوسکا* نویسنده: Lornsun ژانر: #روانشناختی #فانتزی #درام خلاصه: نی‌زار سیه‌پوش آسمان‌ها از آغازگران می‌گویند و مرداب نومیدی وداع‌هایش را بر آینه‌ی آب می‌نویسد. غم در امواج پَر می‌کشد و ضمیر در انحصار غبار بر روی آب پادشاهی می‌کند! نویسنده‌ای،...
  3. کوآلا

یادمان یادمان‌ رمان‌ آب ستاره‌ها را هم با خود می‌برد | کوآلا کاربر انجمن یک‌رمان

به نام‌ خدا^^ نام‌ رمان: آب ستاره‌ها را هم با خود می‌برد نام‌ نویسنده: کوآلا ژانر: #فانتزی خلاصه: شب است. باران می‌بارد، آسمان‌ خالیست. مهتاب می‌تابد‌، آسمان خالیست. آسمان‌ شب بی‌ستاره‌ مانده‌، ماه‌ تنها‌ می‌آید و به دنبال ستاره‌هایش می‌گردد. من نیز ستاره‌ی بی‌نام‌ و نشانی‌ام که آب مرا‌ با خود...
  4. کوآلا

گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان‌ آب‌ ستاره‌ها‌ را هم با خود می‌برد | کوآلا کاربر انجمن یک رمان

به‌ نام‌ خدا^^ نام‌ رمان: آب‌ ستاره‌ها را هم با خود می‌برد نام‌ نویسنده‌: کوآلا ژانر رمان: #فانتزی خلاصه: شب است. باران می‌بارد، آسمان‌ خالیست. مهتاب می‌تابد‌، آسمان خالیست. آسمان‌ شب بی‌ستاره‌ مانده‌، ماه‌ تنها‌ می‌آید و به دنبال ستاره‌هایش می‌گردد. من نیز ستاره‌ی بی‌نام‌ و نشانی‌ام که آب مرا‌...
  5. آل۱۱

یادمان یادمان رمان جادوگران تئودور | آل۱۱ کاربر انجمن یک‌رمان

به نام خداوند آفریننده تخیل و قلم (مجموعه داستان‌های آلیس هاتسون) نام رمان: جادوگران تئودور نام نویسنده: آل۱۱ ژانر: #فانتزی #طنز #عاشقانه #تریلر خلاصه‌ای از رمان: در جهانی که جادوگران از محدود‌ترین نژادها هستند، تظاهر به جادوگری گناهی نابخشودنی‌ست. زمانی که خدایشان ناپدید شد، هرج‌و‌مرج به...
  6. P A R I S A

گفتمان‌آزاد رمان خیالی اما واقعی | پریسا زارعی نویسنده افتخاری انجمن یک رمان

نام نویسنده: پریسا زارعی نام شاعر: محمد لطیف پسند ژانر: #فانتزی #عاشقانه #تراژدی لینک رمان: خیالی اما واقعی
  7. سها~

ترجمه کمیک ترجمه وبتون سرآستین قرمز | سها~ مترجم انجمن یک رمان

نام وبتون: The Red Sleeve نام ترجمه شده: سرآستین قرمز نام نویسنده: Dopamine و Kang Mi-kang و Creativesumm ناظر: @SparK مترجم: سها~ ادیتور: سها~ ژانر: #عاشقانه #درام #تاریخی خلاصه: پادشاهی بود که می‌گفتند ترسناک‌تر از اجنه است. و یک خانم درباری بود که می‌خواست عمر طولانی داشته باشد. به طرز...
  8. _vida_

در حال تایپ رمان فرزند ابلیس | فاطمه شکرانیان (ویدا) کاربر انجمن یک‌ رمان

کد: 4638 ناظر: @.mahi. «امیدم به اون بالایی هست» خلاصه: به خون همه‌شون تشنه بودم! می‌فهمی چی میگم؟ من رو نگاه کن! آفرین! یه کتاب پیدا کردم و به خون خودم هم تشنه شدم. میگم من رو نگاه کن! پشت سرت ایستادم! این کتاب رو می‌خوای؟ می‌خوای بفهمی کدوم شی*طان تسخیرت کرده؟ فقط چهار تا قتل و چهار تا روح...
  9. Dark night

