مهم انتقادات و پیشنهادات کاربران/یک رمان

حبیب.آ

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
7/5/19
ارسالی‌ها
183
پسندها
5,000
امتیازها
20,913
مدال‌ها
1
سطح
0

lilix

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
7/3/19
ارسالی‌ها
291
پسندها
2,106
امتیازها
11,933
مدال‌ها
13
سطح
9

انجمن تازه تشکیل شده و مطمئنا نمیشه به اونصورت سختگیری کرد ولی چون اینجا یه انجمن رمانه برای تایید رمان حداقل باید یه خلاصه ای باشه که بشه برای دانلود گذاشت پس یکم سختگیری اونم در مورد خلاصه رمانها که حداقل محتوای رمان زو نشون بده لازمه الان یه رمان دیدم فقط یه جمله برای خلاصه نوشته شده بود که اصلا هم ربطی به رمان و محتوا و اینکه چجور رمانی در پیش رو داریم نداشت پس کم کمش باید یه خلاصه در خور یه انجمن رمان باشه
وای آره راست میگی بعضی رمانا فقط چند جمله ی احساسی یا یک شعر میزارن برای خلاصه

امضا : lilix

ISET1

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
13/7/17
ارسالی‌ها
3,867
پسندها
14,690
امتیازها
61,873
مدال‌ها
19
سطح
24

سلام ایده خوبیه مدیر مسابقات اگر بتونن اجرا کن بد نیست خیلیم خوبه
من بشتر مدنظرم نظرسنجی ای بود که توسط مدیر سایت ایجاد بشه ولی مسابقه هم خوبه...
پس اگه میشه لطف کنین خودتون به مدیر مسابقات بگین

نادیا سیف

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
16/7/19
ارسالی‌ها
1
پسندها
27
امتیازها
33
سطح
0

سلام. شما از زنفورو که خیلی پیشرفته‌ست استفاده می‌کنید، قالب‌های جدیدی داره که خیلی امکانات زیاد و جذابیت و همه‌کس پسنده. کاش قالب عوض می‌شد با امکانات بیشتری.

Azi

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
30/7/19
ارسالی‌ها
1
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

سلام چرا صفحه اصلی بسته است؟

NEGIN_R

مدیر بازنشسته
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
26/7/18
ارسالی‌ها
1,796
پسندها
64,265
امتیازها
77,373
مدال‌ها
33
سطح
43

امضا : NEGIN_R

N.i.M.a

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
7/8/19
ارسالی‌ها
2
پسندها
40
امتیازها
30
سطح
0

سلام خسته نباشید.
من فقط دیروز عضو شدم ولی مشکلات زیادی رو تو قلم نویسندگان و نقد رمان ها دیدم! رمان های زیادی با قلم ضعیف وجود دارن و این درست نیست. درسته که هرکسی باید تجربه رمان نویسی رو داشته باشه، امّا پیشرفت خیلی مهم تره. بهتر اینه که نویسنده ها نمونه ای از قلم خودشون و یا چند پست اولیه رمانشون رو برای ناظر بفرستن تا سطح قلمشون معلوم بشه. سخت گیری خیلی کمک بیشتری به نویسنده ها میکنه و باعث میشه بیشتر پیشرفت کنن. من خودم سه بار در انجمن های دیگه رمانم رد شد تا قلمم خیلی قوی تر شد و پیشرفت کردم، حتّی اگه نمیخواین رمانی رد بشه حداقل بهتره که نویسنده ها پست های اولیه رو برای ناظر بفرستن و ناظر رمان درمورد اشکالات اون بگه تا حداقل نویسنده بفهمه مشکلش چیه. من توی بخش رمان های درحال تایپ...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Sahel_am

طراح ازمایشی
طراح ازمایشی
تاریخ ثبت‌نام
13/8/19
ارسالی‌ها
148
پسندها
1,688
امتیازها
9,763
مدال‌ها
7
سطح
8

سلام خسته نباشین
چرا رمانای درحال تایپ فن فیکشن وقتی آپ میشن توی رمانای درحال تایپ قرار نمیگیره؟ فقط تو قسمت اخرین ارسالا میاد که بخاطر پستای متفرقه سریع میره پایین
ممنون میشم اگه به این مشکل رسیدگی کنید

امضا : Sahel_am

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,512
پسندها
24,895
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
سلام خسته نباشید.
من فقط دیروز عضو شدم ولی مشکلات زیادی رو تو قلم نویسندگان و نقد رمان ها دیدم! رمان های زیادی با قلم ضعیف وجود دارن و این درست نیست. درسته که هرکسی باید تجربه رمان نویسی رو داشته باشه، امّا پیشرفت خیلی مهم تره. بهتر اینه که نویسنده ها نمونه ای از قلم خودشون و یا چند پست اولیه رمانشون رو برای ناظر بفرستن تا سطح قلمشون معلوم بشه. سخت گیری خیلی کمک بیشتری به نویسنده ها میکنه و باعث میشه بیشتر پیشرفت کنن. من خودم سه بار در انجمن های دیگه رمانم رد شد تا قلمم خیلی قوی تر شد و پیشرفت کردم، حتّی اگه نمیخواین رمانی رد بشه حداقل بهتره که نویسنده ها پست های اولیه رو برای ناظر بفرستن و ناظر رمان درمورد اشکالات اون بگه تا حداقل نویسنده...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,512
پسندها
24,895
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
سلام خسته نباشین
چرا رمانای درحال تایپ فن فیکشن وقتی آپ میشن توی رمانای درحال تایپ قرار نمیگیره؟ فقط تو قسمت اخرین ارسالا میاد که بخاطر پستای متفرقه سریع میره پایین
ممنون میشم اگه به این مشکل رسیدگی کنید
سلام
دوست عزیز این دو بخش رمان های درحال تایپ و فن فیکشن ها کاملا مجزا هستن و از نظر تخصصی هم درست نیست که این دو بخش یکی بشن.
این بخش انجمن متاسفانه خیلی فعال نیست
درصورتی که فعال بشن یه قسمت مجزا مانند رمانای درحال تایپ ایجاد باشیم که روی صفحه باشن

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا