دنباله دار {¦¦آرزو برای سال جدید + تگ¦¦}

• نویسنده موضوع °.ELENA.°
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 270
  • بازدیدها 6,529
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Baaaaran

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
12/11/18
ارسالی‌ها
661
پسندها
12,762
امتیازها
31,973
مدال‌ها
16
سطح
19

Baaaaran Baaaaran امید وارم سال جدید رو با ۱٪ شانس شروع کنی و دومن این که ادم بشی:straight_face:

Parinaz_ask

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/5/18
ارسالی‌ها
458
پسندها
12,416
امتیازها
32,573
مدال‌ها
16
سطح
19

nana :) nazy.8 نازیم،نفسم،قشنگم،منم از تو ممنونم که همیشه به حرفام گوش دادی.بهترین کسی هستی که میشناسم.با خنده هات میخندم،با گریه هات گریه میکنم.همیشه بخند.هرچقدر اونا باهات بد باشن تو با هاشون بد نباش.عاشقتم.
Shabnm Shabnm.8 شبنم جونم،با اینکه من زیاد نمیشناسمت و خیلی وقت نیست باهات آشناشدم ولی یه چیزی بهت میگم:سعی کن تو هم به طرف کسی بری،فقط اون نیاد سمت تو.امیدوارم همیشه شاد باشی.
سامیار زاهد samiar7 تنها آرزوم واسه تو اینه که همیشه بخندی و بیخیال غم و غصه بشی،شاید ندونی ولی من عین داداشم دوست دارم.
mhds mhds...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Parinaz_ask

mhds

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
16/8/18
ارسالی‌ها
221
پسندها
15,158
امتیازها
36,273
مدال‌ها
16
سطح
23

Parinaz_ask parinaz.85 هرچی ارزوی خوبه هرچی مهربونیه هرچی خوشحالی برات ارزو میکنم سال نو پیشاپیش مبارک خواهری^_^

امضا : mhds

!sara

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
15/8/18
ارسالی‌ها
74
پسندها
5,105
امتیازها
21,133
مدال‌ها
10
سطح
11

اول سلام بر همتون...یه مدت نبودم...جواب ندادم شرمنده
HEYDAR HaMaN_P ان شاالله سالی پر از شادی داشته باشی و خوشبختی....ممنون بابت تبریکی که گفتی و شرمنده که دیر جواب دادم
N نرگس نری جونم ان شاالله خوشبخت باشی...وفاداری تو برای همیشه نگه دار...باید وفاداری رو بهم یاد بدی...همیشه خودت باش عزیزم مث الان که هستی
NEGIN_R NᎬᏩᏆN هیچ وقت نمی خواستم چنین اتفاقی بیوفته....نمی دونم باور می کنی یا نه ولی اون حرفا رو نزدم...داره سال نو می شه امیدوارم کینه ای ازم به دل نداشته باشی
☆^دوستدار_زندگی^☆ Oo NaRJeS oO نرجس تو بهترینی..خیلی خوبی و من بد بودم...ممنون از اینکه هستی...سال خوبی داشته باشی
I.YãSi Yasaman.H یاس من این مدت کوتاه خیلی خیلی اذیت...

Venus

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
28/12/18
ارسالی‌ها
155
پسندها
1,609
امتیازها
9,763
مدال‌ها
9
سطح
8

کسیو ندارم تگ کنم .اما براهمه ارزوی سلامتی و موفقیت دارم .امیدوارم در سال جدید یاد بگیریم دل کسانی که عمیقا دوستمون دارند نشکنیم. داشتن غرور بی جا مانع دوستی هامون نباشع:icon12::icon12:

MAHKAME _R

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
10/2/19
ارسالی‌ها
932
پسندها
11,949
امتیازها
34,373
مدال‌ها
3
سطح
0

NEGIN_R NᎬᏩᏆN ارزوی موفقیت برات نگین جون امیدوارم همیشه سلامت و شاد باشی و به همه ی ارزوهات برسی دوست دارم.
@HaMaN_Pایشاالله همیشه موفق باشی و به همهی اروزهات برسی.
Apotemnophilia Majid_J_H_Mirzaei امیدوارم به ارزوهات برسی و نوشتن رو حتما ادامه بده چون مطمینم موفق میشی.
بردیا جنتلمن با اروز موفقیت . و به ارزوهات و هیچ غمگین نباشی با سال جدید همه غمات بره دیگ برنگرده.
N نرگس با ارزوی موفقت و سلامتی
به همه ی ارزوهات برسی.
REZA_M REZA_M با ارزوی موفقیت در زندگی تون و همیشه شاد باشین و به همه ی ارزوهاتون برسین و همیشه در زندگی تون موفق و شاد و سلامت باشین.

یاعلی

Narges_D

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/6/18
ارسالی‌ها
1,259
پسندها
20,503
امتیازها
48,373
مدال‌ها
23
سطح
28

MAHKAME _R mahkame
مرسی همچنین:`)
S !sara
مرسی جانا
لازم به یاددادن وفادادری نیست توخودت وفاداری

امضا : Narges_D

MAHKAME _R

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
10/2/19
ارسالی‌ها
932
پسندها
11,949
امتیازها
34,373
مدال‌ها
3
سطح
0

F.Śin

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
13/1/18
ارسالی‌ها
1,207
پسندها
16,572
امتیازها
38,073
مدال‌ها
24
سطح
24

بهار مي آيد...

roro nei30 roro nei30
رضوان عزيزم، آرزو ميكنم دلت هرگز گير ِ غم نيفته و همواره، از هر سختي و مشكلي، فارغ باشي. هرگز فراموش نكن ارزش ِ و جايگاه ِ بسيار والايي داري.
قبلاً گفته بودم كه همچون برگ ِ نازك ِ گلي مي موني كه با كشيده شدن ِ ناخني حالا از قصد يا ناخواسته، آسيب مي بينه و پژمرده مي شه اما لطفاً اجازه نده در سال ِ جديد، كسي ناخواسته يا از قصد، بتونه ناراحتت كنه و خوشيهات رو ازت بگيره.

روشنک.ا روشنک.ا
روشنك ِ عزيزم،...

آخرین ویرایش
امضا : F.Śin

Fatemeh.M

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
25/9/18
ارسالی‌ها
1,015
پسندها
15,519
امتیازها
39,073
مدال‌ها
20
سطح
24

بهار مي آيد...

roro nei30 roro nei30
رضوان عزيزم، آرزو ميكنم دلت هرگز گير ِ غم نيفته و همواره، از هر سختي و مشكلي، فارغ باشي. هرگز فراموش نكن ارزش ِ و جايگاه ِ بسيار والايي داري.
قبلاً گفته بودم كه همچون برگ ِ نازك ِ گلي مي موني كه با كشيده شدن ِ ناخني حالا از قصد يا ناخواسته، آسيب مي بينه و پژمرده مي شه اما لطفاً اجازه نده در سال ِ جديد، كسي ناخواسته يا از قصد، بتونه ناراحتت كنه و خوشيهات رو ازت بگيره.
...

امضا : Fatemeh.M
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.