مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Elaheaz4

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/10/20
ارسالی‌ها
44
پسندها
259
امتیازها
1,048
سطح
0

• #2,611
یه مدت پیش یه رمانی رو خوندم که دختره باباش میفروشتش به یه مردیو و اون مرده دختررو مجبور میکنه موارد بفروشه. بعد یروز به یه پسری مواد میفروشه و پسره دختررو به عنوان خدمتکار میخرتش تا همینجاشو یادمه کسی میدونه اسم رمان چیه؟

h.m99

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
17/10/20
ارسالی‌ها
25
پسندها
11
امتیازها
40
سطح
0

• #2,612
سلام.خسته نباشید .من یه رمان خوندم قبلا که اسمش یادم رفته.یه دختر بود که دزدیده شده بود وبه یه قبیله صحرانشین فروخته شده بود که عرب بودند .واون رو به عنوان زن ریس قبیله انتخاب کرده بودند دختره اول پسره رو ندیده بود اما بعد دیدشون...قبیله حالت ابتدایی داشت اما پسره بیرون از اون منطقه واقعا با پیشرفت وتکنولوژی زندگی میکرد.
همینجوری بود تقریبا ...‍♀
کسی میتونه کمک کنه؟
عود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Kia1995

Mobinaebm

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
17/10/20
ارسالی‌ها
17
پسندها
14
امتیازها
40
سطح
0

• #2,613
سلام یه رمان بود دختر و پسر از دو قبیله با هم ازدواج میکنند اما دختر نمیخواد و قصد داره جدا شه (هر دو شون جدا از قبیله تهران هستن)دختر باستانشناسی میخوند اما دوباره با هم دوست میشن

h.m99

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
17/10/20
ارسالی‌ها
25
پسندها
11
امتیازها
40
سطح
0

• #2,614
سلام رمانی رومی خواستم که دخترعمو وپسرعمومجبور به ازدواج باهم میشوند دختره خیلی قرتی وپسره خیلی مذهبی وتوی گشت ارشادهستش وبه خاطرارثیه مامان باباشون مجبورشون می کنند پدرهای هردو باهم قهربودند ویه باردختره روگشت ارشادمیگیره وبعدمی برنش پیش پسره اونوقت می فهمه شوهرش سرگردگشت ارشاده

Fariba aaa

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
24/4/20
ارسالی‌ها
165
پسندها
195
امتیازها
728
مدال‌ها
2
سطح
1

• #2,615
سلام یه رمان تو سبک همین رمان چرخ گردون میشناسید لطفا معرفی کنید
سلام.رمان اخرین برف زمستان هم میشه گفت شبیه.زن از همسرش جدا میشه ولی دوباره ازدواج میکنن با هم.رمان فصل پنجم عاشقانه هایم رو هم ببینید اون هم نامزد هستن ولی جدا میشن وباز ازدواج میکنند.رمان دالان بهشت هم همین شکلی هستش.رمان اوای شهر هم عالیه.البته اینا به نظر من شبیه هستن حالا شما ببینید خوشتون میاد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Mobinaebm

ایمو

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
23/8/20
ارسالی‌ها
206
پسندها
262
امتیازها
1,413
مدال‌ها
5
سطح
3

• #2,616
سلام رمانی رومی خواستم که دخترعمو وپسرعمومجبور به ازدواج باهم میشوند دختره خیلی قرتی وپسره خیلی مذهبی وتوی گشت ارشادهستش وبه خاطرارثیه مامان باباشون مجبورشون می کنند پدرهای هردو باهم قهربودند ویه باردختره روگشت ارشادمیگیره وبعدمی برنش پیش پسره اونوقت می فهمه شوهرش سرگردگشت ارشاده
(ازدواج به سبک اجباری) نیست؟؟

ایمو

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
23/8/20
ارسالی‌ها
206
پسندها
262
امتیازها
1,413
مدال‌ها
5
سطح
3

• #2,617
سلام دوباره.
دختری روانشناس ه. میره روانشناس پسری میشه و بهش مشاوره میده.
شرمنده اینقدر توضیحات م کمه. چون متاسفانه اگه ۱ چیزی رو واسه خودم مرور نکنم خیلی زود یادم میره. درباره ی رمان ها هم اینطور ام. بعضی هاشون فقط اصل داستان یادم میمونه و جزئیات یادم میره. :458071-43334d713ad235cc803ee5474567490d: ممنون میشم با همین توضیحات کم کمک کنید. :63:
اینو بلد نبودین؟؟؟ یعنی رمانی که دختره روانشناس پسره میشه رو نخوندین؟؟ (پایان نامه) هم که یکی از دوستان معرفی کرد رو هم خوندم.

ایمو

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
23/8/20
ارسالی‌ها
206
پسندها
262
امتیازها
1,413
مدال‌ها
5
سطح
3

• #2,618
دوستان ۱ سال پیش نزدیکای ۱۰۰ تا رمان رو دانلود کرده بودم و حالا می خوام بخونمش یادمه یکی از اونا موضوع ش اینطوری بود :

پسر داستان خیلی ساده س. اصلا سیاست نداره و زرنگ نیست. با هر حرف دروغی هم گول می خوره. و اینکه پول هم داره. دختر کلاهبرداری پیدا میشه و کلی برنامه می ریزه و نقشه برای پسره میکشه که اون رو عاشق خودش کنه طوری که پسره بهش اعتماد کنه و بعد همه ی پول های پسره رو برداره و فرار کنه. توی داستان پسر ساده ی ما هم به این دختره دل می بنده و عاشقش میشه. وقتی اینا وارد رابطه میشن کم کم دختره از کاری که می خواد بکنه پشیمون میشه و از سادگیه پسره عذاب وجدان میگیره.

کسی این رمان رو خونده؟؟ :133:
اینو چی؟؟؟؟ وای خدا دارم دیوونه میشم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Mobinaebm

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
17/10/20
ارسالی‌ها
17
پسندها
14
امتیازها
40
سطح
0

• #2,619
سلام.رمان اخرین برف زمستان هم میشه گفت شبیه.زن از همسرش جدا میشه ولی دوباره ازدواج میکنن با هم.رمان فصل پنجم عاشقانه هایم رو هم ببینید اون هم نامزد هستن ولی جدا میشن وباز ازدواج میکنند.رمان دالان بهشت هم همین شکلی هستش.رمان اوای شهر هم عالیه.البته اینا به نظر من شبیه هستن حالا شما ببینید خوشتون میاد
ممنون عزیزم

Fariba aaa

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
24/4/20
ارسالی‌ها
165
پسندها
195
امتیازها
728
مدال‌ها
2
سطح
1

• #2,620
اینو بلد نبودین؟؟؟ یعنی رمانی که دختره روانشناس پسره میشه رو نخوندین؟؟ (پایان نامه) هم که یکی از دوستان معرفی کرد رو هم خوندم.
من فکر کنم اینو خوندم .تو داستان زلزله نمیاد اینام میرن کمک.پسرم پزشکه؟.اسمشو یادم رفته .هرچی فکر میکنم یادم نمیاد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ایمو
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.