توضیحات‌اضافه‌رمان توضیحات اضافه رمان آرامش یشم سیاه | dark night کاربر انجمن یک رمان

عنوان: آرامش یشم سیاه نویسنده: dark night ژانر: #فانتزی #تاریخی #روانشناختی خلاصه: آرامش یشم سیاه
  10. Negar.Dayani

در حال تایپ رمان ابدیت کبود | نگار دیانی کاربر انجمن یک رمان

به نام خدا کد رمان: 4287 ناظر: @Ellery خلاصه:
  11. NAST

داستان کوتاه در حال تایپ داستان کوتاه اُرکوس | نست کاربر انجمن یک رمان

کد داستان کوتاه: ۳۵۴ ناظر: @Raha~r نام داستان: اُرکوس(مجازات کننده سوگند شکنان) ژانر: #فانتزی #عاشقانه نام نویسنده: #NAST خلاصه: فراموشی بدترین نفرینی است که مردم به آن دچارند، یک استثناء کوچک و مخرب در بین هزاران نفرینِ خفته‌ی دیگر. این نفرین به دست پدران و مادران نفرین‌های دنیا اعمال نشده و...
  12. ~Deku

گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان افسون چپ دست | محیا دشتی کاربر انجمن یک رمان

نام رمان: افسون چپ دست نام نویسنده: محیا دشتی ژانر رمان: #فانتزی خلاصه: قبل از شروع این ماجرا، بذارید یه داستان براتون تعریف کنم، که البته در آینده بیشتر درموردش می‌فهمید. سال‌ها قبل، جادوگر بزرگی وجود داشت؛ اما اون با بقیه متفاوت بود. اون یه جادوگر چپ دست بود. تقریبا از صفر شروع کرد؛ درواقع،...
  13. GHAZAL NAROUEI

در حال تایپ رمان آئورا | غزل نارویی نویسنده افتخاری انجمن یک رمان

«به نام خدا» کد رمان:۳۶۰۸ ناظر: Sara_D خلاصه: «دروغ‌گویی بیشتر از هرچیز به شکلات شباهت دارد. شاید اولش شیرین باشد؛ ولی بعد دندان‌درد امانت را می‌برد» سوزانِ پا به سن گذاشته، مدتی‌ست که حال خوشی ندارد و حتی توانایی انجام کارهای شخصی‌اش از او سلب شده است. خروج او از خانه گارودها منع شده اما...
  14. ماهی قرمز؛

در حال تایپ رمان ساحره‌ها | دیاناس کاربر انجمن یک رمان

به نام حق کد رمان: 3057 ناظر رمان: @GHOGHA.YAGHI خلاصه: با مرگ شاه فرانسیس، به دست مادرش، ظلم و فساد جامعه را فرا می‌گیرد و مرگ جادوگران، کشور را به تباهی نزدیک می‌کند. با گذشت چندین سال و سرانجام با ظهور ساحران جوان، اوضاع دست‌خوش تغییراتی می‌شود. توجه: فصل نخستین رمان برای آشنایی اولیه...
  15. merry

در حال تایپ رمان نیرنگ سیاه | مری کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 2825 ناظر: @M A H D I S به نام خدا خلاصه: همیشه گفته‌اند خداوند تمام گناهان را می‌بخشد، اما در دوران سیاه وقتی خدا هم از انسان ناامید شود، سرنوشتش با سیاهی جزیره‌ی شکنجه پیوند می‌خورد. چیزی بالاتر از مرگ ساکنان را تهدید می‌کند. در این جزیره گناه‌کار و بی‌گناه از هم سوا نیستند؛ مگر...
عقب
بالا