مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

1254Baran

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
30/9/19
ارسالی‌ها
3
پسندها
4
امتیازها
0
سطح
0

کی میدونه اسم رمانی که دختره پلیس بود اسمشم ساحل بود و پسر عموش یا پسر خالش اونو پلیس کرده بود چیه که مرد شخصیت اصلی هم خلافکاره و ساحل خودشو جای دزد میزنه و از خونه فرار میکنه ... اخرشم پسره رو میندازن زندان بعدومیفهمه ک دختره پلیس بوده . وقتی میخواسته بره دادگاه ادماش میانو نجاتش میدن بعد میره و میخواد دختره رو با اسلحه بزنه ولی بجاش میبوستش .....و اخراش هم خودشو ساحل باهم میرن ترکیه
هیچکس اسم‌این‌رمانو بلد نیست؟

زهرازارا.فرزین

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
25/3/19
ارسالی‌ها
301
پسندها
4,523
امتیازها
21,413
مدال‌ها
12
سطح
12

سلام
رمانی که من دنبالشم پلیسیه ،که از اواسط رمان یکدفعه از زبون یه دختر با اسم متفاوت از دختر قبلی گفته میشه،که بعد معلوم میشه این همون دختره است که حافظشوازدست داده ویه خلافکاره خودشو جایه بابای دختره جا می زنه دراخرم که دختره متوجه قضایا میشه به خودش صدمه میزنه که از خونه ببرنش بیمازستان از بیمارستانم فرارمیکنه.ممنون میشم اگه نام رمان رو میدونید به من بگید.
سه سوت
اگه این باشه لینک و برداشتن چون نویسنده تصمیم گرفته چاپش کنه!

امضا : زهرازارا.فرزین

sashA5

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
16/9/19
ارسالی‌ها
2
پسندها
6
امتیازها
0
سطح
0

سلام یه رمان بود که دختره با یه پسری که ساکن خارج کشوره تلفنی عقد و عروسی میکنه و بعد که میره پیش پسره متوجه میشه پسره اصلا علاقه ای به این ازدواج نداشته و هم خونه میشن. آخرش مادر پسره میفهمه و شرمنده دختره میشه و میخواد طلاق دختره رو بگیره در حالیکه پسره عاشق دختره شده بود.. از رمان های قدیمی نودو هشتیاست

Ginny Weasly*.*

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
25/9/19
ارسالی‌ها
20
پسندها
1,887
امتیازها
16,913
سطح
0

سلام عزیزان من دنبال یه رمانم فکر کنم دوساله پیش خوندم.اسمشو نمیدونم ولی راجب یه دختر و پسر که با هم فا میلن و اسم پره هم امیر ارسلان بود اسم دختره رو نمیدونم . این امیر ارسلانم یه داداش به اسم امیر رضاداره و دیگه اینکه آها این دختره بخاطر یه اتفاقی با امیر ارسلان مجبور میشه صیقه بشن و بعدش دیگه کلکلو دعوا و ... عاشق هم میشن وتو آخر رمان وقتی دختره میخواد بره پسره ازش خاستگاری جانانه ای میکنه. جان هرکی دوس دارین بهم بگین اسم رمانش چیبود؟خیلیییییییییییییییییخیلیییییییییییخیلییییییییییییی قشنگه

Ginny Weasly*.*

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
25/9/19
ارسالی‌ها
20
پسندها
1,887
امتیازها
16,913
سطح
0

سلام دوستان،لطفا چندتا رمان باحال ترسناک،ماجراجویی،معمایی،هیجانی بهم معرفی کنید.
والا رمان کابوس های یک قاتل و جنگیری شیدا و درنده باسکرویل و دره وحشت خوبه.البته به نظر من

ققنوس شب

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
29/9/19
ارسالی‌ها
3
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

S_j

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
6/9/19
ارسالی‌ها
67
پسندها
106
امتیازها
523
سطح
0

سلام عزیزان من دنبال یه رمانم فکر کنم دوساله پیش خوندم.اسمشو نمیدونم ولی راجب یه دختر و پسر که با هم فا میلن و اسم پره هم امیر ارسلان بود اسم دختره رو نمیدونم . این امیر ارسلانم یه داداش به اسم امیر رضاداره و دیگه اینکه آها این دختره بخاطر یه اتفاقی با امیر ارسلان مجبور میشه صیقه بشن و بعدش دیگه کلکلو دعوا و ... عاشق هم میشن وتو آخر رمان وقتی دختره میخواد بره پسره ازش خاستگاری جانانه ای میکنه. جان هرکی دوس دارین بهم بگین اسم رمانش چیبود؟خیلیییییییییییییییییخیلیییییییییییخیلییییییییییییی قشنگه
رمان زندگیم باش

Ginny Weasly*.*

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
25/9/19
ارسالی‌ها
20
پسندها
1,887
امتیازها
16,913
سطح
0

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] S_j

بی نام

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
10/10/19
ارسالی‌ها
2
پسندها
4
امتیازها
0
سطح
0

سلام یه رمان بود دختره نابغه بود و پزشکی قبول شد همزمان منشی مطب یه پزشک هم بود .این دختره با یکی از اقوامش که دانشمند بود زندگی میکرد دستیارشم بود.آخرشم با همون پزشکی که منشیش بود ازدواج میکنه. پزشکه یه دخترم داشت که این دختره ازش پرستاری میکرد.اگه کسی اسمشو میدونه لطفا بگه

بی نام

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
10/10/19
ارسالی‌ها
2
پسندها
4
امتیازها
0
سطح
0

یه رمان بود راجب یه خانمی که شوهرش مرده و یه دخترکوچیک داره .با مادرشو مادربزرگ و پدر بزرگش زندگی میکنه و به باغ ها و زمینهای پدربزرگش رسیدگی میکنه .یه پسره هم هست که بعد چند سال به ایران میاد تا به زمینهایی که از پدرش به ارث برده برسه بعد با این دختره روبرو میشه و با هم خیلی مشکل دارن لطفا اگه کسی میدونه اسمشو بگه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.