کاربرد هشتگ Dialog

1. Amin

ENFP پیکارگر | ENFP

៕ #Dialog ―――—―― بعضی وقتا، ادمایی رو که دوسشون داریم ماهارو دوست ندارن. و این دردناکه ولی هیچ کاری نمیشه انجام داد. S*ex Education ―――—――———――——― #XNFP
  2. Amin

INFP میانجی | INFP

៕ #Dialog ―――—―― بعضی وقتا، ادمایی رو که دوسشون داریم ماهارو دوست ندارن. و این دردناکه ولی هیچ کاری نمیشه انجام داد. S*ex Education ―――—――———――——― #XNFP
  3. Amin

ENFJ قهرمان | ENFJ

៕ #Dialog ―――——— تو رویاهام تو مال منی ولی تو زندگیم تو فقط یه رویایی... Orange ―――———―――——――— #XNFJ
  4. Amin

INTP منطق دان | INTP

៕ #Dialog ―――——— اجازه نده آدما اشکاتو ببینن. اونا یه سری آدم کثیف و عوضی ان و آدماي كثيف و عوضي ارزش گریه کردن ندارن! Game of Thrones ―――———―――———―― #XNTP
  5. Amin

ENTP مجادله گر | ENTP

៕ #Dialog ―――——— اجازه نده آدما اشکاتو ببینن. اونا یه سری آدم کثیف و عوضی ان و آدماي كثيف و عوضي ارزش گریه کردن ندارن! Game of Thrones ―――———―――———―― #XNTP
  6. Amin

ISTP چیره‌دست | ISTP

៕ #Dialog ―――——— - اگه دشمن نداشته باشی، پیشرفت نمیکنی! Onibaba ―――———―――———―― #XSTP
  7. Amin

ESTP کارآفرین | ESTP

៕ #Dialog ―――——— - اگه دشمن نداشته باشی، پیشرفت نمیکنی! Onibaba ―――———―――———―― #XSTP
  8. Amin

ESTP کارآفرین | ESTP

៕ #Dialog ―――——— من آن کَس را دوست دارم که می‌خواهد چیزی فراتر از خود بیافریند و در این راه سر می دهد. "نیچه" ―――———―――———―― #XSTP
  9. Amin

ISTP چیره‌دست | ISTP

៕ #Dialog ―――——— من آن کَس را دوست دارم که می‌خواهد چیزی فراتر از خود بیافریند و در این راه سر می دهد. "نیچه" ―――———―――———―― #XSTP
  10. Amin

ENTJ فرمانده | ENTJ

៕ #Dialog ―――——— کرت کوبین: من هیچ دوستی نداشتم از همه متنفر بودم چون خیلی دو رو بودن. Kurt Cobain ―――———―――———―― #XNTJ
  11. Amin

INTJ معمار | INTJ

៕ #Dialog ―――——— کرت کوبین: من هیچ دوستی نداشتم از همه متنفر بودم چون خیلی دو رو بودن. Kurt Cobain ―――———―――———―― #XNTJ
  12. آبی پَرَست؛

INTJ معمار | INTJ

៕ #Dialog ―――——— "گذشته" فقط یه داستانه که برای خودمون تعریف می کنیم! Her ―――———―――———―― #XNTJ
  13. Mons

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— شجاعت همیشه پر سر و صدا نیست. گاهی اوقات شجاعت صدای آرومیه که پایان روز میگه: فردا دوباره امتحان میکنم. Naruto ―――———―――———―― #XSTJ
  14. Mons

ISFJ مدافع | ISFJ

៕ #Dialog ―――——— من عالی نیستم. من اشتباه می کنم. من به دیگران آسیب می زنم. ولی وقتی می گم "متاسفم" واقعا متاسفم. Bastard ―――———―――———―― #XSFJ
  15. Mons

ISTP چیره‌دست | ISTP

عقب
بالا