مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Nedaraad

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
12/6/19
ارسالی‌ها
1
پسندها
6
امتیازها
0
سطح
0

سلام بچه ها من یه رمان رو نصف کاره خوندم دنبالش میگردم دختریه ک پیش داییش زندگی میکنه یه روز به یه شرکت میره و توی شرکت با ریس شرکته دقیق یادم نیس بحث میکنه و درباره پول این حرفا بحث میکنن ریس شرکت یه چک مینویسه و به دختره میده دختره هم یجا میخاستن کیفشو بزنن ک از یه بلندی پرت میشه و دو نفر نجاتش میدن و یه زنک میفروشنش زنه هم تویه مجلسی ک برگذار شده بود دختر رو به یه عرب میفروشه و دختر بین راه میره دسشویی فرار میکنه ک مردی نجاتش میده ک همون ریسس شرکته هست و میبرتش خونه خودش و نمیزارش بیرون بیاد

mani moon

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/3/19
ارسالی‌ها
96
پسندها
661
امتیازها
3,713
سطح
0

سلام
خلاصه‌ی رمان اینه که عموی واقعی دختره که فکر می‌کنم اسمش اتابک بوده و یه خورده هم می‌لنگیده و استاد دانشگاه هم بوده عاشق برادر زاد‌ه‌اش می‌شه

زهرازارا.فرزین

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
25/3/19
ارسالی‌ها
301
پسندها
4,523
امتیازها
21,413
مدال‌ها
12
سطح
12

سلام
خلاصه‌ی رمان اینه که عموی واقعی دختره که فکر می‌کنم اسمش اتابک بوده و یه خورده هم می‌لنگیده و استاد دانشگاه هم بوده عاشق برادر زاد‌ه‌اش می‌شه
عشق ممنوعه ( واقعی) از سیما که دختر واقعی این عمو و برادرزاده است
چک کنید لطفا!

امضا : زهرازارا.فرزین

mani moon

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/3/19
ارسالی‌ها
96
پسندها
661
امتیازها
3,713
سطح
0

عشق ممنوعه ( واقعی) از سیما که دختر واقعی این عمو و برادرزاده است
چک کنید لطفا!
فکر نمی‌کنم این باشه چون اخر رمانش یادمه نوشته بود که به هم نرسیدن

آنشرلی

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
21/6/19
ارسالی‌ها
1
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

سلام دنبال یه رمان میگردم که یه دختره به درخواست ینفر صوری با یک پسری که اصلا نمیشناسدش ازدواج میکنه که فقط اسماشون تو شناسنامه هم باشه پسره هم فک کنم خارج از کشوره بعدش اون زنی که اینارو بهم معرفی کرده که البته اقوام پسره هم میشده میمیره بعد تو مجلس ختمش دختره تازه پسره رو میبینه فک کنم اسم پسره رضا بود یادم نیست ...

Nasim.zed

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/7/19
ارسالی‌ها
1
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

سلام دوستان
داستان درباره دوتا خواهره که میرن دزدی بعد گیر میفتن خونه ماله دوتا برادره که فکر کنم یکیش کور بوده بعد یکی از دخترا رزمی کار بوده و پسره میگه به شرطی به پلیس تحویلتون نمیدم که شرطمو قبول کنید شرطش این بوده که اون یکی خواهره به اون داداشه تو کارای کامپیوتری کمک کنه دختر اصلی داستان هم بیاد تو ارتش به بچه های ارتش رزمی یاد بده معلمشون شه بعد میرن اردو برای تمرین وو یه اتفاقاتی میفته که یادم نیست ولی رمان جالب بود اگه اسمشو میدونید لطفا بهم بگید

اناهیتا

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
8/7/19
ارسالی‌ها
2
پسندها
0
امتیازها
0
سطح
0

سلام یه رمان هست که دختره بی حجابه وزیاد معتقد نیس ویه پسر هست که مذهبیه که هردو باهواپیما سقوط میکنن دختره عاشق پسره میشه ویه مدت گمش میکنه بعدکه پیداش میکنه پسره قانعش میکنه وادم مذهبی میشه وکلی درد سرمیکشن تا ازدواج کنن کسی اسمشومیدونه؟

اناهیتا

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
8/7/19
ارسالی‌ها
2
پسندها
0
امتیازها
0
سطح
0

سلام یه رمان بود که یه دختره که خیلی ادم ازادیه ویه پسر مذهبی باهواپیما سقوط میکنن دختره عاشق پسره میشه یه مدت گمش میکنه وقتی پیداش میکنه پسره براش ازدین میگه ودختره هم یه ادم معتقدمیشه وکلی دردسرمیکشن تاباهم ازدوا

پريا قاسمى

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
30/3/17
ارسالی‌ها
241
پسندها
3,029
امتیازها
16,513
مدال‌ها
1
سطح
0

سلام یه رمان بود که یه دختره که خیلی ادم ازادیه ویه پسر مذهبی باهواپیما سقوط میکنن دختره عاشق پسره میشه یه مدت گمش میکنه وقتی پیداش میکنه پسره براش ازدین میگه ودختره هم یه ادم معتقدمیشه وکلی دردسرمیکشن تاباهم ازدوا
رمان آدم و حوا

نگار 2020

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
99
پسندها
813
امتیازها
5,003
سطح
0

سلام دوستان :)
دنبال رمانی میگردم، که در مورد دختری بود که با دوستش برای تست بازیگری میرن در صورتیکه خودش نمیخواسته تست بده، ولی اتفاقی میفته که بعد از تست دادن قبول میشه.
باباش مدیر بازنشسته س و تک فرزنده و بعد از بازی، خیلی معروف میشه.
یه مرد به اسم آرشاویر چون شبیه عشقش توی ایتالیا بوده، عاشقش میشه ولی پسره فک کنم مبتلا به پارانویا بوده چون عشق ثابقش مازوخیست بوده و در نهایت همین باعث شده که بمیره.
دختره با کمک پدر شوهرش، آرشاویرو درمان میکنه.

امضا : نگار 2020
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.