گفتگوی آزاد رمان های مربوط به دانشگاه:/

• نویسنده موضوع K_H
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 115
  • بازدیدها 19,922
  • کاربران تگ شده هیچ

Maede Shams

مدیر ارشد بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/8/18
ارسالی‌ها
4,874
پسندها
97,375
امتیازها
95,555
مدال‌ها
48
سطح
43

همه‌ی این‌ها به کنار
من به شخصه
شاهد ِ نویسنده[همون خزنویس ِ خودمون] بودم که نوشته بود:
{زنگـ ِ دانشگاه خورد و من با دوستم توی حیاط داشتیم حرف میزدیم. یهو دوستم گفت:
-فلانی بابات اومد دنبالت.
همدیگه رو بغل کردیم و رفتم سوار ِ ماشین ِ بابام شدم. بوسش کردم و گفتم:
-سلام عشقممممممم چطولییییییی؟}
:straight_face::straight_face::straight_face::straight_face::straight_face::straight_face::straight_face::straight_face::straight_face::straight_face::straight_face:

آخرین ویرایش
امضا : Maede Shams

Haniie

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
22/6/18
ارسالی‌ها
1,105
پسندها
10,923
امتیازها
38,673
مدال‌ها
20
سطح
19

یه نکته مهم اینکه خیلی تو رمانا میبینم اساتید بسیار جوون هستن
کسی استاد میشه که [ با ارفاق ] حداقل دانشجوی دکتری باشه.
نه یه دختر ناناز بیست و سه چهار ساله
لج و لجبازی اساتید و دانشجو ها هم نهایتش حذف کردنه نه خواسته های غیر معقول.

امضا : Haniie

BELLONA

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
198
پسندها
5,754
امتیازها
21,583
مدال‌ها
11
سطح
11

یه مبحث دیگ ک بنده وظیفه انسانیم دونستم بگم اینه ک تو این رمانایی ک یارو اربابه دختره خدمتکارشه
اقا اولا مگ عهد بوقه ک ارباب و رعیت باشه دوما مگ داریم یارو تو شهر شرکت داشته باشه و میلیاردر باشه بعد در کنارش خان روستا ام باشه نداریم ناموسا@_@ سوما تو این دوره زمونه کدوم انسانی میاد به خاطر یه فوش که حالا در نظر میگیریم"بی فرهنگ" اینهمه ی زن و شکنجه بدن ک چی بعله اقا خان روستاس سگ اخلاق و سگ اعصابه تا حالا کسی بش نگفته بود "بی فرهنگ".
از این بحث که خارج بشیم میرسیم ب رمانای پلیسی
دوست عزیز پلیسا رو از هزار جهت کنترل میکنن چطور شخصیت اصلی داستانت ک سرگرد باشه میره پارتییی@_@ اخه عزیز من دهن منو وا نکن بزار بسته بمونه -_-
از این بحثم خارج میشیم میرسیم ب...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : BELLONA

Elena

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
7/4/18
ارسالی‌ها
364
پسندها
15,166
امتیازها
39,073
مدال‌ها
17
سطح
24

والا ما که دبیرستانیم غیر از تک و توک استاد مرد که باهاشون کلاس داریم خارج از مدرسه تو مدرسه یه چیز بگیم چنان جد و ابادمونو یکی می کنن که بیا و ببین نه قیافه دارن نه قد و هیکل فقط یکیشون یه بنز داره مال عهد بوق که از اینور با چنان شکمی اینور و اونور میره انگار زنای ۵ ماهه :/کچلم که هس شکر خدا هیزیم که سر تا پاشو فرا گرفته -_- جیکت در میاد سر کلاس می ندازتت بیرون از نمرت کم می کنه بعد تو دانشگاه چگونه دوستان در این حد با استاد راحتن الله و اعلم =|

فندق

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/7/18
ارسالی‌ها
376
پسندها
8,218
امتیازها
28,673
مدال‌ها
4
سطح
0

