دنباله دار انتقاد به رمان و نویسنده های امروزی

SAahell

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
10/4/20
ارسالی‌ها
31
پسندها
359
امتیازها
1,723
سطح
0

• محروم
طبق یک قانون نانوشته توی رمان های آبکی دخترایی که فقیرن و بعد با پسره که اصلا خدای پوله ازدواج میکنن همیشه آخرش با هم فامیل در میان :108: یا همیشه اولش از هم دیگه خوششون نمیاد بعد شروع میکنن کل کل
و امکان نداره چشم رنگی نباشن من نمیدونم چه اصراریه همه خوشگل باشن حالا زشت هم نه ولی عادی. شور همه چی رو در میارن:963:
همه هم باید خیلی خیلی پولدار باشن اصلا نباشن نمیشه، رمان رد میشه ‍♀️

ZZYNABB

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
30/3/20
ارسالی‌ها
7
پسندها
60
امتیازها
83
سطح
0

نمیدونم اینایی که میگم شاید بخاطر سن سال نویسندس که به نظرم اول از همه یک نویسنده باید زیاد مطالعه کنه همه چی دستش بیاد
حرفای بی ادبی تو رمان ها زیاد شده با عرض معذرت مثل : عن و گوه و امثال اینا
رفتارای شخصیتای اول داستان مثه بچه هاس
از این شاخه به اون شاخه همش در حال پریدن انگار خود نویسنده هم نمیدونه قراره چی بشه
یک رمان خوندم البته تا چند صفحه بیشتر نتونستم همش مکالمه بودمثه فیلم نامه انگار ک میخان فیلم بازی کنن
غلط و غلوط ها زیاد شده که البته ب نظرم عمدا هس
رمان هایی ک اکثرا اینجا خوندم و حتی تو کامنت ها هم خیلی ازشون تعریف شده بعد دانلود متاسفانه دیدم ک انگار ویراستاری نشده اینجوری ک نویسنده تندتند نوشته و حتی زحمت ب خودش نداده ک ی دور بخونم ببینم مشکلی هس نیس

آخرین ویرایش
امضا : ZZYNABB

Baran Miri

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
7/9/21
ارسالی‌ها
221
پسندها
4,601
امتیازها
21,133
مدال‌ها
12
سطح
12

دختره داره رد میشه میخوره به یک چیزی بعد میگه: اخه کی این ستون رو اینجا گذاشته؟!
بعدشم ک میبینه پسرس دوستاشم دارن از خنده منفجر میشن. بعدم میگه اشکال نداره بخندین اونام میخندن
اخه دوست من، مگه کوری؟ نه واقعا مگه کوری؟ اون پسر به قول خودت "دراز بی قواره" رو جلوت نمیبینی؟!
اقا من خودم همیشه تو خیابونی جایی رد میشم چهار چشمی اطرافم رو میپام، ای بابا!
تازه همه هم از دم خوشگل و مو بلند. اخه خواهر من مگه ما چمونه؟ چرا مثلا از چشم قهوه‌ای خودت حرف نمیزنی؟ چرا همه مغرون؟ جرا ازاحساسات لطیف دخترا نمیگی؟ چرا همه شخصیتای اصلیت یا فقیرن یا پولدار؟ چرا مثلا (دقت کنید میگم مثلا!) نمیگی که اون دختر و پسر معمولی هستن؟ یک پسر و دختر با چشمای قهوه، مثلا موهای دختره تا پایین...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Baran Miri

•|DADA BUG|•

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
20/11/20
ارسالی‌ها
743
پسندها
8,443
امتیازها
30,873
مدال‌ها
21
سطح
19

• محروم
دختر تو سری خور و بدبخت نیست!!!!! =|

امضا : •|DADA BUG|•

sarinay

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
27/2/22
ارسالی‌ها
24
پسندها
71
امتیازها
90
سطح
0

اول: همشون موضوعات يکي دارن واصلافکرنمي کنن که کمي موضوع روعوض کنن
دوم: بيش تررمان هااززماني که دانشگاه قبول مي شن يااولين روزدانشگاهشون شروع مي شه وتواچن رمان باپسره کل مي ندازن
سوم: خيلي ازرمان هاشده اربابي.. ماديگه فکرنمي کنم ارباب ديگه داشته باشيم:/
چهارم: خيلي غيرواقعي هستش.. طرف مي زنه به ماشين وپول خسارت نگيره!!
پنجم: ازاون اولش مشخصه قراره چي بشه رمانه.. اصلاادم کنجکاونمي شه بهاخر رمان
میدونید چیه، موضوع اینکه دوره‌ی ارباب و خان زاده‌ها تموم شده نیست چون ما کلی رمان تاریخی داریم فیلم تاریخی داریم
موضوعی که شدیدا!! تاکید می‌کنم شدیدا رو مخه...
اینه پسره سگ اخلاق و بی‌اعصاب و ته مه‌های اون قلب سنگیش مهربونه و به رعایا کمک...

• Haha
واکنش‌ها[ی پسندها] noor7371

BLACK.STAR

مدیربازنشسته عکس + طراح انجمن
طراح انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2/1/19
ارسالی‌ها
1,625
پسندها
14,512
امتیازها
35,373
مدال‌ها
20
سطح
20

به طور خلاصه‌وار...هر چی میکشیم از سر همین فیلمای ترکیه.

آخرین ویرایش

Edward

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/4/21
ارسالی‌ها
431
پسندها
11,876
امتیازها
27,613
مدال‌ها
15
سطح
19

کاری ندارم به رمان ها ولی همین شما که ایراد میگیرید از این مدل رمان ها که بده ، اخ و تکراریه ول کن نیستید باز می رید همین مدله دانلود می کنید می خونید :big-grin: چون عادت کردید ترکم نمی کنید :big-grin:

آخرین ویرایش

noor7371

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/8/21
ارسالی‌ها
471
پسندها
3,873
امتیازها
17,473
مدال‌ها
11
سطح
12

خب مثل اینکه کسی نمیخواد شروع کنه پس اول خودم انتقاد میکنم.

_دقیقا اینجوریه که توی نصفی از رمانا طرف صبح با صدای نکره ی گوشیش از خواب بیدار میشه. :62:
بعد یا مامانش با دیدنش وحشت میکنه یا خودش و تو آینه می بینه و میگه موهام شبیه جنگلیاست و خط چشمم پخش شده:p3o-45:

_یا مثلا توی همه ی رمانا، دختره و پسر به شدت خوشگلن ، موهای مواجم که همیشه تا پایین کمر:22: و میتونم قسم بخورم پسره حتما سیکس پک داره :108:

_یا دختره حتما فقیر فقیره پسر عین سوپر من میاد کمکش میکنه بعد نمک گیر چشای شهلایی دختره میشه و زارت عاشقش میشه بعدم که میرن سر خونه زندگیشون، یا خیلی پولداره و محل سگ به پسرا نمیده یکی بدتر و پولدار تر از اون جلوش سبز...

امضا : noor7371

noor7371

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/8/21
ارسالی‌ها
471
پسندها
3,873
امتیازها
17,473
مدال‌ها
11
سطح
12

مثلا یه رمانایی هست دختره می خواد بیفته از یه جایی اد میفته تو بغل یه پیر بد اخلاق مغرور یعد عاشق هم میشن ایششش

امضا : noor7371
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] SA❀HEL

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا