مهم انتقادات و پیشنهادات کاربران/یک رمان

*Adonis*

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
1/4/21
ارسالی‌ها
195
پسندها
5,664
امتیازها
20,833
مدال‌ها
8
سطح
11

سلام وقتتون بخیر. من یک اعتراض داشتم. انجمن یک رمان، بر پایه و اساس رمان شکل گرفته ولی صفحه انجمن خیلی خیلی شلوغه. هم اینکه آخرین ارسالی ها با آپدیت رمان ها یکجاست و هم اینکه تعداد رمان ها خیلی خیلی زیاده.
یک نویسنده که رمانشو آپدیت میکنه، 3 4 ساعت بعد میبینین رمانش رفته صفحه دوم تالار رمان و دیگه دیده نمیشه.
لطفا پیگیری کنید تا رمان ها بیشتر دیده بشه، من به شخصه انگیزمو برای نوشتن از دست دادم، بقیه دوستان هم همین حالو دارن. مثلا رمانای تگ دار رو از درحال تایپا جدا کنین و توی صفحه جدا بزارین یا اصلا آخرین ارسالی ها رو تفکیک کنین. خلاصه که برای یک انجمن رمان، زیادی شلوغه اینجا.
مخصوصا برای نویسنده های قدر و حرفه ای خیلی حیفه که رمانشون دیده نشه و گم بشه. الان من از بین نویسنده های حرفه ای...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : *Adonis*

Arjmand

مدیر تالار فرهنگ و مذهب + خبرنگار انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار فرهنگ و مذهب
تاریخ ثبت‌نام
30/9/20
ارسالی‌ها
1,404
پسندها
2,077
امتیازها
15,473
مدال‌ها
13
سطح
10

• مدیر
تشکر بابت زحمات شما. در کل نمی‌شه انتقادی به سایت یک رمان گرفت چون جزو بهترین‌هاست، فقط
چرا تایمی که رمان تموم می‌شه تا برای دانلود قرار بگیره اینقدر زمان بره و ماه‌ها طول می‌کشه؟
ممنون :rose:

امضا : Arjmand

AINAZ.R

کاربر سایت
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
11/6/21
ارسالی‌ها
2,761
پسندها
13,715
امتیازها
49,173
مدال‌ها
25
سطح
24

به نام آفریننده ی قلم
سلام
کاربران عزیز هر گونه انتقاد و پیشنهادی در مورد انجمن دارید
می تونید از این پس در این جا مطرح کنید تا توسط مدیران بررسی و پاسخ داده بشه
سلام خوبین؟
خسته نباشین
من یه پیشنهاد داشتم به نظرم خوبه انجمن یه اپ طراحی کنه مثل مثلا سایت پین ترست اینجوری خیلی بهتر میتونیم به نجمن دسترسی داشته باشیم

امضا : AINAZ.R

mel mel

هنرمند انجمن + کاربر فعال سرگرمی
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2/6/20
ارسالی‌ها
3,153
پسندها
39,291
امتیازها
69,173
مدال‌ها
28
سطح
33

سلام
پیشنهادم اینه که وقتی رمانی برای دانلود روی سایت میره، یه چیزیم باشه که وقتی کاربران و خواننده ها رمانو دانلود میکنن نویسنده بدونه تعداد دانلودها چقدره چون همه نظر نمیدن و برای هر نویسنده ای تعداد خواننده هاش مهمه.
REZA_M REZA_M
Maede Shams MAEDEH SHAMS

آخرین ویرایش

T.Heydarzadeh

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
639
پسندها
4,394
امتیازها
17,473
مدال‌ها
16
سطح
12

