مطالب جالب مطالب جالب | قطعه‌های کتاب

• نویسنده موضوع وانیا؛
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 580
  • بازدیدها 1,847
  • کاربران تگ شده هیچ

اِنزوا؛

مدیر تالار وحشت + عکاس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
7/7/23
ارسالی‌ها
1,544
پسندها
4,806
امتیازها
25,673
مدال‌ها
15
سطح
13

• مدیر
«قبلا می‌توانستم دختری بی‌‌فکر و بی‌‌خیال و آسوده باشم! چون چیز ارزشمندی نداشتم که از دست بدهم. ولی حالا... تا آخر عمر یک نگرانی بزرگ خواهم داشت. هر وقت که تو از من دور باشی به همه‌ی اتومبیل‌‌هایی فکر میکنم که ممکن است تو را زیر بگیرند. یا همه‌‌ی تخته‌‌های اعلامیه‌ای که ممکن است روی سرت بیفتد! و یا همه‌ی میکروب‌های وحشتناکی که ممکن است بخوری، آرامش خیالم تا ابد از بین رفته است!»
بابا لنگ دراز/جین وبستر

امضا : اِنزوا؛

اِنزوا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
7/7/23
ارسالی‌ها
1,544
پسندها
4,806
امتیازها
25,673
مدال‌ها
15
سطح
13

• مدیر
«همه جوان ها بالاخره یک روز عاشق می شوند ولی همه زندگی به همان عشق اول ختم نمی شود. معمولا آدم با عشق اولش ازدواج نمی کند، حتی گاهی با او حرف هم نمی زند، اما احساس قشنگی است که همیشه خاطرات آدم را شیرین می کند. عشق های دوران جوانی همین ستاره ها هستند و تو هر وقت به ستاره ها نگاه کنی، می فهمی که یک جایی، یک جایی از دنیا یک کسی هست که وقتی به تو فکر می کند ته قلبش گرم می شود.»
چهل سالگی/ناهید طباطبایی

اِنزوا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
7/7/23
ارسالی‌ها
1,544
پسندها
4,806
امتیازها
25,673
مدال‌ها
15
سطح
13

• مدیر
«دیشب به خودم گفتم: شعور یک گیاه در وسط زمستان، از تابستان گذشته نمی‌آید، از بهاری می‌آید که فرا می‌رسد. گیاه به روزهایى که رفته، نمی‌اندیشد، به روزهایى می‌اندیشد که می‌آید، اگر گیاهان یقین دارند که بهار خواهد آمد، چرا ما انسان‌ها باور نداریم که روزی خواهیم توانست به هر آن چه می‌خواهیم، دست یابیم؟»
نامه‌های عاشقانه‌ی یک پیامبر/جبران خلیل جبران

اِنزوا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
7/7/23
ارسالی‌ها
1,544
پسندها
4,806
امتیازها
25,673
مدال‌ها
15
سطح
13

• مدیر
«بهار پیش از آن که حادثه‌ای در طبیعت باشد، حادثه‌ای است در قلب آدمی و پیش از آن که در طبیعت محسوس باشد در حسی انسانی وقوع می‌یابد.»
یک عاشقانه آرام/نادر ابراهیمی

اِنزوا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
7/7/23
ارسالی‌ها
1,544
پسندها
4,806
امتیازها
25,673
مدال‌ها
15
سطح
13

• مدیر
«بعضی چیزها را نمی‌شود گفت.بعضی چیزها را احساس می‌کنید، رگ و پی شما را می‌تراشد، دل شما را آب می‌کند، اما وقتی می‌خواهید بیان کنید، می‌بینید که بی رنگ و جلاست ! مانند تابلوئیست که شاگردی از روی کار استاد ساخته باشد. عینا همان تابلوست اما آن روح، آن چیزی که دل شما را می‌فشارد در آن نیست.»
چشم‌هایش/بزرگ علوی

اِنزوا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
7/7/23
ارسالی‌ها
1,544
پسندها
4,806
امتیازها
25,673
مدال‌ها
15
سطح
13

• مدیر
«دوستدار هنر از هنرمند بیشتر لذت می‌برد. مسلما هر هنرمندی از کار خودش حتی اگر شاهکار هم باشد ناراضی است. همیشه می‌خواهد بهتر و زیباتر از آنچه خلق کرده بسازد. همیشه می‌تواند عیوب آن را ببیند. هنرمند بهترین منقد آثارش است. اغلب مردم نواقص را آسان ادراک نمی‌کنند، فقط زیبایی‌های آن را می‌بینند.»
چشم‌هایش/بزرگ علوی

اِنزوا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
7/7/23
ارسالی‌ها
1,544
پسندها
4,806
امتیازها
25,673
مدال‌ها
15
سطح
13

• مدیر
«بابا لنگ درازِ عزیزم! کسی که در زندگی ‌اش کسی را از ته قلبش دوست دارد همیشه نگران است! نگران غذا خوردنش، نگران ماشین‌هایی ‌که به او نزدیک می‌شوند و بوق شان خراب است؛ نگران ویروس‌هایی که دور او می‌چرخند! اما بابای عزیزم؛ این‌ها از شیرین‌ترین نگرانی‌‌های دنیا هستند! از شیرین‌ترین های آن‌ها.»
بابا لنگ دراز/جین وبستر

اِنزوا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
7/7/23
ارسالی‌ها
1,544
پسندها
4,806
امتیازها
25,673
مدال‌ها
15
سطح
13

• مدیر
«برای کشتن که حتما لازم نیست انسان هفت‌تیر بردارد و تق‌تق، شلیک کند! من به این طرز کشتن، معتقد نیستم. انسان می‌تواند کسی را در قلبش بکشد. اگر انسان از دوست داشتن کسی دست بردارد، او را در قلب خود کشته است.»
درخت زیبای من/واسکونسلوس

اِنزوا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
7/7/23
ارسالی‌ها
1,544
پسندها
4,806
امتیازها
25,673
مدال‌ها
15
سطح
13

• مدیر
«تعداد آدم‌هایی که من واقعاً دوست‌شان داشته باشم زیاد نیست تعداد کسانی که نظر خوبی درباره‌شان دارم از آن هم کمتر است من هرچه بیشتر دنیا را میشناسم از آن ناراضی‌تر میشوم‌ هر روز که میگذرد بیشتر معتقد میشوم آدم‌ها شخصیت ناپایداری دارند و نمیشود روی ظواهر لیاقت یا فهم و شعورشان حساب کرد.»
غرور و تعصب/جین آستین

اِنزوا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
7/7/23
ارسالی‌ها
1,544
پسندها
4,806
امتیازها
25,673
مدال‌ها
15
سطح
13

• مدیر
«آنچه که زندگی بوده‌است از دست داده‌ام، گذاشتم و خواستم از دستم برود و بعد از آنکه من رفتم، به درک، می‌خواهد کسی کاغذپاره‌های مرا بخواند، می‌خواهد هفتاد سال سیاه هم نخواند، من فقط برای این احتیاج به نوشتن که عجالتاً برایم ضروری شده‌است می‌نویسم.»
بوف کور/صادق هدایت