مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Fatima1385h2

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
5/12/19
ارسالی‌ها
1
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

با سلام خدمت تمامی عزیزان
طبق تقاضاهایی که داشتیم مبنی بر زدن این بخش، تاپیک زده شد؛ ولی در صورت رعایت نکردن قوانین تاپیک بسته خواهد شد‌.

قوانین:

●تاپیک برای پیدا کردن رمان های گمنام می باشد، پس لطفا "معرفی" یا "درخواست رمان" نداشته باشید!

●برای پیدا کردن رمان مد نظرتون، فقط کافیه که خلاصه ای از رمان یا نکته های بولد اون‌ رمان که...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

ایلا

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
4/12/19
ارسالی‌ها
2
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

سلام یه رمان هست ک توش دختره شبیه پسرا لباس میپوشه و جیب بری میکنه و اسم مستعارشم بلبله چون زیادی وراجه بعد تو شرکته یه پسر پولدار کار میگیره و وقتی صاحبخونش میندازتش بیرون میره انباری شرکتو اجاره میکنه.اسم اصلیشم فک کنم سرمه باشه
سلام
همیشه یکی هست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] medisa

fafagoli2823

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
4/12/19
ارسالی‌ها
10
پسندها
3
امتیازها
3
سطح
0

سلام کسی اسم این رمان و میدونه خیلی وقته دنبالشم خلاصه داستان یه دختر به اسم مهتا و اسم پسر رادین هست که ده سال از مهتا بزرگتره و بخاطر مادربزرگشان باهم ازدواج میکنند ولی از اول عاشق هم بودن اما بهم نمیگفتن و رادین خیلی مهتارو اذیت میکرد و میزد اخرشم بهش میگه خیلی دوسش داره

Sari

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
5/12/19
ارسالی‌ها
27
پسندها
22
امتیازها
40
سطح
0

با سلام خدمت تمامی عزیزان
طبق تقاضاهایی که داشتیم مبنی بر زدن این بخش، تاپیک زده شد؛ ولی در صورت رعایت نکردن قوانین تاپیک بسته خواهد شد‌.

قوانین:

●تاپیک برای پیدا کردن رمان های گمنام می باشد، پس لطفا "معرفی" یا "درخواست رمان" نداشته باشید!

●برای پیدا کردن رمان مد نظرتون، فقط کافیه که خلاصه ای از رمان یا نکته های بولد اون‌ رمان که...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Sari

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
5/12/19
ارسالی‌ها
27
پسندها
22
امتیازها
40
سطح
0

سلام من دنبال یه رمان هستم که پسره زنشو به خاطر حجابش به تحریک یه دختر دیگه طلاق میده و با اون دختره ازدواج میکنه بعد شب عروسی میفهمه دختره حاملس و سرش کلاه گذاشته زنشم بعد از جدایی میره خارج و بعد از ۵ سال برمیگرده خواهش میکنم راهنمایی کنید

Mzn

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
29/9/19
ارسالی‌ها
10
پسندها
12
امتیازها
33
سطح
0

سلام کسی اسم این رمان و میدونه خیلی وقته دنبالشم خلاصه داستان یه دختر به اسم مهتا و اسم پسر رادین هست که ده سال از مهتا بزرگتره و بخاطر مادربزرگشان باهم ازدواج میکنند ولی از اول عاشق هم بودن اما بهم نمیگفتن و رادین خیلی مهتارو اذیت میکرد و میزد اخرشم بهش میگه خیلی دوسش داره
شاید رمان ماه من باشه

S_j

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
6/9/19
ارسالی‌ها
67
پسندها
106
امتیازها
523
سطح
0

سلام من دنبال یه رمان هستم که پسره زنشو به خاطر حجابش به تحریک یه دختر دیگه طلاق میده و با اون دختره ازدواج میکنه بعد شب عروسی میفهمه دختره حاملس و سرش کلاه گذاشته زنشم بعد از جدایی میره خارج و بعد از ۵ سال برمیگرده خواهش میکنم راهنمایی کنید
رمان نجابت من بهانه تو رو چک کنید

Sari

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
5/12/19
ارسالی‌ها
27
پسندها
22
امتیازها
40
سطح
0

rominamahdavi

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
11/12/19
ارسالی‌ها
3
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

سلام به رمان بود
فکر میکنم اسم دختره پرستو بود یه خواهر داشت به نام پریسا ماله قبل انقلاب بوده پدرش پول پرست بود و دختره رو به یکی تو خارج از ایران میده دختره میره میبینه پسره زن داره رقاص کاباره میشه میخواد خودکشی کنه که عشق قدیمیش پیداش میکنه
هم زمان با ازدواج اسنا انقلاب میشه و خانواده دختره میان اونجا زندگی کنن
اسم پسره هم کامران بود اشتباه نکنم

رزانی

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
30/10/19
ارسالی‌ها
29
پسندها
204
امتیازها
1,003
مدال‌ها
1
سطح
2

• محروم
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.