• لازم به ذکر هست کلیه مطالب قرار داده شده در تالار ( اخبار و حقوق) و چه در مواردی که در تالار (دانلود نرم افزار های کامپیوتر) از دیگر منابع بوده و کاربران یک رمان جهت راحتی دیگر افراد موجود در انجمن اقدام به قرار دادن اخبار و نرم افزار نموده اند و اگر شما صاحب امتیاز این نرم افزار هستید کافی هست با ما تماس بگیرید

چالش چالش حقوقی (1)

• نویسنده موضوع SELENE
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 35
  • بازدیدها 1,474
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

SELENE

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
3/8/20
ارسالی‌ها
235
پسندها
8,309
امتیازها
24,263
مدال‌ها
16
سطح
15

• نویسنده موضوع
“به نام خدا”
74B7124E-D8B8-41C8-B5FA-B8B3BB29DF89.jpegخب این اولین چالش برای تالار حقوقه، و فکر کنم قبلاً هم چالشی نداشته کلاً! چون خیلیا گفته بودین که سوالات مسابقه سخته، برای چالش یه سوال خیلی خیلی راحت آوردم! خب ببینید این‌جوریه که من سوال رو این‌جا میدم شما جواب رو تو همین تایپک، با ذکر دلیل موجه می‌فرستین! برندگان رو بعداً اعلام می‌کنیم❤️

سوال:
میترا اغلب اوقات به دلیل نحوه پوشش و حجابش مورد توهین و تهدید برادرش مهیار قرار می‌گیرد، به نظرشما آیا مهیار همچین کاری را قانونا دارد؟

۱- آره پس غیرت کجاست!
۲- نه به هیچ وجه

موفق باشید❤️

امضا : SELENE

(Luna)

منتقد آزمایشی کتاب
منتقد آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
29/12/20
ارسالی‌ها
1,861
پسندها
12,099
امتیازها
38,673
مدال‌ها
20
سطح
20

“به نام خدا”
مشاهده فایل‌پیوست 361833خب این اولین چالش برای تالار حقوقه، و فکر کنم قبلاً هم چالشی نداشته کلاً! چون خیلیا گفته بودین که سوالات مسابقه سخته، برای چالش یه سوال خیلی خیلی راحت آوردم! خب ببینید این‌جوریه که من سوال رو این‌جا میدم شما جواب رو تو همین تایپک، با ذکر دلیل موجه می‌فرستین! برندگان رو بعداً اعلام می‌کنیم❤️

سوال:
میترا اغلب اوقات به دلیل نحوه پوشش و حجابش مورد توهین و تهدید برادرش مهیار قرار می‌گیرد، به نظرشما آیا مهیار همچین کاری را قانونا دارد؟

۱- آره پس غیرت کجاست!
۲- نه به هیچ وجه

موفق باشید❤️
۲. نه به هیچ وجه

SARA HEYDARYAN

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/11/20
ارسالی‌ها
461
پسندها
27,094
امتیازها
44,673
مدال‌ها
18
سطح
28

“به نام خدا”
مشاهده فایل‌پیوست 361833خب این اولین چالش برای تالار حقوقه، و فکر کنم قبلاً هم چالشی نداشته کلاً! چون خیلیا گفته بودین که سوالات مسابقه سخته، برای چالش یه سوال خیلی خیلی راحت آوردم! خب ببینید این‌جوریه که من سوال رو این‌جا میدم شما جواب رو تو همین تایپک، با ذکر دلیل موجه می‌فرستین! برندگان رو بعداً اعلام می‌کنیم❤️

سوال:

۱- آره پس غیرت کجاست!
۲- نه به هیچ وجه

موفق باشید❤️
نه به هیچ وجه

Mahsa_rad

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
14/4/20
ارسالی‌ها
3,511
پسندها
65,284
امتیازها
74,373
مدال‌ها
31
سطح
43

آره. پس غیرت کجاست؟!
قانونا برادر ، همسر و پدر شخص حق دارن که اون رو هرکاری دلشون میخواد کنن
خود شما! اگه پسر بودین و میدیدین خواهرتون خودش رو به حر،اج نگاه مردان گذاشته، حرصی نمیشدین؟ خون جلو چشم‌هاتون رو نمیگرفت؟ مگه مردای ایرانی به غیرتشون معروف نیستن؟ پس چرا بذارن یه عده تازه به دوران رسیده خواهرشونو دید بزنه؟ به فرض بگیریم پدرش کاری باهاش نداره و از طایفه‌ی سیب زمینی‌هاست، برادره که تعصب داره چرا بذاره؟ و اینکه قانونا، پلیس هم میتونه شخص رو دستگیر کنه!
من نمیگم توهین و تهدید خوبه
من میگم درست! زندگی کنید و خودتون رو تا حد امکان حرا،،ج نکنید تا توهین و تهدید نشنوید
قانون هم همینه حرفش و ما جمهوری ااسسللااممیی هستیم!

آخرین ویرایش
امضا : Mahsa_rad

Morteza Ali

کاربر سایت
کاربر سایت
تاریخ ثبت‌نام
15/5/19
ارسالی‌ها
56
پسندها
724
امتیازها
3,623
مدال‌ها
6
سطح
7

۲_ نه، به هیچ وجه
توهین و تهدید تحت هیچ حالتی فکر نکنم مجاز باشه، یه تذکر ساده یا امر به معروف و نهی از منکر و نصیحت مشکلی نداره، ولی توهین و تهدید نه!

امضا : Morteza Ali

SETAYESH.MO

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/12/20
ارسالی‌ها
2,227
پسندها
16,611
امتیازها
44,373
مدال‌ها
18
سطح
24

نه به هیچ وجه
اگه پدرش بهش گیر نمیده پس بردارش چنین حقی نداره و خب اما توهین و تهدید قانونی نیست می‌تونه به عنوان یه دوست تذکر بده با ملایمت توهین و تهدید یک جور خوشنت خانگی محسوب میشه و اگه مدرک داشته باشه به احتمال زیاد می‌تونه از برادرش شکایت کنه و حق این‌جور مسائل برای اولیای دم هست اگه پدر مادر یا شوهر نداشته باشه برادرش می‌تونه همچین‌ کاری بکنه ولی در حالت عادی خیر تازه بازم نمی‌تونه تهدید کنه تهدید خودش یک نوع جرم هستش که اگه مدرک داشته باشی می‌تونی بری شکایت کنی

Regina

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
21/8/19
ارسالی‌ها
1,866
پسندها
75,367
امتیازها
64,873
مدال‌ها
26
سطح
43

• محروم
۲- نه به هیچ وجه
توهین و تهدید به تنهایی غیر قاانونی هستن و فرد حتی میتونه شکایت کنه!
پوشش یک چیز شخصی و اعتقاد فردی هست و کسی نمیتونه حجاب رو به فرد دیگه ای تحمیل کنه!
امر به معروف باید به درسی و با ارامش و احترام صورت بگیره تا تاثیرگذار باشه

امضا : Regina

SAMA.B

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/5/20
ارسالی‌ها
393
پسندها
9,466
امتیازها
24,773
مدال‌ها
17
سطح
15

گزینه دوم.
چون هیچ‌شخصی حق اینکه به کسی توهین و افترا کنه رو نداره.
و اون فردی ک مورد توهین و تهدید قرار گرفته میتونه شکایت کنه و درخواست خونه‌ی شخصی بده.

امضا : SAMA.B

Ash;

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
26/9/20
ارسالی‌ها
2,411
پسندها
33,942
امتیازها
64,873
مدال‌ها
31
سطح
33

• مدیر
نه به هیچ وجه!
در قانون اساسی توهین و تهدید جرم محسوب میشه. علاوه بر این با توهین و تهدید فرد جری‌تر میشه برای ادامه کارش‌. بهتره که با نصیحت ساده و یا امر به معروف و نهی از منکر مشکل رو حل کنن.

آخرین ویرایش
امضا : Ash;

NILO_R

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
28/10/20
ارسالی‌ها
240
پسندها
7,411
امتیازها
21,583
مدال‌ها
12
سطح
12

۲. این زن نیست که باید حجاب کنه مرد هس که باید حجابی جلوی چشاش بذاره تا نگاهش دنبال زنی نره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.