MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع

Alef_Gaf

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/7/18
ارسالی‌ها
1,914
پسندها
24,627
امتیازها
53,373
مدال‌ها
22
سطح
28

چرا تاپیک شوخی با انجمن نیس
من پست اخرشو نخوندم:sad:

امضا : Alef_Gaf

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
چرا تاپیک شوخی با انجمن نیس
من پست اخرشو نخوندم:sad:

Saloviya

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/12/18
ارسالی‌ها
82
پسندها
1,821
امتیازها
11,813
مدال‌ها
1
سطح
0

سلام سلام سلام
وافعا بعضی موقعا به همچین ادمای با استعدادی غبطه میخورم که چه شکلی این همه مخشون فعاله
من شمارو زیاد نمیشناسم ولی خوب میدونم که همسن منی(چه ربطی داشت؟-ربطش میدیم:/)چه شکلی این همه تونستی نکته برداری کنی؟؟وخوب غیر از اون باید بگم بعضی از موضوعات منم شاملش میشدم متسفانه ولی خوب کاریش نمیشه کرد دیگه،خبببب درکل فک نکنم نقد کردم(ببخشید)ولی خوب خیلی باحال و خنده دار بود(سعیم میکنم ادم شم)

امضا : Saloviya

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
سلام سلام سلام
وافعا بعضی موقعا به همچین ادمای با استعدادی غبطه میخورم که چه شکلی این همه مخشون فعاله
من شمارو زیاد نمیشناسم ولی خوب میدونم که همسن منی(چه ربطی داشت؟-ربطش میدیم:/)چه شکلی این همه تونستی نکته برداری کنی؟؟وخوب غیر از اون باید بگم بعضی از موضوعات منم شاملش میشدم متسفانه ولی خوب کاریش نمیشه کرد دیگه،خبببب درکل فک نکنم نقد کردم(ببخشید)ولی خوب خیلی باحال و خنده دار بود(سعیم میکنم ادم شم)
:rose:
سلام ،
خدادادیه این یه بندِ وجودم،
به سادگی، فقط کافیه خودتو از جمع هاشون بکشی بیرون و از یه زاویه دیگه نگاهشون کنی ... هر چند من بین جمع هاشون سرک می کشیدم و می نوشتم ...
ارادت .

..のnya20..

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
29/4/18
ارسالی‌ها
1,089
پسندها
12,423
امتیازها
35,373
مدال‌ها
24
سطح
19

Slm AzZm
MrC k hmishe hamrahm bdi part b part
V avlin ksi bdi k nghd krd
Miaym bazm♡
خواهش میکنم کاری نکردم؛)
قلمت آدم رو مشتاق همراهی میکنه
پس منتظر بازگشت پر انرژیت هستم موفق باشی عزیزم

امضا : ..のnya20..

..TaraɲΘm..

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
29/3/18
ارسالی‌ها
1,497
پسندها
12,044
امتیازها
38,673
مدال‌ها
22
سطح
20

سلام : )
راستش من در یک جای نامناسب (!) داشتم به حرف‌هات فکر می‌کردم و به یه نتیجه‌ای رسیدم :/ :afro: (عفو! ایموجی بهتر نبود :/)
در یه قسمتی گفته بودی من هر رمانی رو تایید می‌کنم...
ولی من حرفت رو قبول ندارم!
به نظر من زمانی که یه نفر بیاد و هر موضوعی رو تو رمانش بیان کنه و شخصیت‌های رمانش رو ابرشخصیت جلوه بده (بعضی از همون رمان‌های خز!) می‌تونه ضربه بدی رو روی بعضی از مخاطب‌ها بذاره.
همگی ما می‌دونیم بیشتر مخاطب‌های همچین رمان‌هایی که اغلب مجازی هستند نوجوان‌های درحال بلوغ و بین 12 یا 13 ساله و بزرگ‌تر هستن (من خودم تو 13 سالگی خیلی رمان‌های خز و... خوندم! :/)
زمانی که یه دختر نوجوان...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ..TaraɲΘm..

..TaraɲΘm..

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
29/3/18
ارسالی‌ها
1,497
پسندها
12,044
امتیازها
38,673
مدال‌ها
22
سطح
20

یه چیز دیگه...
به نظرم نمی‌شه همیشه یه گوشه نشست و از دور همه چیز رو قضاوت کرد، بعضی وقت‌ها لازمه خود موضوع رو حس کرده باشی...
شاید واقعا باید در جریان موضوع و یا اتفاق باشی تا بتونی عاقلانه‌تر تصمیم بگیری...
اینکه دو موضوع رو کاملا حس کرده باشی و در مورد هر دوش نظر بدی...
بعضی نظرها که از دور گفته می‌شن همه حقیقت نیستن و شاید همه جانبه هم گفته نشده باشن.
نمی‌خوام بگم حرف‌هات دروغ و چرت بود یا هر چیز دیگه، چون کاملا حرف‌هات رو باور دارم و دوسشون دارم... ولی گاهی باید واقعا تجربه کنی تا نظر بدی.

و باز هم این فقط نظر منِ ...

امضا : ..TaraɲΘm..

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
سلام : )
راستش من در یک جای نامناسب (!) داشتم به حرف‌هات فکر می‌کردم و به یه نتیجه‌ای رسیدم :/ :afro: (عفو! ایموجی بهتر نبود :/)
در یه قسمتی گفته بودی من هر رمانی رو تایید می‌کنم...
ولی من حرفت رو قبول ندارم!
به نظر من زمانی که یه نفر بیاد و هر موضوعی رو تو رمانش بیان کنه و شخصیت‌های رمانش رو ابرشخصیت جلوه بده (بعضی از همون رمان‌های خز!) می‌تونه ضربه بدی رو روی بعضی از مخاطب‌ها بذاره.
همگی ما می‌دونیم بیشتر مخاطب‌های همچین رمان‌هایی که اغلب مجازی هستند نوجوان‌های درحال بلوغ و بین 12 یا 13 ساله و بزرگ‌تر هستن (من خودم تو 13 سالگی خیلی...

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
یه چیز دیگه...
به نظرم نمی‌شه همیشه یه گوشه نشست و از دور همه چیز رو قضاوت کرد، بعضی وقت‌ها لازمه خود موضوع رو حس کرده باشی...
شاید واقعا باید در جریان موضوع و یا اتفاق باشی تا بتونی عاقلانه‌تر تصمیم بگیری...
اینکه دو موضوع رو کاملا حس کرده باشی و در مورد هر دوش نظر بدی...
بعضی نظرها که از دور گفته می‌شن همه حقیقت نیستن و شاید همه جانبه هم گفته نشده باشن.
نمی‌خوام بگم حرف‌هات دروغ و چرت بود یا هر چیز دیگه، چون کاملا حرف‌هات رو باور دارم و دوسشون دارم... ولی گاهی باید واقعا تجربه کنی تا نظر بدی.
...