ترسناک ترین اتفاقی که تا حالا براتون افتاده چی بوده؟

• نویسنده موضوع I'm.JãS❀
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 24
  • بازدیدها 1,742
  • کاربران تگ شده هیچ

I'm.JãS❀

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
7/6/18
ارسالی‌ها
648
پسندها
15,330
امتیازها
39,073
مدال‌ها
22
سطح
24

• نویسنده موضوع
از اسم تاپیک مشخصه.ترسناکترین چیزی که تا حالا براتون اتفاق افتاده چی
بوده؟در اون موقع چه عکس العملی نشون دادین؟

امضا : I'm.JãS❀

مهدیه احمدی

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
23/6/18
ارسالی‌ها
2,701
پسندها
50,478
امتیازها
66,873
مدال‌ها
42
سطح
38

وحشتناک ترینش اینه که تنها تو اتاق بودم داشتم مینوشتم اصلا غرق داستان بودما یهویی شوهرم اومد تو خونه نفهمیدم که وقتی صدام کرد جیغ زدم حسابی ترسیده بودم اخه اومده بود بالاسرم اروم صدام میکرد

امضا : مهدیه احمدی

I'm.JãS❀

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
7/6/18
ارسالی‌ها
648
پسندها
15,330
امتیازها
39,073
مدال‌ها
22
سطح
24

• نویسنده موضوع
:laughting::laughting:

I'm.JãS❀

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
7/6/18
ارسالی‌ها
648
پسندها
15,330
امتیازها
39,073
مدال‌ها
22
سطح
24

• نویسنده موضوع
یه بار با مامانم تو خونه تنهابودیم.داشتیم فیلم ترسناک میدیدم.خونمون یه راهروی باریک داره که اتاق خوابا اونجان.
در اتاق خواب من نیمه باز بود.یه دفعه چند بار بازو بسته شد.مامانم از ترس جیغ کشید
گفت برو ببین چی بود.وقتی در اتاقو باز کردم
هیچی نبود.

Elena

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
7/4/18
ارسالی‌ها
364
پسندها
15,166
امتیازها
39,073
مدال‌ها
17
سطح
24

عید امسال با چند تا از دوستای من و پدرم کلا خانوادگی و دوستانه رفته بودیم کیش اون یکی خونمون به شب نمی دونم کسی دید یا نه فقط اون جا بود یا نه ولی ماه half blood moon شده بود یعنی نصفه بود ولی قرمز شده بود من و دوستم نشسته بودیم رو صخره های لب ساحل داشتیم راجب اینکه می گن وقتی full blood moon می شه اهریمناا فدرتشون زیاد می شه و اینا حرف می زدیم یهو دیدیم یه دست داره تو اب تکون می خوره جفتمون جیغ کشون پاشدیم در بریم که دیدیم شوت شدیم تو اب (که خدا نصیب گرگ بیابون نکنه کلی اب شور خوردیم چون دهنمون بااااااااز داشتیم جیغ می کشیدیم)سرمونو که از اب دراوردیم دیدیم پسر دایی منم خیس خیسه آریا و دانیال دوستامون هم هر هر کرکر دارن می خندن که فهمیدیم اینا دستمون انداختن ولی واقعا صحنه وحشتناکی بود...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش

I'm.JãS❀

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
7/6/18
ارسالی‌ها
648
پسندها
15,330
امتیازها
39,073
مدال‌ها
22
سطح
24

• نویسنده موضوع
چه وحشتناک!من وقتی تو کرج زلزله اومد خواب بودم.یه لحظه یه صدای وحشتناک شنیدم از خواب پریدم.قلبم اومده بود تو دهنم.ولی دفعه دوم با داداشم نشستیم رو زمین.زیرمون میلرزید.میخندیدیم.

Elena

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
7/4/18
ارسالی‌ها
364
پسندها
15,166
امتیازها
39,073
مدال‌ها
17
سطح
24

چه وحشتناک!من وقتی تو کرج زلزله اومد خواب بودم.یه لحظه یه صدای وحشتناک شنیدم از خواب پریدم.قلبم اومده بود تو دهنم.ولی دفعه دوم با داداشم نشستیم رو زمین.زیرمون میلرزید.میخندیدیم.
آفرین کار خوبیه یعنی بهترین کاره

fatool

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
1/7/18
ارسالی‌ها
11
پسندها
195
امتیازها
1,203
سطح
0

پدربزرگم فوت کرد....ما شهر خودمون نبودیم و بابام هم باهامون نبود (شهر خودمون بود)مامانم و خاله ام رفتن بیرون...ولی سریع برگشتن ....مامانم اعصابش خرد بود و ناراحت ولی خاله ام عین ابر بهار گریه میکرد:D
با اینکه بابای بابام بود ولی خب خاله هم خیلی ناراحت بود ...میدونستم پدربزرگم مریضه....رفتم جلوی خاله ام و گفتم مُرد ؟؟؟؟سرشو تکون داد...
همون جا بلند بلند زدم زیر گریه ...خییییییلی گریه کردم ....تموم راه که 4-5 ساعت بود رو من گریه کردم ....وقتی هم رسیدیم داشتن خاک روش میریختن:crying:هرکی منو میدید انگار پدربزرگم رو میدید چون بلند بلند گریه میکردن و منو میچلوندن :D
خلاصه خیلی بد بود خیلی خیلی بد

امضا : fatool

اشک سرخ

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
13/2/18
ارسالی‌ها
751
پسندها
16,969
امتیازها
44,373
مدال‌ها
10
سطح
0

اینی که میگم ترسناک نیستا به نظر من خیلی هم خنده داره.
شب بود تو جام دراز کشیده بودم بغل بخاری.
رمان ترسناک هم خونده بودم.خخخ
به شعله های بخاری نگاه کردم شبیه جمجمه بود.
یه سری آدم بودن شاید نمیدونم.
قدشون بلند بود یه ردای مشکی هم پوشیده بودن. یه عصا هم دستشون بود.صورتشون معلوم نبود تاریکی بود فقط.
یکیشون تو آشپزخونه یکیشون بغل تلویزیون.یکیشون جلوی در اتاق یکی هم بالا سرم .
و این بود داستان خنده دار من

sanam_gh_

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
5/4/18
ارسالی‌ها
1,888
پسندها
8,750
امتیازها
33,973
مدال‌ها
20
سطح
16

خلاصه:یادمه بچه بودم عروسی فامیل توخونه بودمابچه هام رفتیم توکوچه بازی،منم‌تنها بودم وکنحکاودیدم یه خونه قدیمی بادیوارکوتاع کنارخونه که عروسی بودهست کمی ماسه کناردیوارهم بود منم رفتم روماسع هاهمین که دستم گذاشتم یک دستی مثله گربه مانندباناخن وموهای بلندزشت دست گرفت ومیکشیدمنم همش جیغ میزدم که داداشم به زورتونست منوب سمت خودش بکشونه واونم دستم‌ول کنه،خلاصه داداشم سرگرم دیدزدن‌خونه بود که دیدم پنجره ساختمونه کناررفتم ودوتازن حامله بااخم دارن نگام میکنن ،ایندفعه چشمام بستم داداشم صدازدم وقتی اومدهیچکس نبود!

امضا : sanam_gh_
عقب
بالا