سلام وقتتون بخیر. من یک اعتراض داشتم. انجمن یک رمان، بر پایه و اساس رمان شکل گرفته ولی صفحه انجمن خیلی خیلی شلوغه. هم اینکه آخرین ارسالی ها با آپدیت رمان ها یکجاست و هم اینکه تعداد رمان ها خیلی خیلی زیاده.
یک نویسنده که رمانشو آپدیت میکنه، 3 4 ساعت بعد میبینین رمانش رفته صفحه دوم تالار رمان و دیگه دیده نمیشه.
لطفا پیگیری کنید تا رمان ها بیشتر دیده بشه، من به شخصه انگیزمو برای نوشتن از دست دادم، بقیه دوستان هم همین حالو دارن. مثلا رمانای تگ دار رو از درحال تایپا جدا کنین و توی صفحه جدا بزارین یا اصلا آخرین ارسالی ها رو تفکیک کنین. خلاصه که برای یک انجمن رمان، زیادی شلوغه اینجا.
مخصوصا برای نویسنده های قدر و حرفه ای خیلی حیفه که رمانشون دیده...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : T.Heydarzadeh

A.TAVAKOLI❁

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
14/5/18
ارسالی‌ها
4,882
پسندها
92,830
امتیازها
77,384
مدال‌ها
53
سطح
43

• مدیرکل
سلام
پیشنهادم اینه که وقتی رمانی برای دانلود روی سایت میره، یه چیزیم باشه که وقتی کاربران و خواننده ها رمانو دانلود میکنن نویسنده بدونه تعداد دانلودها چقدره چون همه نظر نمیدن و برای هر نویسنده ای تعداد خواننده هاش مهمه.
REZA_M REZA_M
Maede Shams MAEDEH SHAMS
سلام، در حال بررسی هستیم
اگر شدنی بود به زودی انجام میشه

امضا : A.TAVAKOLI❁

A.TAVAKOLI❁

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
14/5/18
ارسالی‌ها
4,882
پسندها
92,830
امتیازها
77,384
مدال‌ها
53
سطح
43

• مدیرکل
تشکر بابت زحمات شما. در کل نمی‌شه انتقادی به سایت یک رمان گرفت چون جزو بهترین‌هاست، فقط
چرا تایمی که رمان تموم می‌شه تا برای دانلود قرار بگیره اینقدر زمان بره و ماه‌ها طول می‌کشه؟
ممنون :rose:
سلام، دلیلش اینه که مراحل تهیه معرفی نامه، تیزر، کپی و فایل شدن کمی طولانیه و باید به ترتیب انجام بشه

امضا : A.TAVAKOLI❁

Arjmand

مدیر تالار فرهنگ و مذهب + خبرنگار انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار فرهنگ و مذهب
تاریخ ثبت‌نام
30/9/20
ارسالی‌ها
1,404
پسندها
2,077
امتیازها
15,473
مدال‌ها
13
سطح
10

• مدیر
امضا : Arjmand

SETAREH LOTFI

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
13/7/19
ارسالی‌ها
5,201
پسندها
31,422
امتیازها
80,673
مدال‌ها
51
سطح
34

سلام، در حال بررسی هستیم
اگر شدنی بود به زودی انجام میشه
سلام به نظرم خیلی خوب میشه*-*
شدنی هست، من دیدم که میشه با کد نویسیش اضافه بشه... خیلی هم کاربر یه(:

matina Ackerman

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
10/8/21
ارسالی‌ها
331
پسندها
3,222
امتیازها
16,633
مدال‌ها
11
سطح
12

سلام
وقتتون بخیر
یه پیشنهادی داشتم برای رمان‌های کامل شده که هنوز نرفتن رو سایت.
با توجه به این‌که این رمان‌ها الان بیشتر از شش ماهه که مراحل ویراستاریشون تموم شده ولی هنوز هم روی سایت نرفتن، یه فراخوان واسه یه همکاری موقت بزنید و توی بخش‌های مختلف مثل کپی کردن و ساختن فایل و تیزر و... نیروی زیاد بگیرید تا این ترافیک رمان‌ها تموم بشن. این از یک طرف جبران کندی الان رو می‌کنه و از طرف دیگه رمان‌های بعدی هم به سرعت می‌رن روی سایت.

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا