مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

MOBARAKEH

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
2/8/20
ارسالی‌ها
851
پسندها
9,375
امتیازها
30,873
مدال‌ها
19
سطح
19

• #1,841
یه رمان که اسم دختره ستاره بود و خواهرش توی یه روستا با ارباب اونجا ازدواج کرده بوده و کشته میشه. و ستاره برمیگرده که انتقامش رو بگیره. با دوستش آناهیتا. فکر میکنم اسم ارباب روستا یا برادرش هم ساشا بود. اگه اشتباه نکنم.
رمان عشق ارباب

امضا : MOBARAKEH

behnaz1999

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
1/8/20
ارسالی‌ها
48
پسندها
67
امتیازها
103
سطح
0

• #1,842
سلام دوستان
پسرداستان مادرش استاددانشگاهه.مادرش میگه اگر میخوای ارث بهت برسه ازدواج کن.این هم بادختری ازدواج میکنه اما دختره خیلی خفت میکشه تو زندگیشون.پسره وضع مالیش توپه.خلاصه دوست پسره بهش نارو میزنه و پولای پسره رو بالا میکشه.دختره هم قبلش از زندگیش رفته.یادمه یک جاییش بود بعد از چندسال دختره پسره رو میبینه تو پراید خیلی تعجب میکنه.خلاصه اینادوباره باهم ازدواج میکنن پسره هم مال و منالشو پس میگیره ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی دنبالشم
رمان میرم جای من اینجا نیست. پسره مهرداد دختره آرام

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Shakiba97

Aabbcc

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
12/8/20
ارسالی‌ها
155
پسندها
176
امتیازها
728
مدال‌ها
3
سطح
1

• #1,843
میشه رمانی معرفی کنید که دختر داستان کوچیک باشه؟ مثلا زیر 18اینا

Aabbcc

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
12/8/20
ارسالی‌ها
155
پسندها
176
امتیازها
728
مدال‌ها
3
سطح
1

• #1,844
سلام. کمک کنین این رمان رو پیدا کنم.

پسره هزاران تا دوست دختر داشته و داره. شخصیت شیطون و کنه ای داره و عاشق اینه که دختر ها براش سر و دست بشکنن. با دختری آشنا میشه که اصلا محل ش نمیده و سرش به کار خودشه و زیاد از پسر ها خوشش نمیاد. پسر شیطون ما هم سعی میکنه با شیطونی و اذیت کردن دختره توجه ش رو جلب کنه. ولی دختر داستان به این آسونی ها پا نمیده و پسره بخاطر دختره کلی کار‌میکنه تا اون فقط ۱ نگاه بهش بندازه. بعد کم کم نسبت به دختر های دیگه سرد میشه و دلش فقط این دختر رو می خواد و بعد می فهمه که عاشقش شده. دختره هم هی اینو از خودش میرونه ولی پسره بیشتر جذبش میشه. دختره خیلی خیلی مغروره. و پسره هم خیلی خیلی شیطون.

اگه کسی این رمان رو خونده بهم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Aabbcc

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
12/8/20
ارسالی‌ها
155
پسندها
176
امتیازها
728
مدال‌ها
3
سطح
1

• #1,845
دوستان من کلا دنبال ۱ رمان با موضوع جدید می گردم. رمانی که توش خ**یا*نت، ت*جاوز، اینکه دختر داستان تنش فروشی کنه، ازدواج اجباری، اینکه دختره شیطون باشه و پسره مغرور،رمان با صحنه های خشن و...‌‌.. چه میدونم از این رمان های تکراری نباشه. ۱ رمان جذاب می خوام ۱ رمانی که تکراری نباشه. هر کس تا به حال اگه همچین رمان هایی با سبک جدید خونده معرفی کنه. هر چقدر هم که تعداد رمان ها زیاد بود عیب نداره فقط تکراری نباشن ممنون میشم اگه معرفی کنه. دوستان اگه میشه همه تون یه تعداد زیادی معرفی کنین و مطمئن باشید که من همه شون رو می خونم. مرسی از همگی. :105:
سگ خانه زاد
جلد دومش هم عشق و لازانیا

ZAHRA TAVASOLIAN

مترجم انجمن
مترجم انجمن
تاریخ ثبت‌نام
14/4/20
ارسالی‌ها
1,080
پسندها
7,089
امتیازها
24,673
مدال‌ها
18
سطح
12

• #1,846
سلام
یک رمانیو که فقط قسمت آخرشو خوندم اسمشو می‌خوام
دختر و پسره توی عروسی باهم آشنا میشن که اسم پسره فکر کنم سامیاره بعد این دوتا میرن هر کدوم جداگانه میرن تو حیاط که بارون میاد باهم میرن توی اتاق عقد که در اتاق عقد از تو قفل میشه و دختره برای پسره پیانو میزنه اسم دختره نازیلایه و یک خواهر دوقلو داره به اسم نازلی و یک داداش به اسم باراد فکر کنم بعد اینا بچه که بودن مامان باباشون میمیرند و عمه ها و عموهاشون هر کدوم از اینا رو میدن به یک خانواده و بعد چندسال همه همو پیدا میکنن
.
.
.
همه اینارو تو قسمت آخر فهمیدم حالا کسی اسمشو میدونه؟!

امضا : ZAHRA TAVASOLIAN

Nazanin.raminiya

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
21/7/20
ارسالی‌ها
279
پسندها
2,732
امتیازها
17,273
مدال‌ها
11
سطح
12

• #1,847
سلام دنبال رمانیم که یه دختر و پسر تو چت روم همش باهم چت میکنن و بعد تو یه دانشگاه باهمن چیز زیادی جز این یادم نمیاد فقط میدونم بعد متوجه میشن کسی که باهاش تو چت روم چت میکنه هم دانشگاهیشه و عاشق هم میشن

امضا : Nazanin.raminiya

Asalll

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
14/9/20
ارسالی‌ها
2
پسندها
0
امتیازها
0
سطح
0

• #1,848
سلام میشه لطفا اسم این رمانو بگین؟دختره از دست ناپدریش فرار کرد رفت ترکیه درس خوند مدلینگ شد از طرف شرکتی ک داخل ترکیه کار میکرد پیشنهاد دادنش ک برن تو شرکت ایران کار کنه بعد عاشق پسره شد اسم پسره هم امیر علی بود

Asalll

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
14/9/20
ارسالی‌ها
2
پسندها
0
امتیازها
0
سطح
0

• #1,849
سلام میشه اسم این رمانو بگین؟
دختره از دست ناپدریش فرار کرد رفت ترکیه درس خوند مدلینگ شد از طرف شرکتی ک داخل ترکیه کار میکرد پیشنهاد دادنش ک برن تو شرکت ایران کار کنه بعد عاشق پسره شد اسم پسره هم امیر علی بود

Fariba aaa

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
24/4/20
ارسالی‌ها
165
پسندها
195
امتیازها
728
مدال‌ها
2
سطح
1

• #1,850
سلام. کمک کنین این رمان رو پیدا کنم.

پسره هزاران تا دوست دختر داشته و داره. شخصیت شیطون و کنه ای داره و عاشق اینه که دختر ها براش سر و دست بشکنن. با دختری آشنا میشه که اصلا محل ش نمیده و سرش به کار خودشه و زیاد از پسر ها خوشش نمیاد. پسر شیطون ما هم سعی میکنه با شیطونی و اذیت کردن دختره توجه ش رو جلب کنه. ولی دختر داستان به این آسونی ها پا نمیده و پسره بخاطر دختره کلی کار‌میکنه تا اون فقط ۱ نگاه بهش بندازه. بعد کم کم نسبت به دختر های دیگه سرد میشه و دلش فقط این دختر رو می خواد و بعد می فهمه که عاشقش شده. دختره هم هی اینو از خودش میرونه ولی پسره بیشتر جذبش میشه. دختره خیلی خیلی مغروره. و پسره هم خیلی خیلی شیطون.

اگه کسی این رمان رو خونده بهم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.