مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Helmamoghadam

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
15/9/20
ارسالی‌ها
3
پسندها
0
امتیازها
0
سطح
0

• #1,871
سلام ی رمانیه که دختره به اجبار با پسره ازرواج میکنه دوست پسره به عنوان زیر لفظی به دختر زنجیر طلای گردنشو میده اسمشم مانیه یا مثلا دختره تولد پسره رو جش میگیره واسش عطره میگیره پسره پرت میکنه میز میشکنه دختر میفته رو شیشه ها اگه میدونید اسمش چیه بهم بگین

Farimah

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
17/8/20
ارسالی‌ها
6
پسندها
7
امتیازها
3
سطح
0

• #1,872

.sana .Sana

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
15/9/20
ارسالی‌ها
5
پسندها
0
امتیازها
3
سطح
0

• #1,873
رمانی قبلا خوندم که دختره نامزد داشته طی اتفاقاتی خواهرش میمیرد و نگهداری دوقلو های خواهرش به دختر میسپارن و با شوهر خواهرش که پولداره مجبور میشه ازدواج کنه فکر میکنم اسم شوهر خواهرش کیوان بوده دوستان هرکس میدونه لطفا بگه اسم این رمان چیه

Aabbcc

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
12/8/20
ارسالی‌ها
155
پسندها
176
امتیازها
728
مدال‌ها
3
سطح
1

• #1,874
یه رمانی میخوام که بخاطر یه اتفاقی تو گذشته دختره خیلب ترسو باشه و کلا چشمش همش به پسره باشه
مثل سویل یا اخرای این مرد امشب میمیرد

MEH_SH

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
2/8/20
ارسالی‌ها
114
پسندها
375
امتیازها
2,863
مدال‌ها
5
سطح
5

• #1,875
سلام دوستان.میشه لطف کنید اگه اطلاع دارید چندتا کتاب درباره ی جنون و دیوانگی بهم معرفی کنید.فرقی نداره ژانرش چی باشه یا نویسندش ایرانی باشه یا خارجی.
واقعا ضروریه.تشکر
واقعا کسی همچین کتابی نخونده؟

امضا : MEH_SH
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *Rozhina*

رها1375

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
25/8/20
ارسالی‌ها
87
پسندها
74
امتیازها
178
مدال‌ها
1
سطح
0

• #1,876
سلام من دنبال رمانی هستم که پسره رفتار دخترونه ایی داره و پیش مامان و ارایشگاه داره و دختره رفتار پسرونه . در ضمن رمان اقای حساس و خانم خشن هم نیست.

رها1375

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
25/8/20
ارسالی‌ها
87
پسندها
74
امتیازها
178
مدال‌ها
1
سطح
0

• #1,877
سلام من دنبال ی رمانی هستم ک دختر با یه پسری ازدواج میکنه که قبلا ازدواج کرده بود و یه بچه از ازدواج قبلیش داره و پسره اولش دوستش نداره .
یه قسمتیش یادمه دختره چون بچه خیلی گریه میکنه مجبوره الکی سینه اش رو بزاره دهن بچه

تسنیم

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
21/2/20
ارسالی‌ها
44
پسندها
64
امتیازها
103
سطح
0

• #1,878
سلام
چند سال پیش یه رومانی خوندم فقط خیلی کم از یادمه
پدر و مادر دختره مرده بودن یا طلاق گرفته بودن و خونه مادر بزرگش زندگی میکرده درست یادم نیست دختره یه دفتر خاطرات داشه هر چند وقت یه بار از زیرزمین خونشون در می اورده و می خوندش و خیلیم احساس تنهایی می کرده

ترو خدا اگر کسی می دونه بهم بگه

*Rozhina*

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
12/6/20
ارسالی‌ها
189
پسندها
3,936
امتیازها
16,633
مدال‌ها
11
سطح
11

• #1,879
واقعا کسی همچین کتابی نخونده؟
فکر کنم تیمارستانی ها خوب باشه... درمورد دختریه که به خاطر خانوادش دیوونه شده و میفرستنش تیمارستان و اونجا ب چندتا روانی دیگه دوست میشه... البته نصف رمان پولیه :hmmsmiley02:

امضا : *Rozhina*
  • Sad
واکنش‌ها[ی پسندها] MEH_SH

سپیده م.ی

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
16/5/19
ارسالی‌ها
18
پسندها
16
امتیازها
40
سطح
0

• #1,880
سلام من دنبال رمانی میگردم که دختره تصادف میکنه و ذهنش با یه دختره دیگه عوض میشه اسمش زندگی به وقت اقلیما هم نیست ممنون نیشم بهم بگید دخترا هردوشون مجرد هستن یکیش دانشجو هست فقط همین و یادمه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.