اخه لامصب چه گیری دادی به رتبه هفت کنکور
حداقل بگو رتبه دو و سه
این طوری هم متنوع تره هم کلاسش بالاتر
قبول دارید ایا؟؟؟؟

امضا : فندق

NEGIN BARZAN~

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/10/20
ارسالی‌ها
2,143
پسندها
30,375
امتیازها
64,873
مدال‌ها
19
سطح
33

از اونجایی ک همه دل پری دارن از رمانا، باید منتظر ی استاد پیر و زوار در رفته باشیم ک عین سگ (بلانسبت) میمونه تا میگی عه، میگه گمشو بیرون سر کلاسم چشمم بهت نخوره!
خداییش از کجا میارن این پسرا رو اینا ب پسرا میگن دیوار ما ب دیوار میگیم پسره! ~_~
همیشه هم دقت کرده باشین میرن تو شکم یدونه خوشگلاش! ما باشیم یا میریم تو دیوار، یا با آسفالت کف حیاط یکی میشیم یا از اون کوتوله زشتاش میخوریم! @-@ بعدم همه خوشگلاش بی‌پولن! ینی جمیعا فقیر فقران!
بعد دقت کردین اونی ک عاشقش میشن، ی دختر دیگه‌ی زشت و داف و صدا تو دماغی هم هست ک عاشقشه و میخواد ب زور ازت بگیرتش! آخرم ی جا هم رو میبینن و دختره گم میشه میره ی جای دیگه زندگی میکنه جواب تلفنای پسره رو هم نمیده! £_£ این برای همه‌ی رماناس! آخه تا چ حد کاپی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : NEGIN BARZAN~

رویا بیدار

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
22/10/20
ارسالی‌ها
82
پسندها
437
امتیازها
3,013
مدال‌ها
8
سطح
6

من موندم کی گفته دانشگاه استاد جوون و جذاب داره یا دانشجو های پسرش فلانن من ترم اولم خب ولی استادامون همسن سیاوش قمیشی ان حالا این هیچ 2 تا پسر بیشتر نداریم که اصلا نگم از قیافه هاشون ادم سیر دانشگاه میشه

Death Stalker

میم‌ساز انجمن + نویسنده انجمن
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/9/20
ارسالی‌ها
5,145
پسندها
155,311
امتیازها
80,673
مدال‌ها
30
سطح
43

:laughting:
نظرهای جالبی بود؛ من که تا حالا غیر از خارجی و تخمی تخیلی چیزی نخوندم اما درس عبرتی بود که هیچ وقت به این ژانر ها نیگا هم نکنم. :unknw:

امضا : Death Stalker

NEGIN BARZAN~

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/10/20
ارسالی‌ها
2,143
پسندها
30,375
امتیازها
64,873
مدال‌ها
19
سطح
33

:laughting:
نظرهای جالبی بود؛ من که تا حالا غیر از خارجی و تخمی تخیلی چیزی نخوندم اما درس عبرتی بود که هیچ وقت به این ژانر ها نیگا هم نکنم. :unknw:
نه خب بعضیا قشنگ مینویسن ینی بیشترش با واقعیت مطابقت داره اما ی جاهایی رو خراب میکنن دیگه! مسخره میشه

امضا : NEGIN BARZAN~

Death Stalker

میم‌ساز انجمن + نویسنده انجمن
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/9/20
ارسالی‌ها
5,145
پسندها
155,311
امتیازها
80,673
مدال‌ها
30
سطح
43

نه خب بعضیا قشنگ مینویسن ینی بیشترش با واقعیت مطابقت داره اما ی جاهایی رو خراب میکنن دیگه! مسخره میشه
من همون ها رو هم نخوندم. ژانر عاشقانه با گروه خونی من نمی‌سازه :laughting: :610601-4f971c8d295fe930d42575534604d751:

امضا : Death Stalker

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا